Искам да кажа ... (110)_20.02.-26.02.

  • 69 825
  • 711
# 555
Лиляна, кураж и сили ти пожелавам и по най-благоприятния начин да преминете през изпитанието. Дано всичко е наред Hug Praynig
Жаки и вие да се оправяте. Добре, че навреме е назначено лечение Hug
Ако има някой болен - да оздравява.

Аз тази седмица бях като с пролетна умора. След работа спане, нощес пак спане, като в сън ходех цяла седмица. Дано не продължава още...


Виж целия пост
# 556
Тъкмо щях да пиша спешно за препоръка за хотел в Пловдив, обаче моят мъж намерил къде да спи тази вечер. Ама така е, като се търси в последния момент...
В тоя моменте няма препоръка Simple Smile Има панаир - Винария, Агра и квобешеощетам Simple Smile И няма места никъде Simple Smile Ако закъса - у нас на дивана. Сериозно, няма да го оставим навън.
Янтре, за някаква Виктория-къща за гости ми спомена. Там е намерил място.  Hug

Сетих се, че скоро ми звънна една братовчедка да моли за помощ за място за преспиване в Добрич, за мъжа ѝ. Голям град, пък няма къде да се спи, защото се случили едновременно агросеминар и някакви състезания. Ами наложи се човекът да спи чак в Балчик и да пътува 5 дни всеки ден до Добрич.
Виж целия пост
# 557
Така ударих на камък есента в опитите си да резервирам в Созопол - и няма и няма места. Всичко заето - имало конференции, Аполония и толкоз...
Виж целия пост
# 558
Селесте, баш ти ли си прочела менюто ми? Дано да ти е минало!
Лиляна, за кръвно помага и настърган хрян залят с домашен ябълков оцет. Сутрин на гладно по 1 к. л.
Направо ще ти отпуши и порите по кожата. Когато съм го яла винаги съм имала чувството, че ми порастват ушите от лютото. Дано всичко със свекървата се нареди по най- добрия начин.
Виж целия пост
# 559
Алечка, супер новина Hug Пускай мустака! Mr. Green
Виж целия пост
# 560
Да взема да препиша рецептите против високо кръвно.  Simple Smile
Ами аз винаги съм била хипотоник-60на 90, след кафе. Екстра ми е.
Обаче тези дни майка ми си взе нов апарат за кръвно, да се следят с баща ми. И мери ми тя:90 на 120.
Уж бива, ама вярно ми беше малко мъгливо на главата.
Свекървата и тя цял живот е била хипотоник, а в един момент е станала хипертоник. Confused

Като сме почнали с диагнозите-аз се пуснах по спиралата. Гледам на направлението миза гинеколог  пише:обсервацио, женско безплодие, неуточнено. Другата седмица тръгвам по специалисти.
Здравната каса ме срази с това, което отпуска.  Laughing
Виж целия пост
# 561
Алечка, супер новина Hug Пускай мустака! Mr. Green
Joy Пускам, пускам, до септември ще съм като хайдук  Mr. Green
Виж целия пост
# 562
Лиляна, много съжалявам Sad Кураж!
За кръвното не мога да помогна, моето вечно е ниско, та знам лекове за вдигане, не за сваляне. Но пък съм забелязала, че като ям чесън, хептен пада, направо почвам да се прозявам. Ако обичаш - хрупай!

Алечка, честито Hug На мен не ми било писано да съм леля, но сестра ми твърди, че било много хубаво Grinning

Да се оправя малкото Жаки. Майка й е като мене - много го глезя и ухажвам моя мъж, обаче като овапца положението с децата, съм в състояние да го взривя. Той си знае и при нужда направо се спасява нанякъде да не ми е пред очите Blush

За яденето в киното, да ви кажа, и аз започнах ужасно да се дразня. В началото сякаш не ми правеше впечатление, още повече, че и моите задължително искат пуканки и сокче. Обаче напоследък...абе - има филми и филми. Едно е детска анимация, друго е на някой як филм в най-сюблимния момент...тишина...и само се чува отвсякъде - хруп-хруп Shocked Все едно овце рупат ябълки наоколо...ненаяли се бе ooooh!

Оо, Стейси, на Здравната каса ако чакаш, нема да дочакаш, трагедия е. Аз с тази бременност, едно специфично изследване нямам покрито от нея. "Жив плод в матката" - толкоз. Туй кръвотоци, контракции ако имаш, ниски нива на разни вещества в кръвта - оправяй се Laughing Ма опасно било - оправяй сееее!
Това като оня виц, дето отишъл един в спешното със забит пирон в главата и му казали, че ще му го извадят срещу 100 лв.
 - Ама как, аз съм осигурен! - възмутил се гражданинът.
 - По здравна каса мога само да го закривя, да не Ви закача. - казал докторът. Laughing




Виж целия пост
# 563
Лили, съжалявам за лошите новини, но се надявам, че не всичко е изгубено. Praynig

Жаки, дано се оправи бързо Жаки. Hug Разбирам го донякъде мъжа ти, макар че наистина не е прав. Искал е да зарадва малко дъщеричката си, ама уви, не е минало без последствия. Sad Поне ще му е за урок за в бъдеще.

Алечка, честито, страхотна новина! Heart Eyes

Болните да оздравяват бързо! Praynig

Не съм ходила на театър от много време. На кино също не ходех доскоро, но в последно време се случва поне веднъж месечно.
Виж целия пост
# 564
Titina,
Скрит текст:
и аз обичам в такива тенис комплекси да тренирамЕ  Whistling  Flutter,въпреки,че така се оскъпява тренировката  Laughing,особено моята  bowuu. Но всъщност освен в комплекса на Малеева, другаде не обичам да чакам. Обаче се налага. Моят син тренира индивидуално, с определен треньор, не към някоя школа. Където каже тренера-там.  Peace
Лиляна, кураж и сили пожелавам на цялото ви семейство  Praynig!
Алечка,  Praynig леко бременеене на снаха ти ?  и да повлече крак  Whistling!
Жаки, да се оправя малката Жаки....ама татко й си е за мъмрене.При всичкото пазене,дето я пазите  ooooh!
Такава яка хрема ме бори, и кихавици  Tired.Пих вино, пих НУрофен стопколд...детето го лекувам стриктно,себе си-не много  Embarassed.
Виж целия пост
# 565
 GeNa, и ние сме и с треньор и групово.,но всичко е в тенис клуб. Не знам дали в Бг има от такива мащаби - този е с 20+ външни корта, вътрешни 10+...и много др неща. Да скъпо е, защото освен за тренировки ( а тук цените са от съвсем др порядък) си плащаш и членство в клуба.
В Бг пак играе с треньор, но пак в определен клуб.
Виж целия пост
# 566
GeNa, и ние сме и с треньор и групово.,но всичко е в тенис клуб. Не знам дали в Бг има от такива мащаби - този е с 20+ външни корта, вътрешни 10+...и много др неща. Да скъпо е, защото освен за тренировки ( а тук цените са от съвсем др порядък) си плащаш и членство в клуба.
В Бг пак играе с треньор, но пак в определен клуб.
Сякаш няма  newsm78, пообиколили сме доста клубове в София и все нещо не ни беше тамам. От две години си намерихме нашия треньор  Heart Eyes и сме доволни. Обикновено баща му го води и го гледа, после си коментират. Аз в балона не влизам  Naughty.Задушно и мръсно ми е, та го чакам в колата или пазарувам...
Момичета, от среща отказахме ли се?  newsm78  Захир?
Виж целия пост
# 567
Шанти, нямаш никакви шансове да ме ядосаш, ако ще и със зелени леопардови гащи да обстрелваш през пост, най-много да ти се зарадвам.

Жаки, то аз ти обърнах внимание покрай главоболието. Аз също имах такова влияние около и след менструация, но от лятото пия вечерна иглика и от тогава не съм имала по-сериозни оплаквания. Тия дни нещо бях решила да почина и прекъснах за около седмица-10 дни и дали заради това, дали заради натоварването с проблеми, точно след цикъла се появи високото кръвно. А и времето е от адски студ на пролетно, знам ли и аз. Другата седмица ще гледам да успея да стигна до лекар.
Иначе да, на магазина съм, когато не съм на училище. Мъжът ми все още се държи, владее положението. Няма близки наоколо, брат му е в САЩ. Утре ще остане вероятно при нея, а аз ще съм цял ден на магазина. После ще го мислим.


Алечка, приятна новина. Дано всичко е наред. То и аз имам да се хваля със същото, ама покрай другото изобщо забравих. И моят брат чака първо дете.
Виж целия пост
# 568
Кураж, Лиляна.
Виж целия пост
# 569
Брей, доживях и за тази трансглутаминаза да прочета #Crazy Добре, че дребната, освен месо, не яде и сирене #Crazy Какво става с Лиляна newsm78, да не е опънала жартера newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия