Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 085
  • 3 522
# 1 230
И защо да не са издокарани?
Ние ще сме с тениски и дънки. Помислих, че всички ще са така, но както и да е. Peace
И аз смятам, че са доста докарани, за разлика от момчетата. И снимките ми се струват професионални.
Докато АК не са се впрегнали толкова за изпращането.
Виж целия пост
# 1 231
Cuckoo, снимките са професионални. Обикновено когато се наема фотограф, той често отразява и изпращането и самият бал.
Виж целия пост
# 1 232
Къде намери тоз бисер?  Joy  Joy

Cuckoo, снимките са професионални. Обикновено когато се наема фотограф, той често отразява и изпращането и самият бал.
На Американския колеж ми се видяха любителски, освен че децата бяха по-неглиже.
Виж целия пост
# 1 233
Изпращането е в 10-11 часа сутринта, някак не върви да са много официални.
За тениските и моята дъщеря бяха с тениски на гимназията всички
Виж целия пост
# 1 234
Тениска на гимназията звучи супер  Peace Бих си я носила с кеф години наред  Heart Eyes /или поне докато ми става/ Mr. Green
Виж целия пост
# 1 235
Днес миха покрай моята гимназия- 20 години по- късно децата бяха по дънки и бели тениски в съпровод от чалга. Е, бяха в кафенето срещу училището, но все тая.
Виж целия пост
# 1 236
Още няколко от Плевен





Виж целия пост
# 1 237
Sesylle , много са сладки децата!
Виж целия пост
# 1 238
Слава Богу, че момичето в ляво не е заложило на тооолкова скучните черни обувки.
Виж целия пост
# 1 239
Слава Богу, че момичето в ляво не е заложило на тооолкова скучните черни обувки.
Ама и паветата са пак на крачката!
Виж целия пост
# 1 240
Слава Богу, че момичето в ляво не е заложило на тооолкова скучните черни обувки.
Ама и паветата са пак на крачката!
Да, ужасни са, ужасни!
Виж целия пост
# 1 241
Няколко от Фейсбук
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 242
Гимназията на моето дете днес подкрепи кампанията за децата болни от хемофилия с тениски "Парад на суетата добротата".
Виж целия пост
# 1 243
Гледах репортажа в новините. Браво! bouquet
Виж целия пост
# 1 244
Плевенската абитуриентка, която има снимка отделно много ми хареса. Каквото и да облече това дете ще и отива.
Харесаха ми също от фейбукските момичето с вълто балонче в ръка и едно друго с рокля мента или е синя на последните снимки. Много нежно.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия