Съпруги на военнослужещи - 22

  • 78 358
  • 736
# 345
Честит празник мила Фло.Бъди здрава,обичана и всеотдайна.Да се здрави и щастливи и всички който днес празнуват.И моята лазарка днес е именничка.
Виж целия пост
# 346
Привет прекрасни мои военни момичета! wavey

ЧЕСТИТА ЦВЕТНИЦА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ, НА ЕДИН ОТ НАЙ-КРАСИВИТЕ ПРОЛЕТНИ ПРАЗНИЦИ. ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, СМЕЛИ КАТО КОКИЧЕТАТА, БОДРИ КАТО КУКУРЯКА, НЕЖНИ КАТО МИМОЗИ, ЧИСТИ КАТО МАРГАРИТИ, А КОГАТО СЕ НАЛАГА-БОДЛИВИ КАТО РОЗИ Mr. Green

Благодаря за поздравите и пожеланията. Около мен все цветя и дървета-и щерката, и снахата, и две внучки. Казват, че на този ден могат да празнуват всички жени, които си нямат имен ден. Та нали всяка жена е едно цвете! Мъжете да се съобразяват, защото понякога можем да сме и магарешки бодил Joy Joy Joy

Подарявам ви една полянка с пролетни цветя и ви желая хубав ден и добро настроение. Обичам ви!

Виж целия пост
# 347
Честит празник на всички, които носят имената на цветя и дървета! Да сме живи, здрави, усмихнати и устремени!
Виж целия пост
# 348
Честит празник !
С имена на цветя и тревички ОБИЧ, ОБИЧ за всички!

Виж целия пост
# 349
Честит празник на всички.
Фло  bouquet bouquet Hug
Виж целия пост
# 350
След днешните всенародни тържества има ли трезви глави? Rolling Eyes
Искам да благодаря на дружките, използвали всички средства за масова комуникация, за да ме поздравят. Направихте моята Цветница още по-цветна, още по-весела, още по-усмихната! newsm68 newsm44 newsm68.
Момичета, на съвсем трезва глава да питам Simple Smile Ще ходим ли до Пловдив? Планираме ходенето за 23 април. Домакините, искате ли гости? Да не стане като миналата година в Сан Франциско Wink (има такъв виц, но като се видим, тогава ще го кажа Wink)
Помислете си и дайте отговор. Софиянки, аз за сега имам две пасажерки. Имам и две свободни места в колата.
Хубава вечер и приятни сънища.
Виж целия пост
# 351
Добър ден!  Simple Smile
Виж целия пост
# 352
СГГ, да сложа едно рамо, та да не си сама днес в блокчето.
Ако бях погледнала по-рано, поне щях да ти кажа едно Добър ден.
Сега ще кажа Лека нощ sleepuu
Виж целия пост
# 353
Добър вечер!
Изглежда всички са във ваканция - и децата, и майките. Аз започнах пролетно почистване, имам да пиша и портфолио. Мисля, че ще бъде чудесно, ако осъществим пътуване до Пловдив.  Wink Пловдивчанки, вие къде се изгубихте?
Лека нощ Hug

Виж целия пост
# 354
Аз чакам да потвърдите на 100% , иначе съм ЗА срещата.. както казах и преди на 23.04. се очаква да си бъда в Пловдив..  Peace Hug

Лека нощ! Hug
Виж целия пост
# 355
и аз съм на линия - и тук, и за срещата.
Чета ви, като си легна, защото без деня не остава никакво време... Надявам се, скоро да се поразреди малко графика и да си свърша "моята" си работа.

 Hug на всички ви! Завити сте така че се измъквам на пръсти
Виж целия пост
# 356


Добро утро.. хубав ден от мен!
Аз отивам да видя дали ми е готова личната карта новата и след това на работаа, добре че тази седмица е само 4 работни дни  Whistling Whistling

Редактирам се: Те били пък от 8:30, е, как да ида да си я взема, като аз съм от 9 на работа, в другия край на града.. думи нямам.. пак ще се пазаря с шефа за 30 мин закъснение Grinning Grinning

Хайде хубав ден от мен отново! :*
Виж целия пост
# 357
Мис Ю, тук можеш да провериш дали ти е готова личната карта:

https://izdadeni.mvr.bg/nld2/nWeb2.nsf/fVerification

Ха добър ден на всички. За среща в Пловдив съм ОК, само кажете кога и къде. Ще гледам да се измъкна, че ще редим багажа, а отсега имаме спорове по това дали да си вземе по-дебело яке или да кара само със суитчера от униформата и някакви пуловери отдолу.  newsm78 Като гледам прогнозата за времето, там не се е стоплило както при нас.

И гледайте да е в центъра, че гостенките да не се изгубят по пътя. Фло се ориентира добре в обстановката, проверено е.  Laughing И да има къде да се поразходят. Дано времето е хубаво.

Слънчев ден на всички.  Hug
Виж целия пост
# 358
Дунди, мерси много, както и предположих, готова е.. утре пак ще отида, дано успея  Tired Whistling

Аз честно да си кажа заведенията по центъра са ми малко непознати, смисъл не ги знам кое за какво събиране е подходящо, ако някой има предложение, аз нямам претенции, навсякъде ще дойда  Grinning  Peace Peace
Виж целия пост
# 359
Добър ден и от мен,имам уважителна причина за вчера-водих каката на лекар в Стара загора,оказа се че нямаме проблем,заради вируса с повръщане има намален един ензим в червата и от там идват газовете,изписаха ни диета за един месец и нещата ще се нормализират,нооо тя е много разочарована че не може да яде бисквити,вафли,шоколад,сладолед,но ще го преживее.Голямо преживяване било да пътуваш  с две деца без други придружители,че за зла участ ги заведох и в Джъмбо,е голям таралеж в гащите си сложих,но сама съм си виновна:трябваше да оставя дребната на село и да ходя само с каката,но за друг път ще знам
Днес цял ден обикалям магазините-осигурих вечерята за РД на дребната,продуктите за тортата и украсата,сега само чакаме ММ да се върне от Корен и да започваме с приготовленията
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия