Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 105
  • 3 522
# 3 195
Прозрачната рокля е ужасна. 
Цялата картинка изглежда вулгарно.
Виж целия пост
# 3 196
Ами, ако можете да ми покажете научно доказателство, че хората на 30 години изглеждат по-стари от тези на 20, готова съм да го прочета.
Факт е, че в повечето американски сериали за тийнейджъри актьорите са около трийсете и на никой не му прави впечатление.
За мен (не само що се отнася до актьорите, ами и до познатите ми) разликата е основно в стила на обличане и грима, освен ако не става дума за преждевременно състарени хора. Естествено и в поведението - по-младите обикновено са доста по-буйни.
Да, познавам хора на трийсетина години, които изглеждат стари, но това е от начина им на живот. Те сами са си виновни.

Е, хайде хайде... и ти се изказа сега. Това, че има някакви случаи, в които някои хора на 30 изглеждат на 20, не можеш да твърдиш толкова категорично за всички. Ако имаш 30 години вече, си направи една снимка и я сравни с такава на 20
Виж целия пост
# 3 197
Е, те някои и на 40 твърдят, че изглеждат като 20-годишни, но околните обикновено виждат разликата.
Виж целия пост
# 3 198
Ами, ако можете да ми покажете научно доказателство, че хората на 30 години изглеждат по-стари от тези на 20, готова съм да го прочета.
Факт е, че в повечето американски сериали за тийнейджъри актьорите са около трийсете и на никой не му прави впечатление.
За мен (не само що се отнася до актьорите, ами и до познатите ми) разликата е основно в стила на обличане и грима, освен ако не става дума за преждевременно състарени хора. Естествено и в поведението - по-младите обикновено са доста по-буйни.
Да, познавам хора на трийсетина години, които изглеждат стари, но това е от начина им на живот. Те сами са си виновни.

Е, хайде хайде... и ти се изказа сега. Това, че има някакви случаи, в които някои хора на 30 изглеждат на 20, не можеш да твърдиш толкова категорично за всички. Ако имаш 30 години вече, си направи една снимка и я сравни с такава на 20

Не коментирам моите снимки и не искам да карам другите да си сравняват снимките. Става дума за факти, не за някакъв опит да правя комплимент или да обидя някого. Между 20 и 30 човек не старее много (затова пък между 30 и 40 разликата е огромна). Чакам научното доказателство Simple Smile

И за мен прозрачните и твърде изрязани рокли са вулгарни. Преди някой ме беше попитал кога да се разголват, ако не сега, докато са млади и красиви. За мен отговорът е никога, освен ако не са стриптизьорки или модели на бельо (т.е. публично, нямам предвид в интимна обстановка).
Виж целия пост
# 3 199
Е, те някои и на 40 твърдят, че изглеждат като 20-годишни, но околните обикновено виждат разликата.
Що бе, аз в тяло го докарвам по- добре и от 18 годишни  Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 3 200
Скрит текст:












Виж целия пост
# 3 201
Кафявото нещо на главата на първото момиче косата й ли е?
Виж целия пост
# 3 202
Върнах се в края на XIX-ти век с първите три снимки... Tired Кой и е причинил това на главата и това, което е облякла?! Нямало увиснали бюстове...
Виж целия пост
# 3 203
Хареса ми синята рокля с едно рамо Heart
Виж целия пост
# 3 204
Косата на момичето е според мен, изсветлени са били краищата.
Виж целия пост
# 3 205
Бая много момичета тази година са измели улиците с роклите си.
Виж целия пост
# 3 206
Явно това деколте е доста модерно тази година.
Скрит текст:
Цвета е много интересен за мен.Не видях такъв до сега.Девойката е красива,можеше да мине без екстеншъни. Поне така ми изглежда,че има такива.
Виж целия пост
# 3 207
Наистина интересен модел и цвят - чудя се дали е сребристо на синя основа, от снимката не може да се разбере съвсем. А колието прилича на нещо направено с кумихимо техника - поне отдалеч. Не е много официално, но е оригинален избор.
Имам предвид нещо такова (само че това е гривна):
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 208
Поредното хубаво момиче и нищо повече. Роклята не седи добре и е смъкната в талията. Освен едното " интересен плат", не виждам нищо друго.
Виж целия пост
# 3 209
Нищо не ми харесва в тази рокля, а платът и цветът най-малко. Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия