Ин витро в Истанбул - тема 21

  • 125 014
  • 738
# 345
Много силно ти стискам палчета!

И на всички останали момичета.
Следя ви и се вълнувам с вас.
Виж целия пост
# 346
Здравейте момичета,мина прегледа,естрадиол 180,прогестерон 0.11,тсх 0.2.Размразяваме 3 ембриона и слагаме 2 в петък.В Бахчечи беше пълно,и въпреки това минахме бързо.Страхотни са всички!По границите чакахме 3.30ч ,имаше 10 автобуса,а на връщане преди изборите нямам представа какво ще е и дали ще успеем като тръгнем в 20:30 в събота 25ти в неделя в 11:30 да стигнем до летището.Времето е приятно!В предстартова треска съм!Успех още веднъж на всички! Hug
Успех! Ако пътувате с автомобил, горещо препоръчвам по време на избори и мюсюлмански празници да се върнете през Одрин, после гръцкия пункт Кастаниес и газ към Капитан Петко войвода.
Виж целия пост
# 347
Честита Първа пролет момичета
Виж целия пост
# 348
Нека с настъпването на този прекрасен сезон настъпи вечна пролет и в нашия живот
Успех на всички
Виж целия пост
# 349
Здравейте! За след колко време, долу-горе, ти назначават час за първичния преглед?
Виж целия пост
# 350
Pingvin4e, благодаря за информацията! bouquet
Виж целия пост
# 351
Момичета Честита Първа пролет!  bouquet Успех на всички и много, много положителни резултати!
В четвъртък пътуваме и общо взето се надявам да сме обратно на трафика, защото ще се връщаме чак на 28ми Simple Smile
Тъй като ще правя HGS исках да попитам какво се препоръчваше да се пие за болката вечерта и непосредствено преди процедурата? Едвам си запазих час на английски и нямаше кого да попитам в Ехомар..
Виж целия пост
# 352
Аз нищо не съм пила и нямах проблеми. Успех  Praynig
Виж целия пост
# 353
Момичета Честита Първа пролет!  bouquet Успех на всички и много, много положителни резултати!
В четвъртък пътуваме и общо взето се надявам да сме обратно на трафика, защото ще се връщаме чак на 28ми Simple Smile
Тъй като ще правя HGS исках да попитам какво се препоръчваше да се пие за болката вечерта и непосредствено преди процедурата? Едвам си запазих час на английски и нямаше кого да попитам в Ехомар..
Бях съвсем скоро в Ехомар. Там няма с кого да говорите на английски, никой не знае нито дума, освен шефа им - май беше проф. Bayram. Накрая него го извикаха, за да се разберем, а исках само 1 бр.снимка допълнително + 1 диск.  Confused  Като цяло малко съм шокирана, че и млади хора не говорят английски в Истанбул.
Болка имах по време на процедурата, но след нея нямах никаква. И нищо не съм пила.
Виж целия пост
# 354
На мен докторът ми каза да изпия една таблетка апранакс форте един час преди снимката.Струваше май 8 лири кутията.
Виж целия пост
# 355
Момичета, подаряват се  3 кутии обикновената Климара, която трябва да се използва до  седми месец тази година.
Ако някой има нужда нека пише на мен или на ina80.
Виж целия пост
# 356
Здравейте, момичета:) Относно пътуването - днес предиобед през Малко Търново ние бяхме единствена кола и на нашия, и на турския пункт. Пътят от Бургас до Малко Търново е нов, днес беше и абсолютно ненатоварен.
Виж целия пост
# 357
Аз пих но шпа преди цветната снимка в Ехомар - предната вечер и час преди процедурата. Правих я месец май 2016г. и тогава имаше една дама, която говореше много добре английски. Тя ме заведе в съблекалнята, седя с мен, докато чаках да ме приемат и си говорихме доста време. Тя ми даде накрая снимката и диска, а веднага след процедурата дойде да ме пита как съм.
Виж целия пост
# 358
Кои дни от МЦ са подходящи за първичен преглед, при положение, че ще правя трансфер месец два след прегледа. Може ли да не е точно 1, 2, 3, ден от цикъла? Какво толкова ще ми гледат щом ще е ЗЕТ?
Виж целия пост
# 359
Благодаря за отговорите! Ще заложа на но шпа и аулин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия