RYANAIR - 7

  • 82 088
  • 726
# 360
Къде да си купя куфар, отговарящ на размерите, вкл. и дръжката? Гледах в Джъмбо, една идея са по- дълги, цената е добра - 25 лв. Не ми се дават много пари.
Самият куфар тежи 2,5 - 3 кг. заради конструкцията с колелцата и дълга дръжка. За мене не е добре това, краде ми от кг за ръчен багаж. Имам такъв куфар и съм го теглила, отказах се от него.
По китайските магазини има леки, пътни чанти. Не са скъпи 9 - 10 лв. Нямат колелца, но пък са 200 гр.
Доста неща побират. А от и до летището сме с кола, та не е голямо мъкнене.
 В неделя ще пътуваме с ММ, купих му и на него такава. Той  ще ги влачи и двете из терминала.  Wink
Виж целия пост
# 361
И аз предпочитам сак не само заради килограмите, но и видях, че ми беше по-лесно да си го нося на рамо, отколкото беше лесно на колежката да си дърпа куфара из улиците на Атина, докато намерим хотела  Peace
Виж целия пост
# 362
защо толкова бързо ги вдигнаха тези билети до Великобритания, вчера бяха по 5 евро днес 30 Sad
Защото по 5 Е са били определена бройка и са се изчерпали.
[/quote]
Еее много пътуват тези хора Simple Smile да аз докато се наканя.... те хоп Simple Smile следващият път ще съм по-бърза!
Виж целия пост
# 363

Средните не бяха хубави, които са до аварийните изходи,
В едната посока съм взела на първи авариен ред (от двата средни),защо не са хубави?
На аварийните изходи, които са в средата ми взеха якето, дамската чанта, нищо не можеш да държиш в себе си, но пък е доста широко. На местата преди тях е много тясно.
А на по-горе писаното не знам за всички самолети но точно в Раян няма места 13. Едно дете забеляза и коментира, на мен нямаше да ми направи впечатление. Дали не е било само в този самолет, не знам, но едва ли. Не виждам смисъл да се купува място, ако нямате специални предпочитания, на мен ми е все тая.
Виж целия пост
# 364
На мен са ми разрешавали на полет на БГ ер да задържа скъп апарат в чанта на аварийния изход...но принципно не може
Виж целия пост
# 365
А на по-горе писаното не знам за всички самолети но точно в Раян няма места 13. Едно дете забеляза и коментира, на мен нямаше да ми направи впечатление. Дали не е било само в този самолет, не знам, ни едва ли.
И в схемата в 1-я пост няма 13 ред. Wink
Виж целия пост
# 366
Много се изложиха Раян в моите очи. При запазено място, не можах да си седна на него, защото една госпожа с бебе беше седнала там, кърмеше детето, беше наизвадила безброй бурканчета и пелени и ми каза, ми аз съм с бебе, няма да стана. Стюардите не направиха нищо по въпроса. Защо тогава е нужно да си заплащам за място, което не ползвам! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 367
Нагло от нейна страна Crazy
Виж целия пост
# 368
Много се изложиха Раян в моите очи. При запазено място, не можах да си седна на него, защото една госпожа с бебе беше седнала там, кърмеше детето, беше наизвадила безброй бурканчета и пелени и ми каза, ми аз съм с бебе, няма да стана. Стюардите не направиха нищо по въпроса. Защо тогава е нужно да си заплащам за място, което не ползвам! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Аз бих пуснала жалба.
Малко по напред бях писала за моите перипетии с мен и детето при пътуване за Рим. Уж бях резервирала места за мен и детето. После изчезнаха от системата при чек-ина. Писах в чата. Уж ми ги оправиха.
Идва деня на пътуването и на чекина за качване към самолета се оказва, че тези места не фигурират за нас и ни настаниха на по задни свободни седалки. Бях откачила.....попитах стюардесата, но не можа да ми каже от къде се е получил проблема.
Виж целия пост
# 369
 ®˙·٠• АлЕкС •٠·˙® ,
какво значи "тези места не фигурират за нас" ???
местата няма ли ги на бордната карта?
Виж целия пост
# 370
®˙·٠• АлЕкС •٠·˙® ,
какво значи "тези места не фигурират за нас" ???
местата няма ли ги на бордната карта?

фигурираха, но при чекин на летището - товаренето на автобуса вече в компютъра им тези места ги нямаше на нашите бордни карти - излизаше при чекина че сме без места. Момичето се обади в самолета и се разбраха, че нямаме места и да ни настанят на свободни. Като отидохме в самолета едната стюардеса беше българка и я попитах от къде е дошъл проблема, тъй като при заплащането и при изпращането на потвърдителния мейл фигурираха места. Като дойде ред за 30 дни чекин преди полета и се опитах да го направя ми даде, че нямаме места и да си платя ако искам сега да се чекирам.
Веднага им писах в чата и им изпратих принт скриин на мейла. Казаха, че не са получили плащане за местата. Видяха, че в сумата, която съм платила е само за билети без места. Питах ги как така става при положение, че ми искат задължително резервация на място след като пътувам с детето. Обясних, че грешката не е в мен и явно тяхната система е бъгава. Оправиха ми уж местата, но след това пак се оказа, че не е така. Бях яко вбесена, но после ми мина и се отказах да пиша оплакване, а и не видях къде мога да го направя в сайта им.
Виж целия пост
# 371
Здравейте,купих билети и на 29.03 ще лети до Рим.Търсих информация за разрешения ръчен багаж,но намерих различни неща.Една чанта или една голяма и една по- малка мога да взема на борда.Мога ли да нося дамска чанта,а фотоапарат?Отиваме за няколко дни и ще сме само с ръчен багаж.
Виж целия пост
# 372
Здравейте,купих билети и на 29.03 ще лети до Рим.Търсих информация за разрешения ръчен багаж,но намерих различни неща.Една чанта или една голяма и една по- малка мога да взема на борда.Мога ли да нося дамска чанта,а фотоапарат?Отиваме за няколко дни и ще сме само с ръчен багаж.

Прочети първия пост на първа страница и ще ти се изясни ръчния багаж.
Виж целия пост
# 373
Здравейте,купих билети и на 29.03 ще лети до Рим.Търсих информация за разрешения ръчен багаж,но намерих различни неща.Една чанта или една голяма и една по- малка мога да взема на борда.Мога ли да нося дамска чанта,а фотоапарат?Отиваме за няколко дни и ще сме само с ръчен багаж.
По принцип може една чанта ръчен багаж + дамска чанта /вижте размерите на 1-ва страница/. Фотоапарат също може разбира се.
Виж целия пост
# 374
Благодаря! А когато чекирам ли ще получа бордна карта,понеже това,което съм принтирала сега,никак не прилича на това от първия пост...  Embarassed личи ми,че скоро не съм летяла....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия