Съпруги на военнослужещи - 22

  • 78 344
  • 736
# 330

Честит празник на нашата Фло - бъди все така всеотдайна и усмихната!
Поздрави на всички! Не съм чела новините от блокчето. Ако има минали празници - поздрави на всички - живи и здрави!
Виж целия пост
# 331
Правя какво правя и пак при вас идвам. Simple Smile
Да ви нагледа, да ви благодаря за поздравленията-ЛЕЙДИ и ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, да ви завия.
Момичета, не съм ви казала, ама сега да го направя. Лошият пример понякога действа добре. Та такаааа. След като две седмици се разчекнах от задачи, след като спах само по 3 - 4 часа и свърших всичко запланувано, в срок, миналата седмица на два пъти вдигнах кръвното до олимпийски размери - 195/110. Rolling Eyes В сряда отидох при ЛЛ-всичко ми беше наред. ЕКГ много добро, кръвно също. На следващия ден отидох при кардиолог-добър лекар, с име. ГледА ме, слушА ме- каза: ЕКГ като на младеж, кръвно като на космонавт. Предложи да ме лекува по Хипократовски-с въздух, слънце и вода. Нареди ми да почивам по повече, да се пазя от много емоции, да водя по-умерен живот ( пенсионерски  Wink ). До сега, за всичките ми години, не съм пила никакви хапчета. Сега ще се наложи да взимам нещо за Холестерола и след два месеца-пак на кръвна картина. Та такива неща около мен. Пазете се и вие. Решила съм да си лягам в по-прилично време. Ако ме видите да пиша по нощите, след 22.00 да ме извикате пред строя и да ме порицаете и заклеймите bash
Лека нощ милички. Отивам да спя sleepuu
Виж целия пост
# 332



Добро утро!
Честит празник! Ако има празнуващи от нашето блокче, да бъдат живи и здрави!

Аз съм на работа, затова изчезвамм, ще намина пак по-късно  Peace Hug
Виж целия пост
# 333
http://prikachi.com/images/556/9090556W.jpg Незнам дали съм се справила но.......Честит Лазаров ден момичета!
Виж целия пост
# 334
http://prikachi.com/images/556/9090556W.jpg Незнам дали съм се справила но.......Честит Лазаров ден момичета!
Много красива лазарка! Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Радинка, прекрасна е малката лазарка!  bouquet

Виж целия пост
# 336
Слънчицето Ния. Прекрасна. Колко хубаво, че се включвате в празника, помня я и миналата година. И колко е пораснала...  Hug
Виж целия пост
# 337
Радинка, прекрасна Ния! Честит Лазаровден!
Виж целия пост
# 338
Прекрасна лазарка Hug
Виж целия пост
# 339
И аз да се присъединя към мненията на групата. Сладката Ния, продължителката на българските традиции, да е жива и здрава.  Hug

Днес ми беше много хубав ден! Всяка година се събираме колеги от поликлиниката и винаги е много весело. Разказвахме си спомени, някои показваха снимки. Дойде и Главната ни лекарка, която е на 85 години, прабаба на 3 правнука. Дай Боже всекиму! Simple Smile

ЧЕСТИТ ЛАЗАРОВДЕН!
Започват най-хубавите пролетни празници!
Хубава вечер момичета!
Виж целия пост
# 340
Благодаря ви, за страхотните пожелания към моето ЧУДОвищенце Simple Smile
Половината рожден ден мина - утре се събираме и с родата да празнуваме.
Шехина, ще се постарая тези дни да разкажа с подробности Simple Smile Отново съм през телефона,  а от тук писането ми е сложно Rolling Eyes

Мис Ю, преименувала си се Whistling Hug
Ако мога да ти бъда полезна с нещо - насреща съм! Само пиши в клюкарника, че тук влизам през няколко дни - няма време Rolling Eyes Embarassed
Намерих си контакти Heart Eyes Сега чакам, благоверния да ги монтира Simple Smile
А и за тортата - нашите този път ги поръчахме от Буратино в Изгрев - ще ти пратя снимка, да видиш - страхотни са и двете Heart Eyes А на картинката, която им дадох, не бяха толкова хубави Heart Eyes А вкуса - превъзходни!

Сега организирам и завършването на градината и съм луднала... 27 семейства с 54 мнения Whistling

Отивам в банята, утре ако остане време, ще намина пак Hug

p.s. Ния е прекрасна Heart Eyes
Виж целия пост
# 341

Flo 51 ЧРД! Да е здрава, усмихната и игрива Елиа.  party023
 tooth Честит празник!  bouquet
 smile3524 ли?
sweet_maniche  bdbaloni Здрава и весела да е Рошличка.
Радинка  Hug за Ния.  Cry се.

Честит Лазаровден!

Аз съм на работа през ваканцията, но след това излизам две седмици отпуска.
 newsm78 дали да си  sleepuu или да пиша тридневен туристически маршрут.

 Hug

Tворчество ...
http://prikachi.com/images.php?images/294/9091294g.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/297/9091297m.jpg
Виж целия пост
# 342
Благодаря,момичета.Тя е моят смисъл и надежда,нещото което ме кара да се боря и да не се отказвам.Не вярвам да има по хубави дечица,от тези на военните.
Виж целия пост
# 343
Мила,Фло,честит имен ден,бъди все така усмихната и всеотдайна Hug bouquet
Виж целия пост
# 344

И добро утро!
Пъстра, дъхава и спокойна,
Цветница рисува красива Неделя.
Честит празник, именници! Бъдете здрави и оценявайте малките хубави мигове!
По-добри днес - всички ние!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия