Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 125
  • 3 522
# 1 260
Изпращането на абитуриентите в гимназията на дъщеря ми беше вчера от 11:00 часа.
Повечето деца бяха с тениските за благотворителност. Другите не бяха супер-официални. ( по разкази и снимки са ми впечатленията обаче)
Виж целия пост
# 1 261
А защо рано сутрин?Там, където учат по- малки ученици, в зависимост от смените има и по- късни изпращания.Гледала съм такова от 17 ч.

И аз не възприемам твърде официалното облекло, по- добре да са за последно в униформи,  където ги има или в нещо семпло.
Виж целия пост
# 1 262
.
Виж целия пост
# 1 263
На мен ми хареса хърватската песен, ама и тя претоплена гозба.
Виж целия пост
# 1 264
Май обърка темата Simple Smile
Виж целия пост
# 1 265
Ау да, не знам как стана.  Embarassed

За извинение слагам едни абитуриенти:



 
Виж целия пост
# 1 266
Последната снимка - УНИКАЛНО ГОТИНА ИДЕЯ! Много са хубави.
Виж целия пост
# 1 267
Изпращане от бургаска гимназия. Госпожата ок ли е според вас?
Скрит текст:
И едно бургаско Барби, в добрия смисъл. Като я видях, беше първата ми асоциация Simple Smile
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 268
Само кажи коя от всичките е госпожата. Crazy
В никакъв смисъл не може да е Барби това девойче.
Виж целия пост
# 1 269
Жената с белия панталон ли е госпожата, бюстието и обувките не ми харесват
Виж целия пост
# 1 270
Ето директно линк, защото по-добре се вижда. Май е госпожа, не ми прилича на ученичка....Вие кажете.
Виж целия пост
# 1 271
Никоя не ми прилича на госпожа newsm78
Виж целия пост
# 1 272
Никоя не ми прилича на госпожа newsm78
И на мен, а и на другите снимки друга жена е сама на микрофона и предполагам тя им е класна.
Виж целия пост
# 1 273
Търново
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 274
Бургаските момчета с бръснатите глави са ужасни. Отсега си приличат на нацепени бургаски батки. Много противна субкултура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия