МАЙско бебче в коремчето расте, скоро ще е около килце

  • 58 765
  • 745
# 255
Момичета, аз си запазих дата за "бременна" фотосесия. Ще бъда живот и здраве в началото на 8 месец. Някоя от вас мисли ли да си прави такава? Сега си търся някоя красива рокля, подходяща, за пролетна фотосесия, но нещо не намирам. Някой ако знае магазинче, приемам съвети Simple Smile.

А иначе, бебо много заяква, доста е буен ахах Simple Smile В петък съм на трета морфология, нямам търпение да видя колко се е променил Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Деси и аз много искам да си направя една фотосесия...все пак не се знае скоро кога пак ще съм с коремче  Mr. Green Хубав спомен ще остане от бременния ни период  Wink Та ще се радвам някоя мама от Варна да ми препоръча фотограф. За рокля за фотосесията защо не пробваш в Олх или Шед, може там да изскочи нещо интересно. И когато станат готови снимките да ги споделиш тук да им се порадваме. Simple Smile
Виж целия пост
# 257
Момичета, аз си запазих дата за "бременна" фотосесия. Ще бъда живот и здраве в началото на 8 месец. Някоя от вас мисли ли да си прави такава? Сега си търся някоя красива рокля, подходяща, за пролетна фотосесия, но нещо не намирам. Някой ако знае магазинче, приемам съвети Simple Smile.

А иначе, бебо много заяква, доста е буен ахах Simple Smile В петък съм на трета морфология, нямам търпение да видя колко се е променил Simple Smile


И ние след 2 седмици сме на фотосесия. Нямам търпение  Heart Eyes  ММ хич не е по тези неща и ме беше резнал още в началото, че това няма как да стане. Аз уж се бях примирила и не го закачах на тази тема до преди няколко дни. Подметнах на шега пак темата, а той взе че се съгласи, само и само мир да има  Laughing
Аз мисля да видя какво има в HM. Ако не намеря не е фатално. Фотографката има разни платове и ще ме увива там. Аз искам снимки повече с голо коремче. Само не знам с косъмчетата по корема какво правим  hahaha Дали ги тушират или ще трябва да ги епилирам? Joy
Виж целия пост
# 258
Аз уж имам някакви, които стават, но ми се искаше нещо новичко. Моята идея е пък да сме на открито, обаче 1-2 Април, не знам как ще е, с тези променливи прогнози.  А и рокличките с по-летни. А не ми се искаше да запазвам дата за началото на май, вече ще съм 9 месец и не знам колко огромна ще съм станала ахаха, все пак искам с удоволствие да си гледам снимките после Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Отдавна не съм писала...
чета, че при всички нещата са движат както при мен.
Момчето ни е много активно, което много ме радва Simple Smile
Напоследък ми попаднаха доста новини покрай ваксините и исках да попитам - откъде черпите информация дали да слагате или не?
С голямата дъщеря всички ваксини съм слагала, сякаш не го поставях така въпроса, сега има ли нови ваксини, навлезли след 2012? Не искам да се филмирам излишно, а сякаш не мога да се абстрахирам...
Виж целия пост
# 260
За ваксините принципно следя публикациите в групата във фейса "За или против задължителните ваксини", филмите които качват в ютюб, чета темите във форума на бг мама и изобщо форумите и дискусиите по темата. Като цяло аз мисля да не ваксинирам детенце имам двама пострадали близки хора от ваксини, които си носят последиците цял живот и още преди да започна да се информирам подробно нещата бяха някак на кантар, а сега не мисля че има сила на земята която да ме накара да ги поставя. Въпреки всички неудобства и трудности които ще последват от това...
Виж целия пост
# 261
Аз пък съм твърдо убедена в ползата от ваксините и пред мен не стои въпроса за и против. Според мен проблемите с  ваксините се случват от недобра преценка от страна на педиатъра кога да се постави ваксината, дали детето е напълно здраво и т.н. Затова е много важен избора на педиатъра и това да му имаш доверие. Например знам, че не е добре да се ваксинира в най-горещите летни месеци, да се слагат по 2 ваксини едновременно, но много педиатри го практикуват.
Виж целия пост
# 262
Аз може би малко късно се сетих, но искам да отида на училище за бъдещи родители. Може ли да ми препоръчате някой добър?
Виж целия пост
# 263
ted_in_ka, за фото сесиите разгледах няколко от фейса - Antonina Valcheva Photography; Olga Tasheva Photography;Lesemann Photography; Rumiana Lefterova Photography - но май предпочитат да правят снимки на открито, а за началото на следващия месец си е още хладно.  newsm78 Аз хем искам, хем се чудя, а няма много време. Пиши и ти, ако си решила нещо.  Peace
Виж целия пост
# 264
Здравейте, момичета, аз си направих снимки тази седмица Simple Smile Много нежни и изцяло естетически издържани кадри, нямам търпение да станат готови Simple Smile Другата седмица ще се снимаме и с мъжа ми, с него ще направим щура фотосесия, която показва нас самите и появата на новия член в семейството ни. Надявам се да се получат забавни и готини кадри, които след време да гледаме и да се смеем. Съветвам всички, дори тези от нас, които не се чувстват добре в кожата си в момента, да си подарят по един такъв спомен Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Момичета, влизам с един бърз въпрос. Вече съм 30 г.с. и на последната ЖК ми мериха тонове и ми казаха, че до 35 г.с. трябва да ходя през 2 седмици, а след 35 г.с. всяка седмица. При вас така ли е? Нещо ми се вижда пресилено толкова от рано да се ходи често, при положение, че няма оплаквания и нищо нередно. Вие как мислите?
Виж целия пост
# 266
И на мен докторът ми каза, че вече на две седмици ще се виждаме. аз съм 31ва седмица.
Виж целия пост
# 267
SilverR, аз вчера бях на лекар...в 32 г.с., следващата седмица ще ходя пак да ми вземат микробиология, кръв и урина и проба от д-то искат да занеса  Embarassed иии след това започваме с прегледите на 2 седмици. Така, че мисля, че е нормално Simple Smile Наближава си момента и това е!! В априлските мами дори има вече няколко бебенца  Shocked
born_to_travel, ще очакваме да споделиш някой друг кадър като ви станат готови снимките  Peace
Гледам за ваксините коментирате...аз мисля да сложим всички задължителни ваксини. Поне на този етап съм на мнение, че ползите биха били повече, отколкото вероятността нещо да се обърка  Praynig
Fiffka, и ти да пишеш, ако се навиеш за фотосесия при някой.  Grinning
Виж целия пост
# 268
Аз бях на ЖК в 31, вика ме в 33-тата г.с. но заради майчинството (45 дни преди термин) и ми каза, че ще се виждаме по-често, т.е. през две седмици до 35 -та, после всяка седмица. Аз нямам проблем с ходенето, даже ми е хубаво, че ще преслушваме дребния често. Иначе и аз нямам оплаквания де, но може би за мамите които са по-далече и консултацииите са свързани с пътуване е по-неудобно това ходене всяка седмица. Пък и чакането по кабинети не е много приятно, особено с голям корем вече. Как сте иначе вие? Растат ли тумбачетата? Аз започнах усилено купуване. С дрешките преключих даже, от големите покупки останаха да поръчаме само кошарата и скрина. Иначе от дреболиите все още съм до никъде - спални комплекти, козметика, разни одяла, пелени, шише и т.н. нищо не съм взела. Все викам има време, пък то няма  Laughing
Виж целия пост
# 269
но може би за мамите които са по-далече и консултацииите са свързани с пътуване е по-неудобно това ходене всяка седмица. Пък и чакането по кабинети не е много приятно, особено с голям корем

На мен всъщност това ми е проблемът. Защото пътувам по 1 час до болницата и сменям 2 трамвая до там. И отделно като трябва да чакам по половин-един час, с тоя шкембак не издържам вече, а по-тежко ще става тепърва... Добре, че повечето неща съм накупила. Вече нямам сили за нищо. Нито за разходки, нито за работа, нито за чистене... Ако мога само да си лежа.. ама и това не си е работа, почва да ме боли таза и срамната кост  hahaha  Нямам търпение да се приключва и да се почваме с гушкането  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия