Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №13

  • 65 799
  • 750
# 435
Каква е цената за съхранение на ембриони в клиниката - 100 лв на месец ли? Има ли пакетна цена за 6 м, година?
Виж целия пост
# 436
Да толкова е за месец.Въртими се,че за 6 месеца е 430-460лв.За една година незнам колко беше. newsm78
Виж целия пост
# 437
За месец е 100 лв., за 6 месеца е 430 лв., за година е 600 лв.
Виж целия пост
# 438
Благодаря ви Hug
Виж целия пост
# 439
Теди, не мисли от сега за редукции и тем подобни.Както Жанчето писа нищо не се знае още.При нас също бяха двечки, но остана едничко, важното е да е живо и здраво Hug
Виж целия пост
# 440
Знаете ли за 2 години колко е?
Виж целия пост
# 441
Знаете ли за 2 години колко е?
Според мен ще платиш първо за една година 600лв. и като изтече срока ще подновите договора за съхранение за още една, тоест за още 600лв.
Виж целия пост
# 442
Красенце, утре! Нямам търпение вече, макар, че уринарните малко ме успокоиха, иначе не знам как щях да изкарам до 12 ден  Mr. Green
Виж целия пост
# 443
Красенце, утре! Нямам търпение вече, макар, че уринарните малко ме успокоиха, иначе не знам как щях да изкарам до 12 ден  Mr. Green
Еее друго си е като знаеш, че се е получило, пък резултата ще е трицифрен  Wink
Виж целия пост
# 444
Красенце, утре! Нямам търпение вече, макар, че уринарните малко ме успокоиха, иначе не знам как щях да изкарам до 12 ден  Mr. Green
Еее друго си е като знаеш, че се е получило, пък резултата ще е трицифрен  Wink
Дано  Praynig
Виж целия пост
# 445
Да,Краси така е,вече не го мисля.Чакам само прегледа. Peace
Мисти стискаме палци. Praynig
Виж целия пост
# 446
Знаете ли за 2 години колко е?
Според мен ще платиш първо за една година 600лв. и като изтече срока ще подновите договора за съхранение за още една, тоест за още 600лв.
Замразяването може да е и за повече от година. Цените са:
за 2 години - 800 лв
за 3 години - 1200 лв
за 4 години - 1350 лв
за 5 години - 1500 лв
за 10 години - 2500 лв
Виж целия пост
# 447
А от списъка с изследвания преди ин витро цитогенетичните (кариотип) задължителни ли са? Също така може ли да се пусне серология и микробиология другаде или трябва всичко да е в клиниката?
Виж целия пост
# 448
При нас кариотипа не беше задължителен.Всичко останало сме правили в клиниката,незнам дали може другаде.Питай доктора. Peace
Виж целия пост
# 449
А от списъка с изследвания преди ин витро цитогенетичните (кариотип) задължителни ли са? Също така може ли да се пусне серология и микробиология другаде или трябва всичко да е в клиниката?

Преди 3 години и нещо, не можеше. Утре ще проверим, сега, как е.
Честито момичета Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия