Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 092
  • 3 522
# 3 210
Роклята прилича на нещо шито от дънков плат. Не ми харесва. Модела също не ми допада.
Виж целия пост
# 3 211
Все едно си е ушила нещо от пердетата на баба си. Сама. И защо няма кой да каже на момичетата, че този модел рокли стоят добре само на много слаби жени, с малък бюст и тънки ръце.
Виж целия пост
# 3 212
На мен този тип рокли ми хареса още когато видях зелената в началото на темата. Нито ми изглежда смъкната, нито размъкната. Вкусът е субективен.
Ето това е изцепка, според мен: http://gallery.dir.bg/public_image.php?ord=1&offset=180& … mp;cat=0&fa=0

И това: http://gallery.dir.bg/public_image.php?ord=1&offset=240& … mp;cat=0&fa=0

 
Виж целия пост
# 3 213
Имаше и други "стриптизьорски" рокли някъде на предната или по-предната страница.
Виж целия пост
# 3 214
Тези деца майки нямат ли? Аз  не бих си пуснала детето да отиде на бал по този начин ooooh!
Предната разголена ми заприлича на жената на Тарзан, излязла от гората за снимка hahaha

Явно това деколте е доста модерно тази година.
Скрит текст:
Ужасно деколте и не мисля, че е много удобно за носене....виждала съм как постоянно го придърпват нагоре, за да не стане фал Mr. Green
Колкото до колието- в първият момент ми заприлича на друго, но ще си замълча Peace
Виж целия пост
# 3 215
Е, сигурно имат майки. То по детето доста добре можеш да прецениш каква е майката.
Виж целия пост
# 3 216
Тези деца майки нямат ли? Аз  не бих си пуснала детето да отиде на бал по този начин ooooh!
Предната разголена ми заприлича на жената на Тарзан, излязла от гората за снимка hahaha

Явно това деколте е доста модерно тази година.
Скрит текст:
Ужасно деколте и не мисля, че е много удобно за носене....виждала съм как постоянно го придърпват нагоре, за да не стане фал Mr. Green
Колкото до колието- в първият момент ми заприлича на друго, но ще си замълча Peace
И на мен такива деколтета не ми харесват, но са модерни и много момичета ги избират.Цвета ми се стори интересен за това я споделих. Единствено зелената рокля с подобно деколте ми хареса,но тя определено стоеше добре и красиво на девойката.
Виж целия пост
# 3 217
Е, сигурно имат майки. То по детето доста добре можеш да прецениш каква е майката.
Майките не са ми интересни.
Бащите къде са, че са съгласни така да бръмчат дъщерите им или те са свикнали вече, че отрочетата им са обиграни бръмчалки...
Виж целия пост
# 3 218
Ааа, айде не намесвайте бащите. Че и майките. Младите, като си навият на масрафа, едно от друго гледат. Ние, на нашите балове, много сме слушали съвети от родители. Нашата роля е да формираме някакъв вкус, умение да се съчетават цветове, познания за съчетаване на горна и долна част, на обувки, аксесоари и бижута. Преди седмица купихме чанта Фурла, защото цветът бил същия, като на кецовете Конверс Shocked Shocked Ама на, тръшна се, че я иска и тва е #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 3 219
И като се тръшна трябваше непременно да й угодите, така ли  newsm78
Виж целия пост
# 3 220
Ааа, айде не намесвайте бащите. Че и майките. Младите, като си навият на масрафа, едно от друго гледат. Ние, на нашите балове, много сме слушали съвети от родители. Нашата роля е да формираме някакъв вкус, умение да се съчетават цветове, познания за съчетаване на горна и долна част, на обувки, аксесоари и бижута. Преди седмица купихме чанта Фурла, защото цветът бил същия, като на кецовете Конверс Shocked Shocked Ама на, тръшна се, че я иска и тва е #Crazy #Crazy
Имали сте - купили сте Wink, ако ако нямахте какво щяхте да правите?
Виж целия пост
# 3 221
Daviz, ако говорим за смарагдово-зелената рокля то там определено цвета беше УАУ...Модела не съм сигурна дали щеше да ми хареса, ако беше друг цвят... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3 222
Ааа, айде не намесвайте бащите. Че и майките. Младите, като си навият на масрафа, едно от друго гледат. Ние, на нашите балове, много сме слушали съвети от родители. Нашата роля е да формираме някакъв вкус, умение да се съчетават цветове, познания за съчетаване на горна и долна част, на обувки, аксесоари и бижута. Преди седмица купихме чанта Фурла, защото цветът бил същия, като на кецовете Конверс Shocked Shocked Ама на, тръшна се, че я иска и тва е #Crazy #Crazy
Имали сте - купили сте Wink, ако ако нямахте какво щяхте да правите?
Нямаше да сме в магазин на Фурла, а на Илиенци Joy Joy
Виж целия пост
# 3 223
Ами и бащи има всякакви, мис Ноар. Е, и Сандо го каза - родителите формират вкус, ценности и т.н. Ще ми се да видя девойка от добро семейство, нагласена като стриптизьорка на бала си. Таткото, който си е взел мама-бръмчалка, която възторжено ще купи бръмчалски тоалет на гимназистката, какво против ще има? Много ще е хубаво детето, и по неговите разбирания.
Виж целия пост
# 3 224
И модата се променя, къде за добро, къде за лошо. Влиянието на средата, също е от значение. Утре, ако ми тупне с крак и да каже, че иска кубинки, и шест цвята коса за бала, аз кво, базуката ли да вадя #Crazy Ако до 18 не съм я вкарал в пътя, после изтървана работа. Поне, аз мисля така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия