Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои начини за справяне с киселините по време на бременност?
Как да управлявам терморегулацията по време на бременност?
Какво е подходящо за транспортиране на бебе?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои начини за справяне с киселините по време на бременност?
-
Как да управлявам терморегулацията по време на бременност?
-
Какво е подходящо за транспортиране на бебе?
-
Какви са някои методи за облекчаване на терморегулацията и киселините по време на бременност?
-
Какви са препоръките за намаляване на корема преди раждането?
само дето още нямаме скрин
Оказа се, че ще правим по поръчка и ще отнеме още повече време
заедно със скрина ще поръчвам стойка за тв и една секцийка за хола ... и така. Първо трябва някакъв проект да направя .... стана дълга и широка
и аз съм днес на преглед , но от 12:15 чак, пак ще се разминем ....
Ама то неволята...
Станала съм рано но сега включвам компа. И аз силна вилна да подреждам, но този дъжд
как да простирам то вали, и се почудвам още. А за персила той бебешки ли е? Нали детските неща ги перем със спешъл прах??
или аз пак не съм разбрала?
винаги ставам в 7 или 8 най-късно. Ама лошото е, че се събудих а болки в кръста и бодежи ниакото долу..

, и сега се чудя за друга, но пък да не стане огромна, а дори дрехи не съм сложила вътре (идея си нямам с какво да се обличам за изписването), и като трябва да напъхам и помпата