По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 60 972
  • 726
# 585
Алдита, звънни и питай в Щерев или в Тина Киркова - близо е до кв.Надежда. Може да се съгласят да ти го поставят.
Виж целия пост
# 586
Мерси,Clear Simple Smile
Andji,1 кутия с 5 ампулки =12 лв.По 2 ампули на ден.
Виж целия пост
# 587
Алдита, по-добре друг да ти ги бие, страшно си е сама, особено в началото. На мен съфорумка ми оказа безценна помощ със съвети и информация за прогестерона на инжекции, как да го бия и т.н  Heart Eyes
Виж целия пост
# 588
и аз не знам какво да правя...
след мисед аборт съм(8 седмица), резултат от анализа- хромозомен проблем (някаква допълнителна част на едната хромозома). Искам да предприема нещо през лятото, не трябва да губя време...
имам 2 замразени- не мога да ги подложа на ПИД, защото размразяване , замразяване става много сложно и дали ще оцелеят. отделно е финансовата част, доста скъпо излиза...може би за нищо...
мога да направя и трансфер без ПИД и каквото стане...
или ново инвитро в Турция с ПИД....
незнам кое е по-безобидно и успешно newsm78

продължавам с въпроса... имам на разположение лятото, но след това се връщам на работа и мога да възобновя опитите едва през следващата 2018г. незнам кога(може би след година), накратко времето ме притиска... имайки впредвид и годините ми а с това намалява и АМХ... та не е ли по-добре това лято да си направя инвитро+ПИД в Турция с оглед на това, че мога да се възползвам евентуално от повече яйцеклетки ??? замразените да си чакат... не съм правила ЗЕТ, но предполагам и там се изисква подготовка и има натоварване на организма ???
Виж целия пост
# 589
Marianka,

A щом имаш замразени ембриони , защо на трансферираш първо тях ?
Ако не се получи , тогава мисли за следваща стимулация. Ако пък се получи не ти трябва още една стимулация.
За ЗЕТ няма натоварване - подготвя се само лигавица на матка със свещички Утрогестан и през устата Естрофем.

Иначе не е за отлагане тая работа предвид възраст- ПИД в Турция , не знам за там.
Ако не стане със снежинките- тогава го мисли.
Виж целия пост
# 590
На моя зет нямах кой знае каква подготовка. Имах 1 прегнил преди ову и после утрогестан.
Виж целия пост
# 591
Майче, Нандинче благодаря. А колко време се чака след ЗЕТ(неуспешен) за ново инвитро?
Виж целия пост
# 592
Мисля, че можеш да го направиш още на следващия цикъл. Все пак при ЗЕТ няма стимулация
Виж целия пост
# 593
Майче, Нандинче благодаря. А колко време се чака след ЗЕТ(неуспешен) за ново инвитро?
Няма нужда въобше да чакаш.След ЗЕТ още на следващия месец може да правиш стимулация. Тъкмо Я ще са отпочинали.
Виж целия пост
# 594
само едно последно въпросче, при ЗЕТ-  кой ден от цикъла се започва ? Мерси.
Виж целия пост
# 595
От втори.
Виж целия пост
# 596
Стискам палци на всички, които все още не са се отказали от  мечтата да имат бебче. Днес правихме спермограма и съм доста поизнервена. Ще чакаме за резултати. Искам всичко да бъде наред и го вярвам. Вярвам, че на всички нас щастието ще се усмихне. Все пак мечтите се сбъдват, нали? Аз го вярвам. Искам да имам бебе и мъчението от това, че не забременявам да спре.
Виж целия пост
# 597
само едно последно въпросче, при ЗЕТ-  кой ден от цикъла се започва ? Мерси.
Зависи дали ще те подготвят с естрофем и утрогестан или ще следите овулация.
Виж целия пост
# 598
Да, може и на естествен цикъл - без препарати, но мен ме подготвяха с препаратите.
А от естрофема ми беше лошо.
Виж целия пост
# 599
Не знам вече на кой да вярвам...вчера бях при втори репродуктивен,който също твърди че мога и без чиста МБ да направя цветна снимка Crazy А едно обикновено АГ ми казва,както и много от вас,че никой компетентен лекар не би твърдял подобна глупост!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия