По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 60 972
  • 726
# 15
Тара,благодаря bouquet
Успешна и късметлийска темичка Hug
Виж целия пост
# 16
Дано новата темичка донесе много късмет на всички!
Виж целия пост
# 17
Благодаря за новата тема! Успех на всички и сбъднати мечти!  Hug
Виж целия пост
# 18
Таричка, благодаря за темата! Очакваме те в редиците в най-скоро време  Hug bouquet

Нека тази тема се изпълни с мнооого положителни емоции!

Електра, честита рожба! Да сте много здрави и щастливи!  bouquet

Гердичка, а на теб много стиснати палчета! Вярвам, че ще е наред бебчо!  Hug
Виж целия пост
# 19
И аз благодаря за темата  bouquet
Честита  рожба на мама Електра, успех на всички останали  Hug
Виж целия пост
# 20
Благодаря, сладурки, скоро и вие да споделяте такива новини Hug
Виж целия пост
# 21
Момичета, една мама от моята тема за бременни са й открили някакъв хепатит С, с ниски титри, и е много притеснена.
Може ли да дадете съвет към какви лекари да се насочи.
Много ви благодаря.
Виж целия пост
# 22
Герда, с хепатити май се занимават гастроентеролозите.
Виж целия пост
# 23
доц. Антонов в Иван Рилски, той ще каже какво да се прави!
Момичета, една мама от моята тема за бременни са й открили някакъв хепатит С, с ниски титри, и е много притеснена.
Може ли да дадете съвет към какви лекари да се насочи.
Много ви благодаря.
Виж целия пост
# 24
Не е ли Антонов?
Виж целия пост
# 25
Недоглеждане, поправих го.
Виж целия пост
# 26
Момичета, една мама от моята тема за бременни са й открили някакъв хепатит С, с ниски титри, и е много притеснена.
Може ли да дадете съвет към какви лекари да се насочи.
Много ви благодаря.
Дано не е нищо страшно!А с какво изследване се открива и каква е причината да се изследва?
Виж целия пост
# 27
Момичета, една мама от моята тема за бременни са й открили някакъв хепатит С, с ниски титри, и е много притеснена.
Може ли да дадете съвет към какви лекари да се насочи.
Много ви благодаря.
Дано не е нищо страшно!А с какво изследване се открива и каква е причината да се изследва?
anti-HCV е изследването. Иследва се съвсем рутинно на бременните в началото на бременността.
Съжалявам, че ще го кажа, ама такова нещо като "нестрашен" хепатит С няма
Виж целия пост
# 28
Ясно...и лошо щом е така.Незнех че се изследва на всички.
Виж целия пост
# 29
Това изследване е включено в серологията, която винаги правят.  Wink
Хепатитът е гадно нещо и за съжаление напоследък често се среща. Но има различни видове и някои от тях са неактивни и можеш да живееш нормално с тях ...стига да не се отключат. Гледах скоро един гастроентеролог, който доста обясни по темата, но не помня по коя тв, нито кой беше доктора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия