МАЙско бебче в коремчето расте, скоро ще е около килце

  • 58 765
  • 745
# 195
Момичета, кокичета,
На връх на всички други неща аз се и разболях доста зле със страхотна задна хрема и с кашлица от нея. Оказа се, че имам и гной в синусите - на антибиотик сън от вчера. Дано кашлицат утре вече да я няма, защото ще полудея, направих коремна преса, много е депресиращо.
Иначе се спрях на количка в Мutsy Evo - много маневрена и компактно се сгъва и не е тежка толкова и ми е достатъчно висока. 

Самър на мен за задната хрема много ми помогна този хомеопатичен продукт - Hydrastis canadensis 15 CH, пие се 4-5 пъти на ден по 5 перлички. Дано бързо да ти подействат лекарствата защото заради подобна хрема съм влачила кашлица със седмици, преди да разбера че имало лек  Wink
Злати, ще споделиш ли какво ти казаха от Вита за цената на раждането и какво се включва в тези пари? Да няма неприятни изненади като в Токуда? Аз уж съм се наканила на 9-ти март да ходя там за деня на отворените врати и вече съм подготвила някакви въпросчета, но малко предварително инфо няма да ми е излишно  Simple Smile
Мерси! Чух го и от друго място за това хомеопатично, още сега ще го взема. Дано да има ефект, чакам ефект и от антибиотика и е ужасно просто, но кисля че имам леко подобрение.
Виж целия пост
# 196
Здравейте, отново.
Аз съм в 29 г.с. и искам да ви питам вашите бебета много ли са активни? Защото моето последните 2 дни почти не е спряло да рита, да се протяга и преобръща. Буквално така го усещам в корема си. Почнах да се притеснявам нормално ли е?.. То не се спира за повече от час и пак се почва лудо швъкане -  без значение дали лежа, вървя или седя. Със каката не помня такова чудо да е било. Питам се - дали като се роди пак ще е такова диване?... Момче е бебето, ако има значение. newsm78 В петък съм на консултация - ще питам докторката.
Виж целия пост
# 197
Dareland и ние сме така. От близо седмица е голямо местене, ритане, протягане. По-рано като вървя и не се мърдаше, а днес дори като вървя го усещам. Нашето също е момче и съм в 30г.с., като ми казаха, че е нормално колкото по-наближава раждането по-активно да става, по свой си начин разбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 198
Притеснително е , когато не усещаш бебето да се движи, а не обратното Peace
Виж целия пост
# 199
Dareland ,pichi , ние сме по същия начин ,а чакам момичемце -местене ,ритане , хълцане направооо е нещо страшно в корема ми  Joy .И това е от една  седмица , но знам ,че колкото повече пораства бебчето ,толкова по-тясно му ставало и движенията намалявали ....ще видим дали е вярно де Simple Smile
Мен друго ме притеснява .... бебчето е седалищно разположена , но зачестиха вече бодежите ниско долу в областта на яйчниците , преди бяха най-осезаеми вечер и то през вечер две , сега и през деня дори ги имам и като че ли са по-силни,утре съм на преглед и ще питам АГ -то , но преди като съм го питала винаги отговорът е бил , че е нормално за седалищно разположено бебе.Аз обаче не спирам да се притеснявам дали бебка е добре... Някоя от вас има ли подобен проблем?  newsm78  Sad
Виж целия пост
# 200
Здравейте на всички! Simple Smile
Аз съм Теодора, чакам момиче с термин 15 Май. Ще се радвам да сме си полезни и да се подкрепяме при нужда Simple Smile
Бихте ли ме включили в списъка с термини тук, и във facebook групата, моля? Simple Smile
Виж целия пост
# 201
Dareland ,pichi , ние сме по същия начин ,а чакам момичемце -местене ,ритане , хълцане направооо е нещо страшно в корема ми  Joy .И това е от една  седмица , но знам ,че колкото повече пораства бебчето ,толкова по-тясно му ставало и движенията намалявали ....ще видим дали е вярно де Simple Smile
Мен друго ме притеснява .... бебчето е седалищно разположена , но зачестиха вече бодежите ниско долу в областта на яйчниците , преди бяха най-осезаеми вечер и то през вечер две , сега и през деня дори ги имам и като че ли са по-силни,утре съм на преглед и ще питам АГ -то , но преди като съм го питала винаги отговорът е бил , че е нормално за седалищно разположено бебе.Аз обаче не спирам да се притеснявам дали бебка е добре... Някоя от вас има ли подобен проблем?  newsm78  Sad

По същия начин съм и аз, на 1ви бях на преглед, още седалищно сме и сега последните дни имам едни бодежи в яйчниците, на 15 съм пак на преглед и ще видим.
Виж целия пост
# 202
Здравейте. Вчера бяхме за 1 път на тонове - 28 г.с съм и моята докторка така практикува. Моето бебе все още се върти във всички посоки  Crazy и корема ми става на издутини. Първо като ме сложи на тонове беше напречно, после се измести главично, после пак напречно. Бях се притеснила, че последния път на прегледа в 26 г.с беше седалищно и се чудех дали ще се обърне, но сякаш след прегледа започна да се върти във всички посоки или просто аз започнах да го усещам повече. След 2 сед. съм на късна ФМ и дано заеме правилна позиция.  Praynig
Виж целия пост
# 203
Dareland ,pichi , ние сме по същия начин ,а чакам момичемце -местене ,ритане , хълцане направооо е нещо страшно в корема ми  Joy .И това е от една  седмица , но знам ,че колкото повече пораства бебчето ,толкова по-тясно му ставало и движенията намалявали ....ще видим дали е вярно де Simple Smile
Мен друго ме притеснява .... бебчето е седалищно разположена , но зачестиха вече бодежите ниско долу в областта на яйчниците , преди бяха най-осезаеми вечер и то през вечер две , сега и през деня дори ги имам и като че ли са по-силни,утре съм на преглед и ще питам АГ -то , но преди като съм го питала винаги отговорът е бил , че е нормално за седалищно разположено бебе.Аз обаче не спирам да се притеснявам дали бебка е добре... Някоя от вас има ли подобен проблем?  newsm78  Sad

По същия начин съм и аз, на 1ви бях на преглед, още седалищно сме и сега последните дни имам едни бодежи в яйчниците, на 15 съм пак на преглед и ще видим.


Значи най-вероятната причина е седалищното разположение... ще го търпя само бебка да е добре Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Здравейте, отново.
Аз съм в 29 г.с. и искам да ви питам вашите бебета много ли са активни? Защото моето последните 2 дни почти не е спряло да рита, да се протяга и преобръща. Буквално така го усещам в корема си. Почнах да се притеснявам нормално ли е?.. То не се спира за повече от час и пак се почва лудо швъкане -  без значение дали лежа, вървя или седя. Със каката не помня такова чудо да е било. Питам се - дали като се роди пак ще е такова диване?... Момче е бебето, ако има значение. newsm78 В петък съм на консултация - ще питам докторката.

Не се притеснявай. Явно всички сме така. И ние имаме тук там моменти на спокойствие, но не минава час без моменти на активно шаване. Да не говорим, че има моменти просто да не спира около час. ММ взе да пита дали изобщо някога спи дребния. Дано като се роди не е така  Laughing Нищо, здрави да сме  baby_neutral
Виж целия пост
# 205
Момичета ,
Искам да ви попитам нещо - поръчах си комплект на Авент - стерилизатор ,помпа за кърма и стартов сет шишета от Англия и сега се замислих ,че ще трябва да си взема преходник , за да може стерилизатора да функционира тук с нашия ток. Започнах обаче да се притеснявам дали с този преходник няма да има някакви последствия като например стерилизатора да работи по-бавно? newsm78
 
Виж целия пост
# 206
Напрежението по мрежата трябва да е същото, така че не би трябвало да има проблем. Ние така си взехме бебефон от англия и си работи идеално тук само с адптор без преобразувател Simple Smile
Виж целия пост
# 207
evelinova, няма да имаш никакъв проблем с тока и с работата на уредите. Само преходник ти трябва за различния стандарт на контакта
Виж целия пост
# 208
Благодаря ви момичета! Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 209
iii, определено и аз вярвам в силата на мисълта, затова и гледам да мисля само позитивни неща и да съветвам всички тук да го правим
Beardi, браво герой 1800 гр Laughing. Сигурно и ние ще сме там някъде към 31 г.с. -тогава съм на ЖК
Спокойно pichi и нашия юнак е едричък и толкова колкото вашия - в 29+4 бяхме 1540 гр.
bestbaby щом казваш, че купуваш дрешки само от английските сайтове, имаш ли опит с обличането на дрешки на новородено през главата. Само това ме спира да купя първите дрешки от george и TU.
Dareland, честита ви количка. Хубаво е така когато от пръв поглед разбереш кое е твоето нещо. Така да те грабне.
nickybd, за болнизчния незнам, според мен може със задна дата, но по-добре се свържи със клиниката/доктора и кажи за казуса. Да са подготвени. Все пак са само 4 дни.
Miss Lovely, леля ми е се занимава със обработка на обезщетения и ме посъветва да нямам никакво прекъсване в болничните,че няма да ми се отрази добре финансово във майчинството. Но може да е само в моя случай, знам ли.
red_baloon, немога да ги разбера тези доктори. Всичко е наред, пък в листа написано това #2gunfire Ние да не падаме от марс, много ясно,че ще се поинтересуваш какво пише в листа. И как би трябвало да реагираш на това? Безразлично ли? Незнам, но все пак ако имаше нещо сериозно съм сигурна че док щеше да ти каже.




Да ползвах и такива с момченцето ми , но в началото определено ползвах само от HM и  Mothercare и mamas and papas. Те имат със странично закопчаване и е много удобно поне за в намалото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия