Мен ме зарадваха тази сутрин, дойде ми роклята..

Много ми хареса, набързо я сложих, на пръв поглед изглежда че ще е удобна и че ще ми е ок, ноо да видим довечера като се прибера и я пробвам по-спокойно, или ще се наложи бързо гладуване 2 седмици





Свеки донесе от вилата на(д) село яйца онзи ден, също от свободни кокошки, дано са били и щастливи
Намерих сполучлива рецепта и с майка ми ще го месим, колко му е. Обожавам да меся, действа почти като психотерапия
Днес отпратихме свекървата, ама бяха едни драми... имаме си сериозни семейни проблеми с роднини, а тя е много особен характер, пък и на 80 е все пак. Какво да се прави, нещата от живота 
Майтап, майтап, обаче с мъжа ми се оженихме точно на 29.04.11 г., на кралската сватба, при това беше чиста случайност, а не нарочно. Хубаво е да си булка, а ти ще бъдеш ослепителна, защото ще си щастлива, сигурна съм 
Стискам палци да получиш желаното, дори не ми се коментира отношението на "бивши" бащи към собствените им деца и всякаквите тарикатщини, свързани с пари. Жалко и грозно за тях като родители...
Имам едно любимо предаване по Травъл - House Hunters (което съчетава двете ми мании - пътуванията и домовете по целия свят
, не е лошо да вземем да поразширим обхвата на пътешествията...


Изобщо не знам за какво ги правят тези неща. Или по този начин се уплътнява времето на социалните работници. То пък момичето беше толкова симпатично, усмихнато. Аз нали съм си нахална я поразпитах - завършила психология, ама като няма стаж и най-вече връзки, се е добрала до място в агенцията.
И в Куба е ммммм, безкрайно синьо море, палми, бял ситен пясък, коктейли. Отнесох се.
Мдааа, и после искаме репортаж от събитието, да не го изискваме по служебен път.

А предната само едно от цяла кора. Но пък преди малко сложих да пека домашни козунаци.
Беше си традиционна сватба, както ни харесва и на двамата - аз пък хич не си падам по прекалено неформалните сватби. Пък и честно, в кринолин се чувствах идеално, знам си, че съм родена за викторианската епоха
Но и да не ми беше паснала - все тая, нямаше да се поболея, ако си купя рокля и от тук.
При нас, както винаги,не е ясно мъж ми дали няма да работи тогава


?

Помните ли, преди време разказвахме коя къде и как се е запознала с любимото момче.
Мили спомени...
. В блокчето през август пак ще има бебешки рев
, ще се ветреят на простора розови гащички. Обади ми се СТЕФИ. По-"старите" обитателки я помнят. Тя ни пускаше темите преди Албена. Поздравява ви, съжалява, че няма да може да дойде в Пловдив, по понятни причини. 


Взела съм локум и стафиди, да стане по-така и това ще е.
Аз едва гледам (дребните ме събудиха в 6) и ще пробвам да подремна с тях предпразнично, че киселея яко вече 



колкото до щастието.. напълно си права, когато сме щастливи, сме най-красиви! 



То и затова поздрава ми е добър ден.. и май снимката ще е положението ми вечерта

А на нея честито и лека бременност и желая! 





Препоръчани теми