Баба Марта наближава,а СЕПТЕМВРИйче все по-голямо става!!! Тема 3

  • 37 607
  • 744
# 600
Момичета не че нещо, ама аз незнам къде бих ходила зимата с бебе не е топло да поседнеш на някоя пейка или на кафе навън. Или да се правят големи разходки. Освен в Мола, до някой магазин да се разходя или някъде на гости или кафе другаде не се сещам къде бих ходила. Зимата си ограничава някои неща, няма спор. А отделно нямам и кола Grinning
Виж целия пост
# 601
Момичета, аз не съм говорила с АГ, ама сега се замислих, че съм с гръбначно изкривяване и дископатия. Четох, че епидуралната се бие в лумбалните прешлени, а при мен разстоянието при тях е минимално. Аз не мисля, че без упойка ще издържа. Някоя от вече раждалите мами да е с моя проблем?
Виж целия пост
# 602
Unknown16 , аз имам стеснено междупрешленно пространство и също много се притеснявам за упойката, защото съм решила този път на всяка цена да сложа (имах много тежко първо раждане), но още не съм говорила с лекар по въпроса.
Ще го обсъдя първо с АГ-то, после ако е необходимо и невролог и/или анестезиолог. Още не съм го мислила, защото ми се струва рано. Ако имаш информация пиши.

Моя приятелка с дископатия й бяха препоръчали секцио.
Виж целия пост
# 603
Аз съм раждала без упойка ,могата да ти кажа ,че докато разбереш какво става ще си родила.
Болят контракцийте ,самото раждане не,така че няма нужда да се страхуваш от болката
Виж целия пост
# 604
Unknown16 , аз имам стеснено междупрешленно пространство и също много се притеснявам за упойката, защото съм решила този път на всяка цена да сложа (имах много тежко първо раждане), но още не съм говорила с лекар по въпроса.
Ще го обсъдя първо с АГ-то, после ако е необходимо и невролог и/или анестезиолог. Още не съм го мислила, защото ми се струва рано. Ако имаш информация пиши.

Моя приятелка с дископатия й бяха препоръчали секцио.

Дойде ми като гръм от ясно небе това, въобще не се бях замисляла, понеже в последно время не изпитвам сериозни болки. Тъкмо се бях настроила за нормално, въпреки че е рано, но обичам да имам някакви представи и планове за по-далечно бъдеще. Попаднах на тази статия http://bremennost.bg/epiduralna-upoika.html и е написано в кои случаи не се препоръчва. Пък и при мен дископатията е точно на Л3,Л4 и Л5, има ги на снимката. Определено на другата среща с АГ ще поговоря с нея.
Виж целия пост
# 605
Аз да се похваля . Днес ми дойдоха резултатите от хорионбиопсията. Всичко е наред , а бебчо е момче  Simple Smile . Много се надявах да е момиченце, но да е живо и здраво. Писано ми е да съм мъжка майка явно   Simple Smile
Виж целия пост
# 606
Честито много хубави новини Simple Smile и на мен ми иска да родя нормално с епидурална, но има време, защото ако бебо реши например да е с д-то напред или нещо друго, няма да имаме мн избор  Laughing
Виж целия пост
# 607
Момичета, днес си пуснах кръвните изследвания и кръвната захар е 6 , някак притесних се, нормално ли е това?
Виж целия пост
# 608
Здравейте и от мен, мами!

Бих искала да се присъединя към Вас, аз съм на 28 г., втора бременност (първата неуспешна Sad ).
Вече съм в 12 г.с. и 4 дни и се надявам този септември да се случи чудото. Терминът ми засега е 22.09.
Минах БХС и морфологията, всичко изглежда наред Simple Smile. Засега според лекарката ще си имаме момченца, но каза, че са подозрения и да си знам за себе си...
Правих изследване за тромбофилии, имам мутация C677T на MTHFR, но ми казаха само да си пия фолиевата...нямало нищо притеснително.
Иначе Ви чета от самото начало и стискам палци за всички ни.
Поздрави и хубава вечер!
Виж целия пост
# 609
Момичета, БХС покрива ли се от здравна каса?
Виж целия пост
# 610
Момичета какви ви бяха резултатите за даун
Днес ги получих пише комбиниран риск 1/2000
Но от долу пише резултат от биохимичен скрининг даун 1/470
Пратих хи на моя док да видим какво ще каже
Виж целия пост
# 611
Хей Герда къде си ? Какво се случи с теб ?
Виж целия пост
# 612
Момичета какви ви бяха резултатите за даун
Днес ги получих пише комбиниран риск 1/2000
Но от долу пише резултат от биохимичен скрининг даун 1/470
Пратих хи на моя док да видим какво ще каже
Резултатите ти са супер,няма нищо притеснително.1:250 и по-малко е висок риск.При теб е нисък  Hug
Виж целия пост
# 613
Ох, дано да е добър резултата! И аз те мисля, Герда...
Виж целия пост
# 614
iza_bella,  безплатен е БХС...
Момичета бях на преглед, всичко с бебчето ми е наред, бях се притеснила с тази мойта настинка...лекарката ми каза да си взема капки за нос и сироп за кашлица каквито и да са, но да са детски...момичето в аптеката като и казах какво ми е казала лекарката каза, че не е вярно можело само хомеопатични Rolling Eyes Незнам на кой да вярвам вече...лекарката каза, че ако не се оправя до сряда трябвало да започна антибиотик да отида пак да ме види... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия