Сега аз пак ще питам
Дано да успея да задам точен въпрос.Гледам почивките в чужбина по социалната програма и ми хареса тази за Анталия. Та въпроса ми е имаме ли шанс да вземем такава карта или въобще да не се бутаме.
Дано да успея да задам точен въпрос.
. Има и едно трето условие-струва ми се , че то е изпълнено-през 2016 да не сте били в чужбина по социалната програма. На свободната продажба няма чин , звание, прослужени години. ...просто редът в опашката определя какво ще вземеш...
) Може и за там да пробваме. 




Това ги вълнува хората най-вече. Да нямат дупки, че да могат да си изядат месото. Как пък един поне не заложи на красота и естетика. Вчера обикаляхме 3 баби от КГБ-то с внучетата из града. Ходихме на кино, пуканки, пици, игра в парка-веселба, ама бабите вечерта ходеха като робокопи...Тази вечер съм пак с група баби КаГеБейки, на театър в Народния-Петокнижието на Исаак ще гледаме. Чух добри отзиви, ще видя дали и на мен ще ми хареса. Уредих една кора бели яйца, утре ще си ги взема и ще ги боядисам. В събота ще правя козунаците. И в неделя-празник. 

Стягам колет за сестричката ми, мислим и някакви грандиозни промени и то времето през деня ми минава на бързи обороти
но ви чета вечер като си легна.
И да си починете
Препоръчани теми