Доста изминахме, малко остана априлско бебче да гушне мама - Тема 13

  • 47 893
  • 758
# 390
Пърпъл, ами не знам как го определи че ще родя най късно до 15ти. Той след това каза че корема ми е паднал. Дано да греши, че се притеснявам дали ще успеем с ремонта. Аг и той казваше преди, че няма да издържа до 27-ми. Не държа да родя точно на термин, искам само да свършим ремонта Rolling Eyes
Виж целия пост
# 391
Тази седмица и аз ходих на консултация с хирург за хернията. Каза да не се притеснявам и да си раждам спокойно, пък после да му се обадя и евентуално да видим какво се случва.
Утре съм на преглед. Нещо ме прихванаха разни мисли с мартенските ни априлчета. Посъбрах си малко багаж за болницата, макар че още се чувствам да ми е раничко. Даже ако док утре разреши, мислим събота и неделя да мръднем на близо извън Пловдив. Ще си лягам вече - днес се поизморих  Laughing
Виж целия пост
# 392
Теди, ами как- никак според мен не го е преценил. Да, ако си секцио има логика (горе долу до 2 седмици преди термин), но за нормално си е Божа работа. Те аг понякога си ги говорят ей така, като прибавим и понякога грешните пресмятания на мерките и теглилките и ни хвърлят в джаза. Не говорим за случаите, когато трябва спешно да се реагира. И аз исках още много неща да направим вкъщи, обаче като гледам как времето лети няма да успеем, преживях го обаче. Каквото- такова. Наистина се опитвам да не си ги слагам много присърце нещата, че то на тоя етап на който сме, излишните нерви и притеснения са лоша работа.
Виж целия пост
# 393
Алооооо, стига спахте Mr. Green
Ставайте, че имаме да перем, да гладим, скринове да подреждаме Crazy
Виж целия пост
# 394
Добро утро! Аз отивам на среща с бебчо. Стискайте палци всичко да е наред!


ПП
Ще чистя като се прибера...евентуално Laughing
Виж целия пост
# 395
Налииии  Grinning само дето още нямаме скрин  Joy Оказа се, че ще правим по поръчка и ще отнеме още повече време  Whistling заедно със скрина ще поръчвам стойка за тв и една секцийка за хола ... и така. Първо трябва някакъв проект да направя .... стана дълга и широка
Ще видим днес АГ какво ще каже . Той мъника горе долу го мерят без отклонения, наддава си почти по идеалната схема на кг. според седмиците но е с малко по голяма глава и по дълги крайници уж- вървят с около 1-1,5 седмици по напред (според 3-те ФМ до сега), та може и за това аг да си мисли че ще родя по рано.
Късмеееет Primera  Heart Eyes и аз съм днес на преглед , но от 12:15 чак, пак ще се разминем ....
Виж целия пост
# 396
Примера, аз не разбрах отиваш на консултация или отиваш да раждаш Shocked
Виж целия пост
# 397
Примера, аз не разбрах отиваш на консултация или отиваш да раждаш Shocked
Аааа сакън!!! На ехографска среща сме, молА ви се Grinning
Мъжо се прибира края на другата седмица, така че, до тогава трябва да си стоим заедно. После вече не ме е страх.
Теди, аз съм от 11,20 почти е сигурно, че ще се засечем.
Виж целия пост
# 398
Абе щото и на мен много спокойна ми се видя за раждаща Joy

Ох, аз вече броя дните до края на фраксипарина, вече въобще не ми се получава слагането. Снощи три пъти се бодох, докато намерих място, където да не вия от болка. Просто се чудя на майчетата, дето го слагат от ден първи до края, как успяват Sad Ама то неволята...

Днес ще гладя. Вчера изпрах първите нещица - пеленки, чаршафчета, вътрешността на кошчето. Да ви похваля Персила - много ми хареса как мирише, нещо са го променили, преди не беше чак толкова хубав. Хвана ме яд, че точно предния ден си купих грамаден кашон Ариел, можеш преспокойно да мина на Персил за всички ни, вместо да подмятам сто и една кутии и туби из килера.

Теди, и аз нямам скрин Laughing Всъщност имам, но си е моят, не специален бебешки. Просто освободих едно по-дълбоко чекмедже и стига му толкоз Laughing
Виж целия пост
# 399
Аз освободих целия си скрин за бебка. Ние сме в наш дом от малко повече от година и има още празни шкафове, т.е. имах къде да си пренаредя нещата.
Тъкмо се връщам от ехографска среща (хаха, Примера, много готино си го казала). Сладкишът се пече. Набъбнал до 2750 грама според мерките днес (точно толкова съм се родила аз). Док каза, че главичката все още е високо, шийката си е бомба и за сега да имам търпение. След десет дни пак ще се видим. Не знам дали на всички го казва, ама каза, че чакаме много сладко бебче  Mr. Green
Виж целия пост
# 400
И аз днес съм на преглед, да я видим моята мома какви ги върши.
Белинда, стискай зъби още няколко дни само с тоя фраксипарин ти остават.
Аз редувам за нас персил, омо или ариел. Ще ходя да ги подуша персил сензитив и сано максима, защото един от двата ще взема.
Кристална, значи сладкиша да е толкова сладък и майсторите и фурната са си свършили добре работата  Joy
Виж целия пост
# 401
Добро утро и от мен  Simple Smile Станала съм рано но сега включвам компа. И аз силна вилна да подреждам, но този дъжд  ooooh! как да простирам то вали, и се почудвам още. А за персила той бебешки ли е? Нали детските неща ги перем със спешъл прах??  newsm78 или аз пак не съм разбрала?
За скрин и аз нямам специален, нашия ще го освобождавам, само се чудя как да нередя нещата за да са ми удобни за ползване  и така.
Теди, аз да ти кажа баща ми какво казваше за нашия апартамент и аз така исках всичко и веднага да е наредено , и той ми каза че "къщата" за да е щастлива, никога не се довършва до край  Simple Smile накрая вече парите ни свършиха и осавихме кое до където беше. Сега по малко всичко си идва на мястото, даже виждам как промених някой неща, добре че не ги напоръчвах мебелите тогава, щеше да се налага сега да ги махаме. Не си давай зор всичко ще си наредите Simple Smile
Аз да ви се оплача нещо със съня закъсах, спя много струдно заради корема вече, три възглавници нареждам, и на неговата накрая спя, не мога място да си намеря. И носа ми е нон стоп запушен, от вътре въздух не ми стига и сега и от носа едвам дишам, ужасно е  #Cussing out
Мъжа ми се оплака че съм хъркала, а аз спя толкова тихо, че ме е проверявал дали дишам преди? Това с хъркането нормално ли е? Направо се срамувам  no
Виж целия пост
# 402
Добро утро и от мен  Crazy
Аз днес спах до 9, както никога hahaha винаги ставам в 7 или 8 най-късно. Ама лошото е, че се събудих а болки в кръста и бодежи ниакото долу..  Confused
Дано да минат бързо, че сега като закуся мисля да започвам да пера дрехите на беболино. Аз не простирам отвън още, сушилката ми е под климатика и за час ми съхнат нещата. Mr. Green
А скрин и аз не аъм купуваша отделен, просто освободих нашият - той не е голям, 3 чекмеджета са, но ще му стигнат на младежа Wink
Виж целия пост
# 403
LilyRose, незнам дали хъркането е нормално но от около месец - месец и половина и аз съм на тоя хал - не само че хъркам, но и се събуждам от собственото си хъркане.......не че спя много де. Даже синът ми като беше болен го преместих да спи при мен в спалнята, че да го наблюдавам, а детето още на другия ден си отиде в стаята и каза - "При теб не се спи....много хъркаш". Хич не ми се искаше да повярвам, докато един ден не ме записал. Като ми пусна да чуя вече се убедих. А честно да си призная преди това не съм имала такива проблеми. Може би е от килограмите, честите запушвания на носа (които също са нормални по време на бременност)  newsm78 само дано след като родим този проблем отпадне  Praynig

Аз цял ден приготвям чантата за болницата. Реших да го направя по-рано, че нещо ми е едно такова притеснено....... все имам чувство че ще се случи преди 36 седмица. Е, има и някои неща, които трябва да купя, но основните ги сложих. По този повод да ви питам, мамите, които вече са си стегнали багажа - Големи ли са ви чантите? Имам бегъл спомен че първия път като раждах, едната санитарка ми направи физиономия че ми била голяма чантата, но аз бях сложила същите неща, които слагам и сега. Втория път сложих много по-малко неща, но всеки ден мъжа ми трябваше да носи, я едно, я друго и беше много неудобно. Та сега много се чудя как да процедирам  newsm78 Дайте съвет.
Виж целия пост
# 404
Викси и аз силно се надявам след като родя да се оправи това с носа, дишането и хъркането, и да си се върна в нормалното за мен състояние.
За чантата и аз се чудя сложих една мъничка ми тя се напълни от несесера и преввтъзките  Thinking, и сега се чудя за друга, но пък да не стане огромна, а дори дрехи не съм сложила вътре (идея си нямам с какво да се обличам за изписването), и като трябва да напъхам и помпата  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия