Честит празник на нашата Фло - бъди все така всеотдайна и усмихната!
Поздрави на всички! Не съм чела новините от блокчето. Ако има минали празници - поздрави на всички - живи и здрави!

). До сега, за всичките ми години, не съм пила никакви хапчета. Сега ще се наложи да взимам нещо за Холестерола и след два месеца-пак на кръвна картина. Та такива неща около мен. Пазете се и вие. Решила съм да си лягам в по-прилично време. Ако ме видите да пиша по нощите, след 22.00 да ме извикате пред строя и да ме порицаете и заклеймите 



Отново съм през телефона, а от тук писането ми е сложно

Сега чакам, благоверния да ги монтира 
А на картинката, която им дадох, не бяха толкова хубави
А вкуса - превъзходни!

Честит празник! 
ли?
Здрава и весела да е Рошличка.
за Ния.
се.
дали да си
или да пиша тридневен туристически маршрут.
Препоръчани теми