Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои начини за справяне с киселините по време на бременност?
Как да управлявам терморегулацията по време на бременност?
Какво е подходящо за транспортиране на бебе?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои начини за справяне с киселините по време на бременност?
-
Как да управлявам терморегулацията по време на бременност?
-
Какво е подходящо за транспортиране на бебе?
-
Какви са някои методи за облекчаване на терморегулацията и киселините по време на бременност?
-
Какви са препоръките за намаляване на корема преди раждането?
Нищо и утре е ден 

Ей такива работички, дето не мога да им свикна от има-няма 20 годинки
Не е истина просто колко изкукуригах вече...
елате да видите как хвърчи 
Моя термин е като на Бъбъл - 27 април, но днес бяхме по друг повод до ЛЛ с ММ, и той пита така между другото, кога ми е термина, и каза че няма да изтрая до 27 - така като гледал, корема ми бил паднал вече и че най вероятно ще започне раждане най късно до 15-ти
Ами то верно че тежи вече, малкия рита все по силно, и е много активен ... и боли - и аз усещам че едва ли ще издържа до термин. Вече не се мъча да се навеждам, а днес в банята установих че не се виждам отдолу, ама никак вече, и че на пипане заприличва все повече на бухта хахаха
Ще коментирам раждането утре с АГ , стискайте палци да е наред всичко!