Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 085
  • 3 522
# 315
daviz , роклята ми харесва. Ако има шанс полата да е с еднаква дължина от всички страни, ще е чудесно. Такива променящи се дължини на мен не ми допадат (сякаш човек се е колебаел каква точно да бъде).
И аз ще имам абитуриент тази година. Радвам се ,че избра да бъде в спортно - елегантен вид, цветен и свеж. Не си  представям, че ще се чувства комфортно облечен строго официално, явно и той също Simple Smile.
Виж целия пост
# 316
С., и този тоалет ми харесва с добавка различни и по- свежи обувки. Но не харесвам(стои ми грозно) да се вижда презрамката на сутиена на гол гръб. Изпростява ми всеки тоалет.
Виж целия пост
# 317
А за някакви по-свежи обувки мислила ли си, ментови например.
Няколко идеи в допълнение. Ментовото е чудесно предложение според мен!
https://www.everafterguide.com/what-color-jewelry-goes-with-navy-blue.html
Виж целия пост
# 318
С., и този тоалет ми харесва с добавка различни и по- свежи обувки. Но не харесвам(стои ми грозно) да се вижда презрамката на сутиена на гол гръб. Изпростява ми всеки тоалет.
Тя писа, че ще е с гол гръб  Simple Smile
Виж целия пост
# 319
daviz, роклята ми хареса, с изключение да драпериите в долната част.
Включително я виждам с онези така оплюти сандали на Dsquared

С., щом е тъмно син, по- добре е  Peace
Аз също бих съчетала с по-цветни, ярки обувки
Скрит текст:
Да си призная дори направо щях да заложа на един откровен кич , според повечето мнения  Mr. Green
Скрит текст:
Виж целия пост
# 320
С., предполагам това е цял гащеризон? Не изглежда зле, но според мен с този гол гръб, на който цепката стига почти до Д-то, ми е неподходяща появата в училище.
За дискотека, вечерна лятна разходка, би бил чудесен.
Виж целия пост
# 321
Добро утро.Народните носии ги обсъдихме качествено,сега да питам как бихте възприели такава
Скрит текст:
рокля, за бала на момиче падащо си по рок метъл и подобни.

 Blush не ми харесва раздърпаната пола, не ми харесват плата на полата, изобщо не мога да свържа  варакосаните черепчета и сърчица с "метал/рок и подобни"

Скрит текст:
извинявай
Скрит текст:
много чалгарска ми е като цяло

звучи като оправдание, но ще го кажа: дъщеря ми е по-хард рокаджийка от мен - познвам теразнията на рокаджийка с непоносимост към захаросаните "барби" и принцески дрешки  Peace

Скрит текст:
на бала си беше с черно бюстие, "рошава" пола и кубинки
  Blush
Виж целия пост
# 322
С. харесва ми костюмчето за изпращането, и щом е тъмносин още повече. Но с обувки нюд не се ли обезличава цялостната визия? Обувките с телесен цвят издължават краката, но тогава заложи на ярък клъч или нещо в косите. Аз го виждам изискано с  тюркоазено. Много наситено, представям си го визуално само...

Sesylle, нали за дискотека говорим,  де. Значи на изпращането - само минават "децата" през  училището и после са на дискотека, но на теб са ти малки децата. А цепката си започва точно там където трябва - малко над кръста.
 ПП Нещо такова си представях, но тук идва повече тюркоаза (без обувките))

Скрит текст:


И още



Виж целия пост
# 323
Абитуриентка рокаджийка си представям с пола туту, черна разбира си, или кубинки, а може и нещо елегантно на убийствен ток и нагоре тениска, кожено яке, нещо такова като идея
Виж целия пост
# 324
Може и да ви послушам за обувките и да избера нещо ментово  Laughing
Виж целия пост
# 325
Добро утро.Народните носии ги обсъдихме качествено,сега да питам как бихте възприели такава
Скрит текст:
рокля, за бала на момиче падащо си по рок метъл и подобни.

Корсета ми харесва. Представям си го с черен панталон и високи токове. Отгоре, кожено яке. Не е изобщо за бал, но е достатъчно разчупено за рок-метъл фенка.

С. и твоята горна част на роклята я виждам с черен стилен панталон. Имаш стройни слаби крачета. Би ти стояло невероятно стилно, според мен.  Grinning
Виж целия пост
# 326
Добро утро.Народните носии ги обсъдихме качествено,сега да питам как бихте възприели такава
Скрит текст:
рокля, за бала на момиче падащо си по рок метъл и подобни.

Всичко, което е с черепи не ми харесва.
Тъмно синьо с мента наистина много добре стои. Освежава
Виж целия пост
# 327
С. много ми хареса гащеризона  Peace
Виж целия пост
# 328
daviz, роклята ми хареса, с изключение да драпериите в долната част.
Включително я виждам с онези така оплюти сандали на Dsquared

С., щом е тъмно син, по- добре е  Peace
Аз също бих съчетала с по-цветни, ярки обувки
Скрит текст:
Да си призная дори направо щях да заложа на един откровен кич , според повечето мнения  Mr. Green
Скрит текст:

Аз също. Нека да плюят консервите.

Ако основната дреха (рокля или гащеризон) е едноцветна и аз бих обогатила с аксесоари - екстравагантна чанта или сандали.

За заядливите да отбележа - мнението ми не е меродавно, просто мнение като Вашето. Мир и любов  Peace

На мен метълската рокля също не ми харесва. Особено воланчетата.
Бих избрала рокля на Дизел или Джи Стар (имаше в по-старти колекции), дори от Гес. Те имат по-шантави стилни 'бунтарски' рокли. Също Ол Сейнтс.

Виж целия пост
# 329

Корсета ми харесва. Представям си го с черен панталон и високи токове. Отгоре, кожено яке. Не е изобщо за бал, но е достатъчно разчупено за рок-метъл фенка.


Наистина добър вариант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия