Боледуване на децата ни - тема 50

  • 60 367
  • 737
# 255
Ми,една идея по-добре е Габи.Изкарахме тежка нощ със силна кашлица и темп.,но не по висока от 38,5.Днеска цял ден е с до 38.Не съм давала нищо за нея обаче.Кашлицата една идея по добре,вече има храчка.Сега и сложих и мед на гърдите.Сополите са вече гъсти,но много.Утре са с баща си.От вторник излизам болничен.
Виж целия пост
# 256
Уми,радвам се,че е по-добре Габи.
Ние за сега сме добре да не казвам голяма дума.Може и от зелето да му е било гадно вчера,че беше доста мазничко.
Виж целия пост
# 257
Да се оправяте...
На мен снощи чак към 21ч ми светна.
Виж целия пост
# 258
Тете,радвам се,че си добре.
Моето дете замина на градина сутринта,но съм на тръни.
Виж целия пост
# 259
То аз от тръните не мърдам....все съм си върху тях Mr. Green
Мерси,Дани..
Виж целия пост
# 260
Уми,дано Габче върви към подобрение.
Бързо оздравяване на всички.
Днес на контролата изписаха на моята Имунобор кидс и от другият понеделник започваме физиотерапия.

Иначе и мен ме сви гърлото.

Виж целия пост
# 261
Лисе,оправяй се скоро и ти.
Уми,дано е по-добре Габи.
Виж целия пост
# 262
Уми гаден вирус  е лепнала Габи.. явно й е паднал имунитета наистина след Варицелата.

Дани,моят е така както  описваш за Дени, като му се обостри стомаха,вчера пак така на два пъти и пак ходи в банята защото си мисли че ще повръща,а то само му е гадно и оригва дълбоко.

Моят от вчера насам често киха и съответно носа не  е в ред и гъгни още на моменти...Странна работа не за друго ами  затова, че .. други пъти това е началото на разболяване и после следва друго..А този път почна с кашлица четвъртъка, дразнене и парене в гърлотоо( което си бе зачервено леко, вече съм сигурна понеже таз сутрин като пръсках Тамтум вердето ми се видя вече нормално ).В нас е и днес...И утре може би, то е и на зъболекар в 9, нямаше други часове.Бе каквото и да е този път като никога леко се разминава.

Лисе, какви нагревки ще правите и за какво, тя освен сега дето ти беше болна, май не боледува често.
Виж целия пост
# 263
Лайт,да точно за Вас и аз си помислих вчера като писах,че му е лошо.Днеска обаче сутринта и снощи все едно нищо не е било.
Виж целия пост
# 264
Баткото се надъни назад на един твърд ръб на диван от собствен ръст със засилка...
Просто... няма край...
Сега го следя и него.
Виж целия пост
# 265
Африканчо,и при Вас край нямат лошите неща.
Виж целия пост
# 266


Моят от вчера насам често киха и съответно носа не  е в ред и гъгни още на моменти...Странна работа не за друго ами  затова, че .. други пъти това е началото на разболяване и после следва друго..А този път почна с кашлица четвъртъка, дразнене и парене в гърлотоо( което си бе зачервено леко, вече съм сигурна понеже таз сутрин като пръсках Тамтум вердето ми се видя вече нормално ).В нас е и днес...И утре може би, то е и на зъболекар в 9, нямаше други часове.Бе каквото и да е този път като никога леко се разминава.


Лайт,по същия начин започна при Габи.На четвъртия ден започна да киха.Актуалният вирус при нас е с такива симптоми.
Виж целия пост
# 267
Лайт,махнахме третата сливица преди 2 години и 3 месеца и малко разреди боледуванията.
Но пак си боледува.
Физиотерапия на гърло препоръчват,в момента другите сливици са надути доста.
Виж целия пост
# 268
Здравейте мами с неволи! Simple Smile
Ади трета седмица по ред започва да кашля сухо от петък срещу събота, неделя и Т.н., към четвъртък вече почти не кашля и се успокоявам.... и от петък срещу събота всичко започва отново. Правих инхалации, давах медрол, защото от инхалациите кашляше още повече. Последно правя топли инхалации на ваничката за лице с лайка. Но Невиждам търсения ефект.
В събота и пуснах изследвания. ЦРП е малко над 8, левкоцитите и тромбоцитите са малко увеличени и според лекаря не е за АБ. Но АСТ е 64, което според мен означава, че има стрептокок, който се размножава петък срещу събота и почва да кашля в отговор на имунитета.
Случвало ли ви си е подобно нещо?
Днес пак ще я водя в пулмологията да я чуят, защото май вече стисна бронхите и ще настоявам за АБ.
Какви АБ изписват за бронхити? Защото от Аугментина прави реакция. Всъщност прави реакция от пеницилина.
Виж целия пост
# 269
Лайт,махнахме третата сливица преди 2 години и 3 месеца и малко разреди боледуванията.
Но пак си боледува.
Физиотерапия на гърло препоръчват,в момента другите сливици са надути доста.

Ходихте ли на инфекционист, за да изключи мононуклеоза? Щом сливиците са много надути е възможно да има и някоя бактерия. Но ако си от София, най добре отиди за гърлен секрет в НЦЗПБ на Янко Сакъзов, в някоя лаборатория, защото аз така с години пусках секрет и все отрицателен, докато накрая не отидох там да ми изолират бактерията.
Защото лабораториите трябва да си купуват щамовете за изследване всяка година, а те спестяват и така страдаме само ние пациентите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия