Фейсбук иска лични данни за потвърждение...

  • 23 026
  • 123
# 120
Разбирам защо искат ЛК. СМ не са поле за изява на анонимни профили, повечето от които с открито неприемлива активност.
Според мен имат някакви алгоритми за преглед на неактивни профили - такива, които не постват, не следват никого, като цяло не участват. Тъпо е донякъде, но от друга страна това не е галерия. Целта на мрежата е да общуваш, не да си седиш.
Не може да нареждат на хората дали да общуват и да им изключваш акаунта, защото не ходили по групи и не коментирали и лайквали.
Имам роднина има фейс и го използва за общуване с роднини извън страната.
Нито лайква, нито гледа групи, нито слага нещо на стената си,  нищо. Това е нейно право.
Виж целия пост
# 121
Тоест общува активно с хора. Не просто да зяпа снимки.

Вие наистина ли не осъзнавате колко съмнително изглежда профил, който не прави абсолютно нищо - не коментира, не поства, не чати… само зяпа снимки на деца? Няма значение какво е било преди Н години или че имало снимка на жена. Профилът може да е хакнат, пълно е с оплаквания за такива.
Точно на профили без никаква допълнителна информация е практически невъзможно да се докаже кой е този човек.
Виж целия пост
# 122
Е да де, ама е дадена лк и пак трият.
Да си направи нов акаунт.
Иначе измамници бол.
На мен ми са се представяли за известни личности.
А онзи ден лайквам в групата на един известен американски актьор и  коментирам. И получавам от някаква дебела овца лс, че съм спечелила 10000 долара с поста си. Напсувах я и я докладвах за измама.
И тя ме напсува. След което си изтри поста. И профила и не ми се отваряше.
Дали са я изтрили или тя просто ме е блокирала, не знам.
Но такива ще си намерят начин пак да се опитват да мамят хората.
То беше толкова явно, но си има глупави хора и се хващат.
Виж целия пост
# 123
Тоест общува активно с хора. Не просто да зяпа снимки.

Вие наистина ли не осъзнавате колко съмнително изглежда профил, който не прави абсолютно нищо - не коментира, не поства, не чати… само зяпа снимки на деца? Няма значение какво е било преди Н години или че имало снимка на жена. Профилът може да е хакнат, пълно е с оплаквания за такива.
Точно на профили без никаква допълнителна информация е практически невъзможно да се докаже кой е този човек.

Е това е затоворена група на класа (20-25 човека), на която е администратор класната ръководителка от началния клас на дъщеря ни. И е добавена страницата на училището. Чак па да зяпаме деца. Пускат в тая група от време на време снимки, какво са правили в класа по празниците и какво имат за домашно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия