Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 189
  • 3 522
# 450
Тази рокля конкретно не си я представям с яке, но иначе има доста официални модели, които биха изглеждали свежо и младежки с дънково или кожено.
Скрит текст:


Много ми хареса черно-бялата рокля и тоалета за изпращането на С.

много..... странни тоалети  Tired
Виж целия пост
# 451
Тази рокля конкретно не си я представям с яке, но иначе има доста официални модели, които биха изглеждали свежо и младежки с дънково или кожено.
Скрит текст:


Много ми хареса черно-бялата рокля и тоалета за изпращането на С.

Снимките на Кейт Мос са ужасни - виснали гърди, изпъкнал корем (отричала е бременност), тълпа зяпачи...
Не си представям младо момиче по този начин.
Виж целия пост
# 452
Този зеления тоалет като за бременни е правен. На мен не ми допадна.
Виж целия пост
# 453
На мен и двата тоалета с якетата не ми харесват.
Виж целия пост
# 454
Предложеното дълго наметало не ми стои с тази рокля, ще я утежни.

На моя бал преди 1200 г. аз също нямах връхна дреха, бях с рокля с тънки презрамки, малка чанта и сандали.
Кожените якета са абсурд за бал - съгласна съм. Кейт Мос на живо няма нищо общо със снимки и публични изяви.
Виж целия пост
# 455
Пухените , кожите  през май месец ще са изключително смешни .
Болеро или шал наметка .
На моя бал нищо връхно не съм имала , а беше дъждовно .
Виж целия пост
# 456
Предложеното дълго наметало не ми стои с тази рокля, ще я утежни.

На моя бал преди 1200 г. аз също нямах връхна дреха, бях с рокля с тънки презрамки, малка чанта и сандали.
Кожените якета са абсурд за бал - съгласна съм. Кейт Мос на живо няма нищо общо със снимки и публични изяви.


Кожените якета са си ансурдни по принцип - в повечето държави не приемат сериозно хора, които ги носят.
Виж целия пост
# 457
Благодаря на всички за идеите и коментарите!
Simple Smile

Мисля, че с това изречение питащата иска да се сложи точка на изчерпателните отговори.

Иначе това е най - подходящото яке:
Скрит текст:

А,да ! и не е от алиекспрес, а  от fashionsupreme.co.uk!
Виж целия пост
# 458
Скрит текст:
Предложеното дълго наметало не ми стои с тази рокля, ще я утежни.

На моя бал преди 1200 г. аз също нямах връхна дреха, бях с рокля с тънки презрамки, малка чанта и сандали.
Кожените якета са абсурд за бал - съгласна съм. Кейт Мос на живо няма нищо общо със снимки и публични изяви.
Кожените якета са си ансурдни по принцип - в повечето държави не приемат сериозно хора, които ги носят.
Shocked
Остави ме без думи  Shocked
Виж целия пост
# 459

Кожените якета са си ансурдни по принцип - в повечето държави не приемат сериозно хора, които ги носят.

Не съм съгласна.
Кожените якета ги носят много и навсякъде - дори и където трябва и не трябва.
Наистина не са подходящи за официални събития, но се носят масово дори на работа от хора, които са в маркетинга, арт средите, реклама и т.н.

Не съм забелязала да не приемат сериозно хората, които ги носят - особено в консервативна Англия.
Друг е въпросът, че към естествените кожи се гледа с все по-голям негативизъм, особено хора, които са приридозащитници.
Аз лично недоумявам как може да си вегетарианец и да носиш кожа.
Виж целия пост
# 460

Кожените якета са си ансурдни по принцип - в повечето държави не приемат сериозно хора, които ги носят.

Не съм съгласна.
Кожените якета ги носят много и навсякъде - дори и където трябва и не трябва. Освен това си има доста красиви, не 'рокерски' якета като сака и т.н.
Наистина не са подходящи за официални събития, но се носят масово дори на работа от хора, които са в маркетинга, арт средите, реклама и т.н.

Не съм забелязала да не приемат сериозно хората, които ги носят - особено в консервативна Англия.
Друг е въпросът, че към естествените кожи се гледа с все по-голям негативизъм, особено хора, които са приридозащитници.
Аз лично недоумявам как може да си вегетарианец и да носиш кожа.
Виж целия пост
# 461
И аз останах без думи. Познавам много моторджии, за които кожата е всекидневна дреха. И през ум не ми е минало да не ги приема сериозно, някои от тях са постигнали неща, за които мога да си мечтая само.
Виж целия пост
# 462
Предложеното дълго наметало не ми стои с тази рокля, ще я утежни.

На моя бал преди 1200 г. аз също нямах връхна дреха, бях с рокля с тънки презрамки, малка чанта и сандали.
Кожените якета са абсурд за бал - съгласна съм. Кейт Мос на живо няма нищо общо със снимки и публични изяви.


Кожените якета са си ансурдни по принцип - в повечето държави не приемат сериозно хора, които ги носят.

Уби мъ. От утре тръгвам с копринени сака и кашмирени палта. Между другото, ако на кашмира има яка с козина, минава ли ?
Виж целия пост
# 463
Показаните комбинации от Калитеа на мен ми харесват, но не са ми подходящи за бал.
Виж целия пост
# 464


https://www.google.bg/search?q=prom+dress+with+leather+jacket&am … rc=bauqYrlD9UyKxM

https://www.google.bg/search?q=prom+dress+with+leather+jacket&am … rc=S3BPiYDD989y9M:

Нещо подобно си представям, въпреки, че наистина за края на май може да позагреят девойките с кожено яке.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия