Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №13

  • 65 800
  • 750
# 405
Благодаря ви много момичета.На всички стискам палци и пухкави бебчета. Praynig Hug
Виж целия пост
# 406
Миленка, успех и на теб  Hug
Краси, друго си е да си с количката на 1 юни, нали ?  Hug
Честит празник на Ивчо  Heart Eyes
Жанче, мерси  Heart Eyes ! Друго си е наистина, беше ухилен до уши на един детски празник:)
Виж целия пост
# 407
Mspiap, Теди, Мисти, късмет момичета!  Hug
Виж целия пост
# 408
Реджина,Краси и всички останали силни прегръдки. Hug bouquet
Виж целия пост
# 409
tedito 100 % ще е положителен теста.Аз на 1 юни забременях от 1 опит. Няма как на тази дата да не стане.Теста беше на 13 мислех, че е крива дата и си направих сама уринарен на 8 ,беше положителен.На 13 като отидох ЧХГ беше 864.Имам две близначета на 1.5 мес. Успех ти желая.
Виж целия пост
# 410
Ехеее,и моят кръвен е за 13.06.Дано е късметлийска дата. Wink
Виж целия пост
# 411
Здравейте!
Знаете ли дали мога да се свържа с лабораторията на Селена, да попитам изследванията ми дали са готови?  Принципно дават ли такава информация?
За да не се получи така, че да си запазя час при моя доктор, а изследванията да не са готови все още....   И ако може да споделите телефонен номер, на който да получа информацията...
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 412
Информация за изследвания винаги са ми давали на регистратурата - 032 648020.
Виж целия пост
# 413
Благодаря ти ,Жана  Hug
Ще им презвъня да видя
Виж целия пост
# 414
Ехеее,и моят кръвен е за 13.06.Дано е късметлийска дата. Wink
Тедито, какво стана? Чакаме  Praynig
Момичета, някой в клиниката за кафе на 15.06. сутринта?
Виж целия пост
# 415
Здравейте момичета,как сте?Не смея да се похваля,днеска кръвният е 787.Първо си помислих,че е грешка или са изпуснали някоя нула отпред  Laughing
Другата седмица съм на преглед.Все още не мога да повярвам.Само се моля всичко да е наред и да изкарам до край този път. Hug bouquet
Виж целия пост
# 416
Теди тихичко честито. Лека и безпроблемна да е бремеността ти до края.
Виж целия пост
# 417
Теди, страхотен резултат ! Много се радвам !  Hug
Дано този път всичко е наред до края и да имаш лека и безпроблемна бременност  Hug
Виж целия пост
# 418
Леле, Тедитооо, браво!!!
Кога ще ходиш на първи преглед?
Виж целия пост
# 419
Тедии, честито Hug! Май надушвам близначета Wink.Лека и безпроблемна до края!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия