Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 086
  • 3 522
# 1 245
Каква красавица с бяла рокля и розови обувки видях, прекрасно момиче! И тя и дрехите.
Виж целия пост
# 1 246
Каква красавица с бяла рокля и розови обувки видях, прекрасно момиче! И тя и дрехите.
+1 Прекрасно естествено момиче!
Виж целия пост
# 1 247
На мен са ми много странни тези официални тоалети, токчета, прически и грим за "изпращане", което е рано сутрин, в училище. Да, хубаво е да са спретнати и свежи, но повечето са прекалено издокарани. Малко ми е смешно и провинциално това.
Виж целия пост
# 1 248
Смешно- със сигурност, но провинциално...... newsm78
Виж целия пост
# 1 249
Тя май отскоро е тази мода с официални тоалети на изпращането.
Виж целия пост
# 1 250
Някои са толкова официални, че се чудя какво остава за бала.  Grinning
Виж целия пост
# 1 251
Черно-белия гащеризон ми хареса. Снимката е от изпращане.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 252
Олеле, тези девойки не си поплюват!  Crazy
Виж целия пост
# 1 253
Толкова официални са на изпращането защото обикновено след това следва профи сесия за албума, а и някой просто така си ходят
Виж целия пост
# 1 254
Сега виждам, че и столовете в училищния двор са облечени и украсени с панделки Simple Smile

Малко на сватба избива цялата стилистика, нищо академично. Нали на този ден си получават дипломите, все пак?
Виж целия пост
# 1 255
Сега виждам, че и столовете в училищния двор са облечени и украсени с панделки Simple Smile

Малко на сватба избива цялата стилистика, нищо академично. Нали на този ден си получават дипломите, все пак?
Не, само бележниците. Дипломите към 20 юни обикновено. Още не са минали ДЗИ- то. Иначе и на мен сатенените столове ми дойдоха повечко. За балната вечер е ок, но за изпращането е прекалено.
Виж целия пост
# 1 256
Толкова официални са на изпращането защото обикновено след това следва профи сесия за албума, а и някой просто така си ходят
Ех, това трудно Й! Пунктуацията пък съвсем я няма. Дано завършващите тази година са по-грамотни.

Да, прекалената официалност за изпращането и на мен ми боде очите, тук-там недомислици - сандал с чорап, копита на ток, твърде много блестящи детайли като за сутрин, вечерни прически, вечерен грим... Лошият вкус, липсата на усет за правилния момент, липсата на умереност  не прощават.
Но като цяло - красиви, свежи, хубави деца. Много хубави.
Виж целия пост
# 1 257
Прекалено официалните тоалети никак не са подходящи за изпращане.
Да не говорим за вечерния грим.... ooooh!
Момчетата ми харесаха повече.Момичетата доста са прекалили,много малко от тях са облечени стилно.
А иначе са хубави деца.

Тя май отскоро е тази мода с официални тоалети на изпращането.
Мисля,че миналата година нямаше такова нещо..
Виж целия пост
# 1 258
Прекалено официалните тоалети никак не са подходящи за изпращане.
Да не говорим за вечерния грим.... ooooh!
Момчетата ми харесаха повече.Момичетата доста са прекалили,много малко от тях са облечени стилно.
А иначе са хубави деца.

Тя май отскоро е тази мода с официални тоалети на изпращането.
Мисля,че миналата година нямаше такова нещо..

От доста години е вече. Поне от преди 5.  Малкият ми син беше аб. 2013 г. и още тогава някои момичета от неговия клас бяха с официални тоалети на изпращането. Е, не с бални рокли, но доста официални.
Виж целия пост
# 1 259
Черно-белия гащеризон ми хареса. Снимката е от изпращане.

Скрит текст:
На мен ми харесва черния. Даже гледах или същия, или много подобен в ASOS и мислех да си го поръчвам за изпращането.  Laughing
Сигурни ли сте, че изпращанията са били сутринта? Понеже нашите от доста време са си все късния следобед.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия