Доста изминахме, малко остана априлско бебче да гушне мама - Тема 13

  • 47 893
  • 758
# 315
Честити празник и от мен, момичета Hug

Нана, следиш урината за белтък, нали? И кръвното. Щото чак такива отоци...Някой път нищо не значат, ама ти се следи все пак.
Виж целия пост
# 316
Честит празник и от мен, момичета! Да сме живи и здрави и много обичани! Е и по някой друг подарък да получим също може  Laughing
Нана, хормони са това знаеш си. Скоро ще мине. Забелязвам, че и при мен от няколко дни започват да ми отичат пръстите на ръцете. Пак имаме късмет, че не е жега, че тогава какво ли щеше да ни бъде.
Виж целия пост
# 317
Идеално щеше да ни е! Митове и легенди са това за жегите...Две бременности имам, напреднали точно в летните месеци - екстра ми беше, по рокля с презрамки и сандалки...Сега само докато се облека, се уморявам Tired
Виж целия пост
# 318
Честит празник и от мен!
nnanna и аз съм стеашно подута, всички изследвания са ми в норма и с предната бременнност бях така. Като родим ще се оправим 😊. Мен и вълни ме обливат, потя се. Още няколко седмици остават, няма да се даваме сега 😬
Марти, горе главата, като ви чета тази Чавеева е за бой. Уж хубави отзиви има за нея, но от това, което разказвате ми се струва не много компетентна и всяваща паника. Отиди при друг и не и се връзвай.
Belinda, вземи си направи фейсбук, че ще ни изтървеш съвсем, сега като почне бебевалежа. Или трябва да назначим някой да ти докладва Simple Smile
Виж целия пост
# 319
Честит празник,бъдещи  и настоящи мами !   Heart Eyes bouquet
Виж целия пост
# 320
И тук да пиша-сигурно последна останах с моята ФМ  Laughing Вчера от 8 сутринта до 13:00 съм била в Щерев-първо изследвания, после тонове, после ФМ. И Чавеева ме гледа, и д-р Калев, и д-р Василев беше за малко, свършваше им смяната и заедно дойдоха накрая при мен  Laughing Доволна съм от бебка - оставаме си със седмица назад, официално съм си с термин 29.04, но реално от първите месеци си върви за началото на май. В 32+3 си отговаря на 31+3 - 1800 гр е уж. Плацента 1 степен, казаха , че е свежа още. Води и кръвотоци са наред, главичката е даже 32 седмица , вече няма страшно за нея, успокоих се. Главично си стои и много ниско в таза. Казаха ми след 20 април е добре да е секциото, за да не е повече от 10 дни преди термин, но пък, ако вземе да тръгне нормално ще е голямо притеснение. Ще го решаваме на 22 март на прегледа с АГ.
Не я видяхме отново беба в лице, защото го е забила пак в плацентата, а от време на време се пипа с ръце и съвсем не се вижда. Опитахме няколко пъти, видяхме отделните части на лицето- око, нос, уста, брадичка  hahaha но цял образ не позволи.
И да не забравя - честит празник на всички  bouquet Аз довечера ще вечерям с кумата, леко пенсионерски ще отбележим деня, но какво да ме прави като ме обича, ще се жертва за мен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 321
Ми вие пък, като пишете във ФБ директно от магарето, какво пречи и тук едно постче, ей тъй, между напъните Mr. Green

Днес съм в много добро настроение без видима причина. Ще му излезне късмета на миуото Wink
А, да ви кажа, пак ходих в Токуда, пак много ме впечатлиха с организация! Минах през три опашки, никъде не чаках, цак-цак, много бързи. Накрая и професора си спази часа до минутата, та бях ей тъй Shocked Ние нали сме свикнали да висииииим пред тия лекарски кабинети...
Виж целия пост
# 322
Честит интернационален ден на жената! А.к.а 8-ми март! Обичам този ден - преди няколко години на 6-ти март стабилно ми закъсняваше, на 7-ми март видяхме двете черти, а на 8-ми /беше неделя/ тичахме със сестра ми до Шейново при нейния тогава лекар и видях точката  Heart Eyes

Аз си самоподарих едни спортни обувко-маратонки. Много обичам подаръците от мен за мен  Blush

Вчера бях убедена, че ще раждам, ама поутихнаха нещата. Контракции на 15 мин., изцъклих се да засичам на телефона. Крампи ниско в корема. Болки в кръста. По принцип колита ми се обажда, страшни газове и къркорене, отделно имам леко уголемени бъбреци, и постоянно ми е пълен пикочния мехур, а пък знам, че пълния мехур също предизвиква контракции, та не знам дали всичко не е един голям миш-маш.

Забелязах, че и аз в лицето съм се подула нещо, ама пак добре, че се случва накрая. Няма да забравя как 6-ти,7-ми месец със сина ми ходих по някаква работа до стария ми офис на среща със шефа и той не ме позна  Joy
Виж целия пост
# 323
Днес почвам 36 г.с. . Тази нощ ме болеше корема,но може би е било от позата. Започнах да се чудя,дали ще позная контракциите  newsm78 newsm78 Първа бременност ми е и не мисля,че до сега съм имала...
Виж целия пост
# 324
Честит празник,мили дами!Бъдете здрави,красиви и обичани!  bouquet
Ева браво за добрите резултати от ФМ  Simple Smile Аз нищо не разбирам вече на ехографа,бебко като порастна и вече не можем да го видим в цял размер.Ако видя изпънато краче си е цяло чудо Crazy Сърчице, гръбначе и главичка се виждат най-ясно.Ама той все спинка на последните прегледи и само доки си знае какво гледа,на мен ми е бедно въображението  Mr. Green
Виж целия пост
# 325
Ще се мре Tired Водих мъжчо на сладкарница да почерпя за празника, поръчах си най-сладката торта и имам чувството, че ще умра от преяждане Sick Което не ми попречи да си хапна и ореховката, която сервират с кафето. Егати прасето, дето съм Mr. Green
Виж целия пост
# 326
Белинда, идеално време за преяждане, тъкмо сега ще ти слегне и довечера ще се отдадеш на страсти  Joy
Вчера след хубавата новина за първия бебок, да ви кажа честно леко се шашнах. В петък съм на преглед да видя дали момата се е обърнала, но поне както усещам нещата мисля, че не е. С една позната си говорих, има две момчета,тя ми обясняваше че при нея специално каквито са й били бебета в корема, после са си останали такива, едното супер спокойно и кротко, другото мрънкащо и диво. Ама то рекламации няма, та каквото такова  Laughing
Виж целия пост
# 327
Днес почвам 36 г.с. . Тази нощ ме болеше корема,но може би е било от позата. Започнах да се чудя,дали ще позная контракциите  newsm78 newsm78 Първа бременност ми е и не мисля,че до сега съм имала...

Би трябвало да ги познаеш. Болезнени са. Първоначално нерегулярни, а в последствие на равни интервали от време. Когато станат на 3-5 минути взимай чантата и беж към болницата и пак имай предвид че най-вероятно раждането ще настъпи след няколко часа 4-5 часа а може и повече. Е, разбира се, винаги има изключения - може първо да ти изтекат водите, или да усетиш друго неразположение, но тогава е ясно че е добре веднага да се направи преглед от лекар  Peace

 Белинда, не съжалявай за доставената наслада Simple Smile Бебо е доволен 100/100, а и сигурно си си доставила доста ендорфини Simple Smile По-добре така, защото аз днес не съм преяждала, но хранопровода ми гори......такива киселини имам че ми иде до термина нищо да не хапна, ако това ше е гаранция че ще се избавя от тях.
Виж целия пост
# 328
Аз не че искам да всявам паника, но моето второ раждане беше "хванато" от лекар при рутинен преглед. Не усещах симптоми Rolling Eyes И двата пъти докато ми сложиха упойката на 5 см. разкритие, още нямах болезнени контракции, нито водите ми се пукнаха самички. Първия път поне тапата ми падна с гръм и трясък, втория и това нямаше. Сега и аз съм леко в чуденка да не изпусна момента, че както казват и че третото минава супер бързо... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 329
Честит празник,мили бъдещи мами!
 На тази хубава дата ви съобщавам,че си имате талисманче в темата!
 На 07.03 в 12 ч. 34 мин. се появи моето момченце Борис.
В 33 седмица,тежи 2 кг и е дълъг 42 см,родих секцио.
Добре е бебчо,кара лека жълтеничка и се доадаптира в кувиозче,надявам се скоро да си го гушна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия