Доста изминахме, малко остана априлско бебче да гушне мама - Тема 13

  • 47 893
  • 758
# 330
Бабъл, и тук едно голяяяяяямо честито  Hug
Виж целия пост
# 331
Бъбъл, още веднъж честито за бебко  bouquet
Мами честит празник на всички от мен  Heart Eyes да сте живи здрави, и една по една да гушкаме пухкави и кротки бебенца  Hug
Ева поздрави за хубавите резултати от ФМ, нищо че върви назад важното да е ок.
Нана настроението ще е хормони в комбинация с лошо време, и аз съм същия кривиндел. Нито свежа нито красива се чувствам, не ми се празнува,ще си седим вкъщи .. но ще мине аз така се успокоявам.  Peace
Да се отчета за прегледа днес. Доктора ми каза че сме напълно развити, и да тръгне раждане няма за какво да се притеснявам, но ще я чакаме да понапълнее малко, надявам се да не бърза толкова.
Виж целия пост
# 332
Честито бебче Бабъл,да е живо и здраво, с много късмет в живота!
Виж целия пост
# 333
Аз не че искам да всявам паника, но моето второ раждане беше "хванато" от лекар при рутинен преглед. Не усещах симптоми Rolling Eyes И двата пъти докато ми сложиха упойката на 5 см. разкритие, още нямах болезнени контракции, нито водите ми се пукнаха самички. Първия път поне тапата ми падна с гръм и трясък, втория и това нямаше. Сега и аз съм леко в чуденка да не изпусна момента, че както казват и че третото минава супер бързо... Rolling Eyes

Е, изключения винаги има Simple Smile Предния път лежах в една стая с една мама, която и при 2те си раждания и бяха изтекли водите в първия ден на 36 седмица.....без други симптоми, без болка, без контракции.....така че всичко е възможно  Peace Но появят ли се контракции - няма как да бъдат пропуснати.....гаранция Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Честит празник, мили дами - пожелавам на всяка да е много обичана,ценена и уважавана!  newsm51

Честито бебче - да е много здраво и щастливо  bouquet
Виж целия пост
# 335
Аууу, започна бебевалежа.. още една мама от ФБ групата са и изтекли водите и е с разкритие.. От утре започвам с прането, че се стряскам как рязко зараждахте..  Mr. Green
Белинда, вече ме шашна Tired ако не позная, че раждам какво ще стане?  newsm78
Виж целия пост
# 336
Хахахаха, е ти какво мислиш, че ще стане Joy Няма да се върне бебето обратно, споко Hug
Виж целия пост
# 337
Дими, аз до преди да почна да ходя на лекции за раждането си мислех, че като ни заболи корема и ще родиме преди да стигнем в болницата. Няма как да не го разберем, както ни казват на нас-първескините, първото раждане обикновено е над 10-12 часа от първите контракции до излизането на бебо. Виж вече при второ-трето раждане има изненади.
Стискам палци и на втората мама да й е леко раждането!

Виж целия пост
# 338
Момичетааа bouquet bouquet bouquet Аз отдавна не съм писала тук,но да ви честитя празника. bouquet Е,малко след 12ч.е,но да ви пожелая да сте здрави,щастливи бъдещи мами. Heart Eyes
Виж целия пост
# 339
Успехи и леко раждане на втората мама!
Май и аз утре ще пера дрешки,че съм на никъде с подготовката а ще си имаме второ мартенче/априлче и взех да се паникьосвам  #Crazy даже леглото не е сглобено още и ще мрънкам на бъдещия татко да се взима в ръце вече  Mr. Green Като ви чета,как правите основно почистване се засрамвам от себе си каква съм мърдица и нищо не съм бутвала още  Blush
Виж целия пост
# 340
Да, и аз онзи ден се засрамих от Весито, че избута ремонта, пък аз дремя и викам на мъжа ми - давай да действаме, че лятото като се почне морета, пътувания, я камилата, я камиларя...Да, ама майсторът ни отсвири Mr. Green Ами ще си го гледаме бебчо на непребоядисано, какво да се прави...

Ще споделите ли кой ражда или е тайна, да не урочасаме работата?
Виж целия пост
# 341

Ще споделите ли кой ражда или е тайна, да не урочасаме работата?

Мамата е aleirbag. Родила е тази сутрин в 5.55 часа в Правителствена болница - по нормален път. В 37 седмица са и изтекли водите. Момиче (Диляна) - 2920 гр., 48 см......Дано няма нищо против че препредавам поста и от Фейсбук и още веднъж да и е честито Simple Smile
Виж целия пост
# 342
Явно във ФБ групата има хора, които са се присъединили направо там, а тук не са писали. Не познавам жената, но все тая, новината е страхотна, да са живи и здрави и двечките bouquet
Виж целия пост
# 343
Честит 8март малко със закъснение.  Heart Eyes
Бъбълче още веднъж честито,очите ми се напълниха,а като видях,че още една мама е родила тотално се разревах като бебе.  Laughing Честито момичета,да сте живи и здрави. bouquet
Виж целия пост
# 344
Явно във ФБ групата има хора, които са се присъединили направо там, а тук не са писали. Не познавам жената, но все тая, новината е страхотна, да са живи и здрави и двечките bouquet

Ами тук има Габи Георгиева и отговаря на седмиците, ама незнам дали е същата или е съвпадение на имената.......защото ми е сложно да напасна Ник неймите тук с имената от Фейса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия