Ин витро в Истанбул - тема 21

  • 125 014
  • 738
# 360
Благодаря за отговорите! Ще заложа на но шпа и аулин.

Мисля си, че болката ти няма да е същата, каквато е била в БГ.  newsm78 Стискам ти палци и се надявам да мине леко този път. Heart Eyes
Виж целия пост
# 361
Алмира, трябва да проверят хормоните ти и да решат как ще те подготвят за ЗЕТ. След това продължават с хормоните и гледат как нараства лигъвицата на матката.
Успех Hug
Виж целия пост
# 362
Не си трови организма с Аулин за няма и нищо. Няма да изпиташ болка!
Виж целия пост
# 363
Не съм правила до сега снимка, но съм доста наплашена. За това реших да се подсигуря за всеки случай. Аулин ще взема след процедурата и то само ако е крайно наложително. Simple Smile
Благодаря за съветите!
Виж целия пост
# 364
"'Засилено е полицейското присъствие по граничните пунктове с Турция, съобщиха от МВР. Мерките са предприети заради обявеното намерение от политическа партия да блокира българо-турската граница.
На самите гранични пунктове няма да бъдат допускани протести, допълват от полицията."'

http://news.bnt.bg/bg/a/zasileno-e-politseyskoto-prisstvie-po-gr … nktove-s-turtsiya
Виж целия пост
# 365
Здравейте, утре ми предстои ЗЕТ, и такава глупост не бях правила. Тъй като съм с блокаж, съм на инжекции прогестан вместо на кринон. Вс. Ок започнах си инжекциите, обаче току що изтръпвам и се сещам че в деня на започване на прогестана трябваше да пия за 4 дни рулид и преднол, а аз съвсем съм изключила и сега мн се притесних. Севда каза че др емре е казал днес да изпия един преднол само . ooooh! как може да забравя направо не вярвам, това ще ми провали ли опита? Sickнаправо ще се пукна от притеснение
Виж целия пост
# 366
Здравейте, утре ми предстои ЗЕТ, и такава глупост не бях правила. Тъй като съм с блокаж, съм на инжекции прогестан вместо на кринон. Вс. Ок започнах си инжекциите, обаче току що изтръпвам и се сещам че в деня на започване на прогестана трябваше да пия за 4 дни рулид и преднол, а аз съвсем съм изключила и сега мн се притесних. Севда каза че др емре е казал днес да изпия един преднол само . ooooh! как може да забравя направо не вярвам, това ще ми провали ли опита? Sickнаправо ще се пукна от притеснение

Радост, не се притеснявай! Случва се, щом Емре ти е казал че няма проблем, знаи няма проблем.  Mr. Green Не се филмирай и дишай дълбоко. Всичко ще е наред и да и знаеш от мен - ще си бременна този път и ти пожелавам да е до края.  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 367
Аз също мисля, че не голяма работа, че си ги почнала по-късно. Не се притеснявай. Успех bouquet
Виж целия пост
# 368
Здравейте момичета,
Стискам палци на всички и дано това са вашите опити и скоро да се вълнувате от ехогравските снимки на бебчетата си Simple Smile
Имам нужда от лекарства от Истанбул и ще съм изключително благодарна ако който е там или скоро ше пътува ми съдейства Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Katelina,пиши на лични с какво мога да ти бъда полезна Simple Smile
Виж целия пост
# 370
Green tree, на нас не ни искаха брачно свидетелство (това беше 2012 г.). Не знам, може би просто забравиха Simple Smile Може би зависи от доктора.
Виж целия пост
# 371
Здравейте, някой от София да планира скоро ходене до Мемориал? Бих искала да изпратя нещо дребно.
Виж целия пост
# 372
Благодаря, Alexiana! Така искам да пробвам в Турция само този документ ме възпира.
Виж целия пост
# 373
Момичета,моят Зет мина в 20:30 Simple Smile на двенки петдневни,отлично качество Hug
ЗЕТ=3720 т.л лирата е паднала.100 евро=3.89 100$=3.6
Утре потегляме за Бг и се надявам всичко да е наред по границите.Сега само чакане и мътене!Успех на всички,на които им предстоят прегледи, процедури или са в очакване на  положителни тестове  Praynig Hug
Виж целия пост
# 374
Момичета, ембриони могат ли да се прехвърлят от БГ в Турция?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия