Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №13

  • 65 799
  • 750
# 450
И аз не съм пускала кариотип. И също като Теди си правих всички изследвания в клиниката, но не виждам причина да не ги зачетат ако са пускани другаде.
Може и на регистратурата да попиташ, според мен ще ти отговорят адекватно момичетата.
Виж целия пост
# 451
Питам за изследванията, защото имам допълнително здравно осигуряване и в определени лаборатории ми е безплатно, но и като цяло тук цените са по-високи.
Виж целия пост
# 452
Ема аз преди да започна ин витро процедурата бях си правила ПКК и някои хормони в Германия, както и микробиология и ми ги признаха. Това беше април тази година, а изследванията бяха от февруари.
Виж целия пост
# 453
Мистиии, айдее казвай хубавите новини Wink
Виж целия пост
# 454
Мистиии, айдее казвай хубавите новини Wink
Веднага! Чхг - 324,31  Hug
Виж целия пост
# 455
Честито, Мисти! Лека бременност и пухкав финал Simple Smile
Виж целия пост
# 456
Мистиии, айдее казвай хубавите новини Wink
Веднага! Чхг - 324,31  Hug
Браво, чудесен резултат! Сега ти пожеланам най-леката и безпроблемна бременност със щастлив финал!
Виж целия пост
# 457
Мисти  Hug,честито.Успех до финала и на всички останали. newsm51
Виж целия пост
# 458
Мисти честито и лека и безпроблена бременост до финала. Hug
Виж целия пост
# 459
Мисти, чудесен резултат! newsm44 Само напред и всичко да е наред до финал.  bouquet
Виж целия пост
# 460
Мисти, чудесен резултат! newsm44 Само напред и всичко да е наред до финал.  bouquet
Благодаря ти от сърце  Heart Eyes
Виж целия пост
# 461
Мисти суперско честито Hug
Виж целия пост
# 462
Мисти, честито  Hug
Виж целия пост
# 463
Честито Теди лека и безпроблемна бременност до края  Hug

Babbolincho,какво става с теб?
/между другото-пълна ти е пощата,изтрий си нещо ,че не може да получаваш съобщения/
Виж целия пост
# 464
Теди, мина ли прегледа ?
Хайде идвай вече с хубавите новини  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия