Мартенички кичим бели и червени, eто идат, идат МАРТенчетата засмени!- тема 13

  • 58 470
  • 753
# 180
Честито Съкровище Синеока!  smile3525 Оттук нататък много гушкане, обич и хубави моменти! Simple Smile
Аз отнесох още един преглед за разкритие, тонове, ултразвук. Водите са понамалели доста Embarassed, има известно количество но не са много. Тоновете след втория път и разходка бяха добри. Няма вече седмично мерене на тонове, след 3 дена пак, ще се следят нещата малко по-изкъсо. След прегледа пак леко прокървих, сега си ме боцка пак но нищо друго. Започвам да се притеснявам, като помисля, че "когато си реши" с толкова малко води вече не е най-добрата опция.  Embarassed  Дано всичко се случи естествено!
Виж целия пост
# 181
 bouquetЧестито, Синеока Simple Smile да ви е жив и здрав рибокът, много радости да имате! Желая му безгрижно детство Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 182
Зайчеее, леле като ти гледам едноцифреното число долу в линийката и едно много хубаво ми става Simple Smile .. Вероятно щом лекарите не са предприели някакви мерки, не е проблем това, че са понамалели водите. Не се притеснявай! Но все пак нека си постои човекът още мъничко, да дочака Баба Марта.  (макар че аз си мислех, че ще раждаш миналата седмица  Mr. Green ) А как вървите с грамчетата? 
Виж целия пост
# 183
Йолиии, честита среща с Рибко bouquet Да расте здрав, щастлив и спокоен Heart Eyes Прекрасна новина Party
Виж целия пост
# 184
Цитат
А как вървите с грамчетата?

На последната ЖК в 36+1 гс беше 2828 гр, сега, 3 седмици по-късно на 100% има 3 кг, а колко отгоре идея си нямам... newsm78
Виж целия пост
# 185
Синеока, много се притеснявам, че ще ви подобрим рекорда Simple Smile
По начало вървяхме в една категория, а на нас още ни остава чакане.

Ти естествено ли роди?
Виж целия пост
# 186
Момичета,  благодаря за пожеланията!
Моето спешно секцио мина много добре. Започна се с болки вчера сутринта. Вечерта към 21 ч. бяхме в клиниката като бях убедена, че е фалшива тревога,  но се оказа,  че имам 4 см. разкритие и контракции.  
Звъннаха на моята лекарка и екипът беше събран много бързо.
В 22 ч. вече ме подготвяха за секцио. В 22:50 вече слагаха упойка. В 22:59 изплака момчето, а в 23:00 момичето.
Размери. Той 2370 гр.45 см. Тя 2380 гр. 46 см. Били са за малко в кувиози и ги захранват с мляко за недоносени бебета. Още не са ми ги дали за кърмене.
Операцията не е страшна. Изтърпява се. Не е приятно,  но минава. Вече съм раздвижена и мога да ходя сама.
Успех на всички,  на които им предстои раждането. Не го мислете минава като на филмова лента.
Пс. Много ми олекна като го няма корема. Голямо блаженство Simple Smile Дишаш,  спиш....Simple Smile
Виж целия пост
# 187
Дани, страхотно, че всичко е минало добре!  Прочетох 3 пъти разказа, подготвям се психически... Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Ели, секцио бях. Рибко така и не можа да слезе, отделно и очите... Не съжалявам, че така се случи. Само искам да го видя вече...

Благодаря за пожеланията!
Лейди  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 189
Ели, секцио бях. Рибко така и не можа да слезе, отделно и очите... Не съжалявам, че така се случи. Само искам да го видя вече...

Благодаря за пожеланията!
Лейди  Hug Hug Hug

Аз все се надявам да не стигаме до секцио, но ако се наложи ... каквото такова.
Сега ми е ядосано, че не измериха беба последния път. От 34-та сед не знам колко е качила и следващата еко ми е в 39-та сед... Crossing Arms Tired
Виж целия пост
# 190
Ели, секцио бях. Рибко така и не можа да слезе, отделно и очите... Не съжалявам, че така се случи. Само искам да го видя вече...

Благодаря за пожеланията!
Лейди  Hug Hug Hug

Аз все се надявам да не стигаме до секцио, но ако се наложи ... каквото такова.
Сега ми е ядосано, че не измериха беба последния път. От 34-та сед не знам колко е качила и следващата еко ми е в 39-та сед... Crossing Arms Tired
Трудно се примирих, но нямах избор. Не е леко в никакъв случай, но като се налага ...
Виж целия пост
# 191
Момичета, днес цял ден съм в движение и какви хубави новини заварвам Heart Eyes
Честити бебчета на мама Данито, каква радост - момченце и момиченце близначета! Бъдете здрави! bouquet
Честито, Синеока! Прекрасно голямо момченце, сбъдната мечта! bouquet А как го кръстихте?
Електра, още малко кураж и търпение за теб. Със сигурност не е това, което си си представяла, но ето, че нещата си идват на мястото и скоро ще стане перфектно!! Wink

Аз да дам отчет - бях на преглед, моето момченце е около 2850 гр. в 38г.с.+3дни, което е.. под средното Tired Но поне е наддал около 300гр. за 10 дни. Имах дата за секцио за 3ти март, но я сменихме за малко по-напред във времето да му дадем шанс да порасне още малко. Водите все така малко, плацентата - става като за 39г.с. Абе на режим изчакване сме, но продължавам да ходя на тонове и прегледи през ден и ако нещо ни притесни действаме! Хем се притеснявам дали всичко с малкия е наред и ме е страх от операцията, хем се вълнувам много вече. Нямам контракции или други индикации да тръгне по-рано нормално, но кой знае - готова съм всеки един момент!  thumbsup
Виж целия пост
# 192
честито Синеока вного да е здравичко и да ви весели всеки ден!!!  Hug отгледала си си голямо бебче Hug

еххх май за март не останаха бебоци Laughing зайче защо не напишеш на тези които вече гушкат малките съкровища вместо термина - датата на раждане гледах че нещо такова правят другите в темичките.
Виж целия пост
# 193
Честита радост на Синеока и двойна радост на Данито! Много здраве и бързо възстановяване на мамите!

Аз тепърва днес влизам в 9-ти месец, или 36-та седмица. Разбрали сме се за поне още 3 седмици, та дали рибка или овне, за мен не е важно. Само здрави да сме  Heart Eyes
Виж целия пост
# 194
Честити дечица на Данито и Синеока! Да растат здрави и обичани!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия