Слънцезащита 2017

  • 108 760
  • 759
# 540
Да се оплача, че от малкото слънчеви дни тука, цял ден стоене в офис, мазане на лицето с 50+ фактор и пак са ми избили лунички и бледите петна от преди се виждат... Confused Еее не мога да си опазя лицето от това слънце и това е... Сега взех нови слънцезащитни, ще сменя, защото явно сегашните ми не пазят от пигментиране... Как да разберем кои мазила ще пазят и ще имат ефект срещу петна?!? newsm78
Търси защитен крем който пази от видимата светлина. Не знам подробности, но все по-често срещам мнения от т.нар. специалисти, които споменават неща в тази връзка. Мисля, че си струва по-обстойно проучване.  Peace
Виж целия пост
# 541
Да се оплача, че от малкото слънчеви дни тука, цял ден стоене в офис, мазане на лицето с 50+ фактор и пак са ми избили лунички и бледите петна от преди се виждат... Confused Еее не мога да си опазя лицето от това слънце и това е... Сега взех нови слънцезащитни, ще сменя, защото явно сегашните ми не пазят от пигментиране... Как да разберем кои мазила ще пазят и ще имат ефект срещу петна?!? newsm78
Ползвам вече месец на Ланкастер, 50SPF,  точно срещу петна и стареене и към момента нямам никакъв проблем с пигментацията. По принцип лесно добивам петна и лунички, а сега дори ползвам ретинол, което допълнително подсилва. Така че, явно си защитава добре.
Този е,
https://www.amazon.de/gp/product/B00IKE9ZEK/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1
Виж целия пост
# 542
Благодаря момичета, на ирландка заприличах с рижата коса и луничките.. Joy
Палечка, с каква консистенция е този слънцезащитен? Не е тониран, нали? Белее ли и мазен ли е много?
Виж целия пост
# 543
Да ми препоръчате слънцезащитен крем за бебе (годинка и половина) 50 фактор?
Аз съм много доволна от  продуктите на биодерма

тази година взех този


Ето каква козметика избрах за летния сезон за мен
Скрит текст:
Виж целия пост
# 544
За тях съм чувал добри отзиви, мерси  Hug
Виж целия пост
# 545
Vichy 50 фактор.  Peace
Виж целия пост
# 546

Палечка, с каква консистенция е този слънцезащитен? Не е тониран, нали? Белее ли и мазен ли е много?
Плътен крем, по-скоро мазен, не е тониран. Ако се слага на лицето умерено към малко количество, не белее. Има минерален филтър, което обаче предполага, да е най-отгоре върху кожата, така че не знам как  би се спогодил с гримирането. При мен не се  налага ежедневен грим, а защитата от слънцето ми е приоритет, така че се примирявам. Mr. Green В жегите под него не слагам друг крем, става напластяване и започва да се бели.
Виж целия пост
# 547
За тях съм чувал добри отзиви, мерси  Hug

или биодерма, или авен - и двете марки в аптеките
Виж целия пост
# 548
не е реален, за това не се предполага нищо с фактор над 50 в ЕС
пп моля, не задавайте едни и същи въпроси в няколко теми
Мерси Rolling Eyes
Виж целия пост
# 549
Стик на Биодерма 50+
и Мляко на Виши 50+  Peace
Виж целия пост
# 550
Всички ли ползвате висок фактор за лицето през лятото? Козметичката ми забранява да си пека лицето.. било много вредно, но все ми се иска и то да почернее хубаво. До сега винаги съм ползвала 20-25 фактор, последно си взех бб крем на Каротен и съм доволна, но за този сезон обмислям нещо с фактор 50 Thinking
Виж целия пост
# 551
Всички ли ползвате висок фактор за лицето през лятото? Козметичката ми забранява да си пека лицето.. било много вредно, но все ми се иска и то да почернее хубаво. До сега винаги съм ползвала 20-25 фактор, последно си взех бб крем на Каротен и съм доволна, но за този сезон обмислям нещо с фактор 50 Thinking

Май повечето използват слънцезащита с фактор 50,но реално разликата между SPF 30 и SPF 50 е нищожна.
Виж целия пост
# 552
Винаги използвам слънцезащита с фактор 50 особено на плажа и никога не си пека директно лицето.
Виж целия пост
# 553
+1 за крема на Lancaster spf 50. Heart Eyes
При мен е и отлична основа за грим!Със суха кожа съм.
Виж целия пост
# 554
И аз не пека никога директно лицето на плажа, винаги съм с шапка. Ползвам 50-ти фактор. Аз като цяло много трудно придобивам тен, така че и лицето ми си остава беличко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия