Доста изминахме, малко остана априлско бебче да гушне мама - Тема 13

  • 47 893
  • 758
# 450
Честито Вселена  Hug bouquet Да сте живи и здрави и да си се радвате много! Бързо възстановяване на теб!
Лили, препоръчвам ти кърпичките колъркечър - вършат чудеса!
За дезинфекция на пералнята, аз по-скоро я правя заради котления камък в Пловдив е много гадна водата и задължително всичко минава за почистване - кафе машина, перална и съдомиална.
Днес питах акушерката за тоновете и каза, че е нормално 140-160.
И аз почвам да пера другата седмица, днес се обадиха, че скрина е готов и вече нямам оправдание.

Това с кърменето и храните още ми е малко кофти, аз трябва да спра да ям всичко любимо. А безкофеиновото кафе по време на кърмене оферта ли ми е?
Виж целия пост
# 451
Vselena,честито,живо и здраво да е бебчето и много да ви радва и бързо възстановяване на теб!
Виж целия пост
# 452
Вселена, честито бебче! Да расте здраво и щастливо.

Аз съм пак в болницата. Този път с жлъчна криза 😯
Виж целия пост
# 453
Нана, глупости, нищо любимо няма да спираш Naughty Хапвай си, каквото ти се хапва, просто с алергените и газообразуващите храни в периода на коликите - без да прекаляваш и следиш за реакции. Изобщо не е кой знае каква философия, ще видиш. То и без това от шоколад трябва да се ограничаваме заради килцата Laughing
Безкофеиновото кафе не е оферта за никого в никой период - химикалите, които използват, за да извлекат кофеина, прецакват всичко. По-добре си пий по едно нормално кафе, нищо му няма на бебето. А може и по повече да не му се отразява, това сама ще провериш - децата са различни.
Най-гадно е да ти се падне бебе с АБКМ, която обикновено върви с още някоя и друга алергия - е, тогава вече е строга диета и си е кофти Confused

Оооо, толкова е сладко да гладиш бебешки нещица Heart Eyes Викам си - да ги изгладя като за сефте, защото знам, че до тук ще ми е ентусиазмът Laughing Абе, хора, нещо едните бодита размер 53-56 или са ми се свили, или не помня бебетата да са чак толкова малки - прекалено миниатюрни са, имам чувството, че и на новородено няма да станат newsm78

Мис, какво направи ти ooooh! Уф...Бързо да се оправяш bouquet
Виж целия пост
# 454
Еййй Primera, чак сега чета тук че часа ти бил за 11:20 .... Аз бях там и .... не знам коя от всички мами си била  Shocked Защо ли не проверих темата докато чаках, през тел. ,,, да ме пита някой. Ама и ти трябваше да се обадиш  Crazy Поне от снимката ми във ФБ си приличам маааалко  - лицето ми е същото, само че малко по тлъсто  Mr. Green Бях с ММ. Абе, трябва да се уговорим някой ден да се запознаем, всички от Варна, и без това не сме много, само дето аз няма да мога идните седмици, докато не приключим с ремонта Confused Иначе браво на бебо, ще е пухкав и хубав  Heart Eyes
Моят преглед също мина уж добре, юнакът е 2200 в 33с., АГ каза, че се е наместил ниско и ми е смазал пик. мехур и че се е въртял като свредело  и се забивал в шийката. Питах го за раждането, каза че около 24-ти тоя месец ще говорим по въпроса  newsm78. Друго всичко било ок, шийката също. Каза на ММ че след 1-ви април трябва да сме готови, че може от тогава всеки момент да почне раждане ... аз съм с термин 27 април  Shocked Исках и да се оплача, че днес бебо е като дивак, не се спряяяяяя.... Пред кабинета докато чакахме се смля да рита и шава, чак си криех корема, че изглеждаше извънземна работа  Confused После ходихме да купуваме неща за ремонта и ме смля ... Много взе да ме натиска ниско долу и боли, кара ме да вървя като саката баба  Sad Накрая като се прибрах пак не се спря и чак имам чувството че ще си разкъса амниотичния сак. Чудя се какво му става днес, като бесен е и още не се е спрял, болииии  #Crazy
Говорите за дезинфекция на пералнята - аз ще дезинфекцирам като пусна една празна пералня на 90* със сода вместо прах и оцет. Една мама беше споменала същото във ФБ  Simple Smile
Да вметна - този крем Лансинох е страшно хубав, така ме болешеее ... мазах се с био ойл и кокосово масло но пак имах болка. Сега ползвам кремчето след баня , и не ме боли така гадно Simple Smile
Вселена, честито бебче! да е жива и здрава куклата, много послушна, и да ви прави още по щастливо семейство  Heart Eyes
Нещо още исках да пиша, ама какво беше .....  Thinking

Виж целия пост
# 455
За ядките не се бях сетила, че са алергени  Thinking Какво е подходящо да си носим за ядене тогава?
Юлее... Какво правиш пак в болницата  ooooh! Hug
Виж целия пост
# 456
Мис, какъв е тоя късмет от тебе ?!  Sad Да се оправяш бързо ! Лекуват ли те с нещо? Обезболяващи ? Ако боли, може да си докараш контракции  Confused
Виж целия пост
# 457
Nanna ще ги купя тея колоркечър нищо че след дъжд качулка  Grinning за другия път да имам.
Теди не разбрах кое те боли и си се мазала с лансинох, аз днес си го купих, за зърна, да не би да трябва да се мажа от сега?
Ей мис какво стана , че пак си в болница  Sad
Виж целия пост
# 458
Мис, какъв е тоя късмет от тебе ?!  Sad Да се оправяш бързо ! Лекуват ли те с нещо? Обезболяващи ? Ако боли, може да си докараш контракции  Confused
То бяха ужасни болки заради тези жлъчни камъни. Наляха ми сто неща и въпреки тях едва ме отпусна. Сега още малко ме наболява. Дано се закрепя преди раждането  Tired
Виж целия пост
# 459
Егати, много гадно Tired А този проблем от преди ли е или бременността го провокира?
Виж целия пост
# 460
Vselena честита рожба.   Heart Eyes
Мис предполагам,че си в Девата,майка ми миналата година там я опепира Карашмалъков по същата причина,много е добър,мен също ме оперира и сме много доволни.Бързо възстановяване.  Hug
Виж целия пост
# 461
Vselena честита рожба.   Heart Eyes
Мис предполагам,че си в Девата,майка ми миналата година там я опепира Карашмалъков по същата причина,много е добър,мен също ме оперира и сме много доволни.Бързо възстановяване.  Hug
И аз за него си мисля да ми направи операцията по-нататък. Чувам много добри отзиви.
Белинда, не съм имала такива болки преди. Явно обострянето е от бременността
Виж целия пост
# 462
Белинда явно си е от бременността.Вчера синчето ми се беше разположил върху десния ми яйчник.Ей сериозно откачих,малко остана да тръгна към болницата,помислих ме е апандисита,но като се премести и олекна.
Мис ще я махаш ли?Той я премахна с лапаро и майка ми плати към 500лв,което никак не е много ,след като го избираш,а и той не е само доктор,доцент или професор от Стара Загора е. Стискам палци всичко да е наред.  Hug
Виж целия пост
# 463
Мис, много ти се насъбра с тия болници. Стискам палци да не те боли и скоро да те пуснат.
Белинда, ако беше някой нерв защипала нямаше да можеш да вървиш, по-скоро някое сухожилие ти се опънало. Защо не го намажеш с нещо? Аз от време на време се мажа с конски кестен или алга сан.
Днес явно е бил ден за прегледи. Браво за добрите резултати.
Момичета, я кажете чаршафчета от къде си взехте. Някой мисля беше от Айко, другаде къде да гледам? В Икеа дали има? Че така и така ще е лошо времето утре, поне това да свърша.
Виж целия пост
# 464
И в Икеа, и в Айко има хубави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия