Жаки и вие да се оправяте. Добре, че навреме е назначено лечение

Ако има някой болен - да оздравява.
Аз тази седмица бях като с пролетна умора. След работа спане, нощес пак спане, като в сън ходех цяла седмица. Дано не продължава още...

Има панаир - Винария, Агра и квобешеощетам
И няма места никъде
Ако закъса - у нас на дивана. Сериозно, няма да го оставим навън.

Пускай мустака!
Пускам, пускам, до септември ще съм като хайдук
Кураж!
На мен не ми било писано да съм леля, но сестра ми твърди, че било много хубаво 



Разбирам го донякъде мъжа ти, макар че наистина не е прав. Искал е да зарадва малко дъщеричката си, ама уви, не е минало без последствия.
Поне ще му е за урок за в бъдеще.

,въпреки,че така се оскъпява тренировката
. Но всъщност освен в комплекса на Малеева, другаде не обичам да чакам. Обаче се налага. Моят син тренира индивидуално, с определен треньор, не към някоя школа. Където каже тренера-там. 
!
леко бременеене на снаха ти ? и да повлече крак
!
.Пих вино, пих НУрофен стопколд...детето го лекувам стриктно,себе си-не много
, пообиколили сме доста клубове в София и все нещо не ни беше тамам. От две години си намерихме нашия треньор
и сме доволни. Обикновено баща му го води и го гледа, после си коментират. Аз в балона не влизам
.Задушно и мръсно ми е, та го чакам в колата или пазарувам...
Захир?
Добре, че дребната, освен месо, не яде и сирене
Какво става с Лиляна
, да не е опънала жартера
Препоръчани теми