Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №13

  • 65 800
  • 750
# 390
Здравейте ,
Ще ме ориентирате ли, какви са цените на преглед в клиниката, цитонамазка и спермограмата също?
Благодаря!
Стискам палци за много положителни тестчета  bouquet
Виж целия пост
# 391
Здрасти прегледа е 50 спермограмата 100 нашета беше с посявка124 цитото около 20 успех
Виж целия пост
# 392
Здрасти прегледа е 50 спермограмата 100 нашета беше с посявка124 цитото около 20 успех

Благодаря много  bouquet
Виж целия пост
# 393
Само да вмъкна, че на мен за вагинален преглед ми взимат 65 лв., а за преглед с коремен ехограф - 50 лв. Това при д-р Минев, не знам при Ставрев как е, но предполагам, че е същото.
Спермограмата е 100 лв., обаче ако искате да включва SDI е 150 лв.
Виж целия пост
# 394
Жана, благодаря  bouquet съвсем пропуснах да се информирам по телефона  Laughing
Виж целия пост
# 395
Цените са същите при д-р Ставрев.
Виж целия пост
# 396
Момичета,честит празник на всички малки и пораснали деца.Нека догодина по това време всички да имат по едно малко ангелче или поне да бременеем.
Имам нужда от вашата енергия.Съдба или не,днеска си прибрах три снежинки.Вярвам,че ще имаме положителен финал. Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 397
Момичета,честит празник на всички малки и пораснали деца.Нека догодина по това време всички да имат по едно малко ангелче или поне да бременеем.
Имам нужда от вашата енергия.Съдба или не,днеска си прибрах три снежинки.Вярвам,че ще имаме положителен финал. Praynig Heart Eyes
Теди, да са ти на късмет на този хубав детски празник  Hug Моите точици ще си прибера в събота  Heart Eyes
Виж целия пост
# 398
Теди, на късмет ще ти е днешната дата  Hug
Силни палчета от мен !  Grinning
Мисти, за теб също  Hug
Виж целия пост
# 399
Жанче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 400
Стискам палци Теди.
Аз моите си ги прибрах вчера. А днес вече си мисля, как догодина ще празнуваме 1 юни.
Честит празник на всички и догодина още по прекрасен.
Виж целия пост
# 401
Mapiap, да е успешен и твоят трансфер тогава !  Grinning
Стискайте здраво кълките  Wink
Виж целия пост
# 402
Теди,Жана и Mapiap стискам ви палци за положителен финал. Аз ще си прибера моите снежинки на 6 юни. Успех на всички ни. Hug Praynig
Виж целия пост
# 403
Момичета, стискам палци на всички ви, и догодина с малчовците да празнувате 1-ви юни!
Виж целия пост
# 404
Миленка, успех и на теб  Hug
Краси, друго си е да си с количката на 1 юни, нали ?  Hug
Честит празник на Ивчо  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия