Искам да кажа ... (109)_13.02-19.02

  • 82 025
  • 865
# 135
Стейси, както казват в темите за бременни "поръсссссссссвам те с бебешки прашец" babydust7 Че и синичък, у нас само такъв се намира Mr. Green

А какво казват докторите, защо не става инвитрото, дават ли някакво обяснение?
Виж целия пост
# 136
Стейси, искрено ти пожелавам да си имате бебе  съвсем скоро Praynig
Рая,
Скрит текст:
в крайна сметка купих ето тази преса, примамена от кератина, йоните и че е специализирана за цъфтящи връхчета:
https://www.tehnomix.bg/malki-elektrouredi/grija-tyalo/philips-b … s-677-00?___SID=U
До сега съм ползвала само на Ремингтон и бях много приятно изненадана от Филипс.Лесно се плъзга, аз съм с доста къдрава коса,гъста. Екстра стана, за 30 мин., на 190 град.  Тази мисля,че е алтернативната на кератиновата Ремингтън, на по-изгодна цена.Ти каква избра?
Виж целия пост
# 137
Белинде, дай син прашец!  Grinning
Като двойка, желаеща бебе, ще се радваме въобще на такова. Ама нали си имаме момиче, дай боже да видим какво е и да имаме от другия пол.
Сетих се за сестрата на моя мъж-за месец стана работата-искам бебе, правя и воала.  Grinning На 39 беше като забременя. Първо дете.  ВЯъпросният сладък Радостин.  Да са ни живи и здрави.
Много е тежко, като не става. Особено първо дете.

Виж целия пост
# 138
Стейси Hug
Виж целия пост
# 139
Стейси  Hug
Виж целия пост
# 140
И на мен ми е мъчно за Лято  Tired,така се надяваше на това преместване,пък...
Дано си намерите компания и се почувсташ малко по-разбрана и на място,Лято  Praynig!
Виж целия пост
# 141
И на мен ми е мъчно за Лято  Tired,така се надяваше на това преместване,пък...
Дано си намерите компания и се почувсташ малко по-разбрана и на място,Лято  Praynig!
Лято, притесняваш ме как се чувстваш! Как не можа да свикнеш!  Hug

Олеле, да споделя за моя момент, единствен засега, как разбрах, че съм бременна.
На 24 бях, но все още нередовен цикъл. Има няма. Някой път-на два месеца.
Та отивам при личния лекар-след 17(помня) дни закъснение. За този период, за мен-нормално.
Та искам направление за гинеколог-да ми помопгнат за дете. Да де, ама ЛЛ ме накара да направя тест-положителен.  Laughing
Откакто родих, цикълът ми е железен.
Девойката ми върви по моя път-на 15 години, два пъти цикъл. Ама ще влезе в релси, малка е! Grinning
Девойките ви как са са с цикъла?
Виж целия пост
# 142
И второто ще е момиче, ще видиш. Просто някой трябва да балансира уклоните на белинда и янтра.
Виж целия пост
# 143
И второто ще е момиче, ще видиш. Просто някой трябва да балансира уклоните на белинда и янтра.
Куркума, толкова пъти съм сънувала малко детенце с опашки, та не знам-дете, внуче.  Но всеки път дава индикация за момиче. Бе само да се случи! Hug Ако нямам друго момичем значи ще е внуче момиче.  Grinning
Виж целия пост
# 144
Сетих се за сестрата на моя мъж-за месец стана работата-искам бебе, правя и воала.  Grinning На 39 беше като забременя.
При нас същата работа. Номер две го правихме с месеци, вече бях решила да ходя по доктори, когато внезапно взе, че стана. Като взех това предвид, викам на мъжа ми - то сега сигурно години ще отнеме, вече сме поодъртели и затрупани със задачи, стрес, търчане, знаеш как е, давай да спираме с пазенето, пък каквото сабя покаже. И на следващия месец - оп, две чертички Heart Eyes Ръся, ръся, ръся, та се късам  Hug
Виж целия пост
# 145
Майка ми я чакали да се роди таман 15 години, и вече, почти отчаяни взели, че я заченали под бомбите през войната. Дядо тъкмо го върнали от армията, от Гърция, от блатата край Ксанти, където заболял от малария, не за друго, но да си умре вкъщи, а пък то взело, че се родило момиченце. А той си отиде над 70 години след това, изцерен от маларията. Ей такива едни чудеса.

Бях до него, когато си отиде, и последните му внятни думи бяха за тази толкова дълго чакана дъщеря. "Тропкат, тропкат крачета, чувам ги - тича да ме срещне!". Напълно сляп, и много възрстен, помнеше тези тропащи по дюшемето крачета, които го чакали да го гушнат след изнурителната смяна в мината. Мисля, че по пътя за по-добрия свят не помнеше много други неща, а може би нищо друго.

Та така.

Виж целия пост
# 146

Бях до него, когато си отиде, и последните му внятни думи бяха за тази толкова дълго чакана дъщеря. "Тропкат, тропкат крачета, чувам ги - тича да ме срещне!". Напълно сляп, и много възрстен, помнеше тези тропащи по дюшемето крачета, които го чакали да го гушнат след изнурителната смяна в мината. Мисля, че по пътя за по-добрия свят не помнеше много други неща, а може би нищо друго.

Та така.


Ох... Cry

Стейси,стискам палци да се сбъдне чудото  Praynig
Виж целия пост
# 147
И на мен ми е мъчно за Лято  Tired,така се надяваше на това преместване,пък...
Дано си намерите компания и се почувсташ малко по-разбрана и на място,Лято  Praynig!
Лято, притесняваш ме как се чувстваш! Как не можа да свикнеш!  Hug
Hug Благодаря ви!
Намирам си приятелчета, но всички са все по другите краища на града, а с моето капризно, млечно вампирче, което спи само на легло, не можем да си позволим да ходим надалече. Ще се наредят нещата, надявам се. Времето също много спомага за минорното ми настроение Tired.
Решихме, че ще вземем билети, за да се приберем с децата за няколко дена. Има повече от месец от избраната дата, а аз вече започнах да стягам багажа наум, така ми се ходи вкъщи Heart Eyes.

Стейси, искрено ти желая сбъдната мечта. Силата на нашата тема е голяма Hug.
Гена, аз си взех кератиновата Ремингтън от Амазон и ми излезна 90 лева. Peace
Виж целия пост
# 148
Куркума!  Hug Тъй разказваш, значи....
Та вчера нали бяхме при свекърите-умират за внуците. Нашата е първородната внучка. Не спряха да питат как така сме я оставили у дома(пуберски купон, знаете как стават нещата,  мама и тати е добре да се изнесат, че и алкохол опитали-от ментата ми в хладилника Добре, че девойката ми разказва, като на приятелка). Умират от радост с внуците-Радостин и девойката. Слънцата им.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 149
Гена, аз си взех кератиновата Ремингтън от Амазон и ми излезна 90 лева. Peace
Яяяя,каква далаверка  Thinking...тъкмо ще  можем да  ги сравняваме  Wink. Амазон така и не съм го разръчкала,ама ще, ще  Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия