На мен също една приятелка ми каза, че педиатъра препоръчал да се започне с купени пюрета.
Аз все си мислех, че е най-добре аз да й ги правя, поне в началото. Не знам само дали ще ги докарам както трябва - колко трябва да са гъсти?
Аз все си мислех, че е най-добре аз да й ги правя, поне в началото. Не знам само дали ще ги докарам както трябва - колко трябва да са гъсти?
Хубава вечер от мен
Тази нощ беше най кошмарната откакто бебето се е родило.Вдигна 39 градуса Т от ***** ваксини,постоянно плаче и буквално пищи....офф,ще полудея
Тази нощ беше най кошмарната откакто бебето се е родило.Вдигна 39 градуса Т от ***** ваксини,постоянно плаче и буквално пищи....офф,ще полудея 
Представям си какво ти е - хем умора, хем притеснение!
Тази нощ беше най кошмарната откакто бебето се е родило.Вдигна 39 градуса Т от ***** ваксини,постоянно плаче и буквално пищи....офф,ще полудея 
Представям си какво ти е - хем умора, хем притеснение!
Не пожелавам и на най-големия си враг да вижда така детето си
. На 26.04 правим пет месеца и мисля, че не е твърде рано. Иначе вчера боядисахме яйца и малката много се радваше. Направих ѝ няколко снимки с яйцата и едни заешки ушета. Много беше сладка. Иначе моите родители са ни на гости за Великден и с бебка много се разбират. Голяма игра пада. Такава радост... не знам като си тръгнат
Благодаря,че се поинтересувахте :bouquet:Pippapo,и аз мисля,че захранване в 5ти месец е ок.
Аз може би ще започна на 5 месеца и половина.Лятото ще се прибираме с ММ и Миши към Бг,да го видят роднините,и от сега си правя сметка да пратя предварително пюренца,мляко,кърпички,памперси.Тук пюретата варират според грамажа м/у 0.5-1£.Евтини са спрямо станадарта на живот.Доколкото знам в Бг са по-скъпички.

Препоръчани теми