Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 084
  • 3 522
# 3 270
Поредната тема, в която господинът не пропуска да спомене скъпите покупки, които е направил за жена си и дъщеря си. Така де, пари е дал все пак, за какво ги е дал, ако не се изфука.

Като темата (иначе за спирали), в която обясняваше, че купувал глос Шанел или Диор (не помня) на дъщеря си, защото видиш ли били качествени. На нея й се напуквали устните и за това да ползвала нещо качествено ooooh!

Все пак ако не се изфука тук във форумО, как някой ще разбере, че отрочето му е с глос Шанел/Диор и с чанта Фурла.

Бижу, много си права за коментара по-горе  Peace
Виж целия пост
# 3 271
Поредната тема, в която господинът не пропуска да спомене скъпите покупки, които е направил за жена си и дъщеря си. Така де, пари е дал все пак, за какво ги е дал, ако не се изфука.


Ти остави, ами се опитва да ни пробутва цялата тази простотия като осъзната отговорност и завидна родителска грижа. То детето "било поискало". ooooh!
Виж целия пост
# 3 272
Лаура Траатс
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 273
Не ми харесва нито роклята, нито обувките. Момичето е красиво и нежно.
Виж целия пост
# 3 274
Не знам защо се връзвате. Това е форум, и винаги е имало такива, които развяват маркови чанти, скъпи почивки и извънземни хигиенни навици. Повечето не са излизали извън Люлин и Фурла са виждали само на картинка, но си търсят внимание, което вие чинно им осигурявате.
Виж целия пост
# 3 275
Роклята ми харесва.Обувките не.С маратонките беше по-добре Simple Smile.
Искам да попитам темата за абитуриентски страсти ли е, или за страстите на деца от 5 до 8 клас и на техните родители? 
Виж целия пост
# 3 276
Роклята ми харесва.Обувките не.С маратонките беше по-добре Simple Smile.
Искам да попитам темата за абитуриентски страсти ли е, или за страстите на деца от 5 до 8 клас и на техните родители? 
Като свършат абитуриентите темата неминуемо завива в някаква произволна посока. Всяка година е така, докато съвсем замре до следващата година.
Виж целия пост
# 3 277
Оф, Лаура, що така???
Виж целия пост
# 3 278
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 279
Още снимки от Перник:

https://www.facebook.com/pg/RTDvoreca/photos/?tab=album&albu … =1506942252657971
Виж целия пост
# 3 280
Освен момичето в ляво с черно-бял тоалет, останалите са  ooooh! особено централаната фигура Sad



Виж целия пост
# 3 281
За мен пък е неприемливо дете в 6-ти клас да настоява за чанта Фурла  Rolling Eyes  Ето това дете  ще гледате в репортаж по новините след 6 години, като миналогодишната абитуриентка с 2 рокли за <намсиколкохилядиЕвро > закупени от дизайнерски бутици в Дубай. За мен това е проява на лош вкус и възпитание....
 А, Сандо, и .... цици за подарък за бала си подготви  Rolling Eyes

Точно това си мислех, докато го четях с Фурлата и Опиума... Дъщеря ми е на същата възраст, за Фурла не е чувала, Опиум не е помирисвала, само с Конвърса си не се разделя. И Сандо твърди, че възпитава вкус у дъщеря си  Tired Tired Циците и джуките ще са за бала, гаранция! Ама кво да прави тати Сандо, като поиска детето, ще му даде!
Виж целия пост
# 3 282
Прически на конвейер! #Crazy
Виж целия пост
# 3 283
Понеже нямам време да изчета всички страници, някой качи ли момчето, което беше с рокля и грим на бала си и се фръцкаше пред Кемпински?  ooooh!
Виж целия пост
# 3 284
Прически на конвейер! #Crazy


Еми с кокове са, не виждам нищо фрапантно.

Момче с рокля не съм видяла, но ако така се чувства добре, не разбирам защо трябва да влиза в общоприетите норми, за да угоди на някого.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия