Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 080
  • 3 522
# 3 285
Прически на конвейер! #Crazy


Еми с кокове са, не виждам нищо фрапантно.

Момче с рокля не съм видяла, но ако така се чувства добре, не разбирам защо трябва да влиза в общоприетите норми, за да угоди на някого.
Еми, коковете са идентични. Това ми направи впечатление и това написах. Малко се стреснах, като видях 5 абитуриентки, с еднакви прически на една и съща снимка.
Виж целия пост
# 3 286
Освен момичето в ляво с черно-бял тоалет, останалите са  ooooh! особено централаната фигура Sad


Скрит текст:


Според мен девойката в розово също е хубава, но не се вижда, а тази в синьо просто трябва да се усмихне.
Когато човек е естествено усмихнат, винаги снимката става по-хубава.
Виж целия пост
# 3 287
Изтървах красотите аз за 5-6 дена. Сега влизам да зяпам!

      Малко извън темата се получава, но се изненадвам, че има по- малки от сина ми, които сами си избират дрехи.И как точно се случва,  какво избират- знаят в кой магазин какво има, така ли?

Синът ми е на 12 почти и никакъв интерес няма към това занимание.Каквото и откъдето му купя, това.Ако е с мен, може да каже харесва ми, не ми харесва, но най- често казва харесва ми, за да приключи досадното за него занимание.
Моите от градината още ги питам винаги в магазин или по интернет, дали харесват нещото си там - дреха, обувка. Ако са категорични, че не го - не купувам. Често сами си избират. Обяснила съм само, че държа материята да естествена. Общо взето харесват съвсем нормални носими неща - тениски, анцузи, дънки, панталонки - като на останалите деца. Но сами си ги избират. Големият от осми клас си пазарува дрехи и обувки съвсем сам. Пита ме понякога, когато реши, дали нещо ми харесва, какво ще кажа за нещото си, дето си го е набелязал или кое от няколко работи ми допада повече и толкоз.
Е, аз плащам, де.  Laughing


Много ми харесва на мен лично всичко по момичето.

Освен момичето в ляво с черно-бял тоалет, останалите са  ooooh! особено централаната фигура Sad


Не бих казала, че изглеждат зле. Даже никак.
Има едни други от конкурса, на предходната страница, три момета - те са ми наистина .... да речем - неприемливи.
Виж целия пост
# 3 288
Скрит текст:
Shocked Rolling Eyes Shocked newsm78
Виж целия пост
# 3 289
А, тук явно просто не е помислено за връхна дрешка в случай на по-кофти време и е сложено това, което е било налично в колата, сигурно. При нас из багажниците на колите винаги се мота по някое подобно яке.
Ще го махне якето, като влезе.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3 290
То и без якето няма да е върхът на дизайнерското изкуство.
Виж целия пост
# 3 291
Много трябва да гадая за покритото, поради което и не изразявам мнение.  Laughing Някакво нещо като дълъг шало-шлейф като че ли има спуснато от лявата страна - от бюста до долу, но де да знам какво е.
А, да, иначе е лъскав сатениран панталон.
Не му схващам заврънкулките аз.
Виж целия пост
# 3 292
Много трябва да гадая за покритото, поради което и не изразявам мнение.  Laughing Някакво нещо като дълъг шало-шлейф като че ли има спуснато от лявата страна - от бюста до долу, но де да знам какво е.
А, да, иначе е лъскав сатениран панталон.
Не му схващам заврънкулките аз.
Нещо като рокля,нещо като панталон или с една дума: дизайнерско нищо.  Laughing
Виж целия пост
# 3 293
А, виж кво асиметрично чудо в пазухата! - Едното е с шало-шлейфа, другото - голинко!
Гърбът ще да е гол до усукания колан на кръста и завършва с шала по врата горе.
Май го разгадахме!  Flutter
Виж целия пост
# 3 294
Изключвайки дънковото яке, на мен много ми харесва
Виж целия пост
# 3 295
А, виж кво асиметрично чудо в пазухата! - Едното е с шало-шлейфа, другото - голинко!
Гърбът ще да е гол до усукания колан на кръста и завършва с шала по врата горе.
Май го разгадахме!  Flutter
Да разгада го,но ми е пълен абсурд. Нито е измислено до край,нито ушито както трябва
Виж целия пост
# 3 296
На мен мацката ми харесва.
Сивото - не. Много ми е сложно. Ако лявото беше като дясното или бе просто един гащеризон без допълнителни платища отзад, бих го одобрила.
Виж целия пост
# 3 297
На мен мацката ми харесва.
Сивото - не. Много ми е сложно. Ако лявото беше като дясното или бе просто един гащеризон без допълнителни платища отзад, бих го одобрила.
И на мен момичето ми хареса.Цвета също,но до там.Ако беше само гащеризон да,щеше да е добре.
Влачещия се плат отзад е напълно излишен.
Виж целия пост
# 3 298


Когато беше малък и нямаше собствен избор, го обличах в спортни сака, по интересни панталони, розови тениски, а колко бомбета и каскети имаше само, но сега за мое съжаление не иска да чуе за такива аксесоари  Stop

Би ми било интересно да видя така облечено момченце в ежедневието, никога не съм виждала такова.
Виж целия пост
# 3 299
Скрит текст:


Като се абстрахирам от якето и тя хубава, и тоалета е нестандартен и добре й стои. Харесва ми.
Интересен е, защото може би шлейфът се маха и си остава по панталон, когато са вече в дискотеката, а там с тези дълги рокли е доста неудобно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия