Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои начини за справяне с киселините по време на бременност?
Как да управлявам терморегулацията по време на бременност?
Какво е подходящо за транспортиране на бебе?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои начини за справяне с киселините по време на бременност?
-
Как да управлявам терморегулацията по време на бременност?
-
Какво е подходящо за транспортиране на бебе?
-
Какви са някои методи за облекчаване на терморегулацията и киселините по време на бременност?
-
Какви са препоръките за намаляване на корема преди раждането?
Раница? Някакво сакче?
, и сега се чудя за друга, но пък да не стане огромна, а дори дрехи не съм сложила вътре (идея си нямам с какво да се обличам за изписването), и като трябва да напъхам и помпата
Днес имах среща с Щурчо и се оказа, че хич не му е зле и нещо много напред върви с 3 седмици някъде ама ме увери, че не е фатално, че аз и баща му също не сме малки 
Ако забравя, поне трябва да проуча дали пускат доставчици на пица в следродилна 

Сестра ми има същата и нейната отчита по около 7 часа на нощ... Не знам защото ми пречи корема ли, или защото главата ми е пълна с бръмбари постоянно, ама хич не мога да спя... Вие как сте? 
На ските беше друго - енергия, ентусиазъм, сега само искам да си спяяяя