Кауфланд - тема 20

  • 107 748
  • 727
# 300
Кауфланд.
Виж целия пост
# 301
Имате ли мнение за уок тигана дето е на промоция на 19.99?
Добър е. Peace
Виж целия пост
# 302
Хайде, и тук да питам за телевизора Blaupunkt, който от понеделник ще е на промоция. Очаквам мнения на някой, който го притежава от предни промоции.  Peace
Имаме този телевизор от почти 2 години. В спалнята е и аз го използвам предимно за приспивателно, понякога работи по цяла нощ. Харесва ми. На този телевизор нямаме HD каналите, но и с другите е добре. Не знам какво те интересува, за да пиша.
Виж целия пост
# 303
   Момичета моля за отзив за пресата за коса ShockedАко някой случайно я е закупил върши ли работа. Аз разбира се днес ще отида да я погледна на живо,ама цената нещо ме притеснява,прекалено евтина ми се вижда за да е макар и някакво средно качество newsm78Благодаря предварително ако някой има впечатления и ми отговори hahaha
Виж целия пост
# 304
Пъстървата е хубава- снощи я хапнахме пържена.
Виж целия пост
# 305
Ние взехме кафето, но не сме го пробвали. От марката в момента сме с друг вид не е лошо. Дано и това е така.
Виж целия пост
# 306
Много спешно търся Хип комбиотик 1. Който има информация къде мога да го намеря нека ми пише на лично ! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 307
Много спешно търся Хип комбиотик 1. Който има информация къде мога да го намеря нека ми пише на лично ! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
По аптеките няма ли го или ви интересува само във Кауфланд?
Виж целия пост
# 308
Имаме този телевизор от почти 2 години. В спалнята е и аз го използвам предимно за приспивателно, понякога работи по цяла нощ. Харесва ми. На този телевизор нямаме HD каналите, но и с другите е добре. Не знам какво те интересува, за да пиша.
По характеристики ми се струва, че трябва да има жак за слушалки, това е едно от изискванията ми, че баща ми не чува добре и все е включен към телевизора. Също ме интересува как са отдолу крачетата, на снимката ги дават две, не е ли само с едно в средата. Предварително ти благодаря.
Виж целия пост
# 309
Здравейте,някой да  е погледнал сгъваемите дървени столове дали  са хубави?
Виж целия пост
# 310
На мен не ми харесват -имаме такива отпреди.Облегалката ми е корава,гърбът ме заболява ,а и не са ми хич удобни
Виж целия пост
# 311
На мен не ми харесват -имаме такива отпреди.Облегалката ми е корава,гърбът ме заболява ,а и не са ми хич удобни
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 312
И аз не ги харесах дървените столове и се отказах от тях.
Виж целия пост
# 313
Много спешно търся Хип комбиотик 1. Който има информация къде мога да го намеря нека ми пише на лично ! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
По аптеките няма ли го или ви интересува само във Кауфланд?
За кф ме за интересува .
Виж целия пост
# 314
Много спешно търся Хип комбиотик 1. Който има информация къде мога да го намеря нека ми пише на лично ! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

Здравей! Преди време спечелих някакви неща на Хип от форума тук. Имам 2 пакетчета на Хип нещо си и ако утре не ти е късно ще ти пиша какви са. Мостри са, но биха свършили работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия