Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои начини за справяне с киселините по време на бременност?
Как да управлявам терморегулацията по време на бременност?
Какво е подходящо за транспортиране на бебе?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои начини за справяне с киселините по време на бременност?
-
Как да управлявам терморегулацията по време на бременност?
-
Какво е подходящо за транспортиране на бебе?
-
Какви са някои методи за облекчаване на терморегулацията и киселините по време на бременност?
-
Какви са препоръките за намаляване на корема преди раждането?

))
. Помпа не искам да ползвам общата в болницата, нали и гащите сутиените, превръзките като сложа и мазило на гърди и то уж нищо нищо а се събира.
Чакаме подробен разказ като се освестиш 
Направо си закуцуках! Естествено, коремът веднага ми стана на камък, но мисля, че беше вследствие на болката, а не обратното - болката да е от контракция. Много гадно! Сега ще си реанимирам на диванчето и ще се ослушвам да не се повтори, че тогава ще се замисля 
Те също могат да се консумират, но ограничено и само ако не оказват неблагоприятен ефект върху бебето. Ако трябва да сме честни в тая група са още един куп храни - боб, ягоди, малини, кафе ....... и какво ли още не. Истината е, че и аз доста се очудих, когато акушерката веднага след раждането ми каза да изям един шоколад. Аз обаче и казах че нямам, изобщо не ми беше минало през ум. Мисля че ако се хапне еднократно след раждането, няма да има негативни последици върху бебето след първото кърмене, особено ако е минало и повечко време.