Чудна пролет идва с птички, пляска ЮНЧЕТО с ръчички

  • 51 354
  • 712
# 375
Слагате ли им шапчици в това време, че вече се чудя как да го обличам? И така намразих вятъра по край тия разходки, нямам спомен тази пролет да съм го изкарвала на тихо време.При нас ли само духа...
Виж целия пост
# 376
Шапката ни е най-голямата чуденка в момента. Нося една дебела и една тънка и действам според ситуацията. Като тръгваме от нас в без шапка, а в морската става толкова студено от вятъра, че слагам зимната...
Виж целия пост
# 377
На излизане му слагам шапка с козирка и за всеки скучай нося тънка зимна тип чорап. Ако задуха или застудее прекалрно я слагам. Но без шапка 2 3 пъти най много съм го изкарвала от как се "постопли".
Виж целия пост
# 378
Ох, това време не знам как да го нацеля. Всеки път е голяма чуденка. Натрупала съм в количката 3 вида якета с различна дебелина, жилетки без ръкави, ватирани гащеризончета. Три вида шапки - вълнена, памучна и срещу слънце. Като тръгнем да излизаме се започва едно ровене и умуване...
Нас не ни хвана дъжд днес. Успяхме да хванем и слънце. Simple Smile
Виж целия пост
# 379
С тез цолести цял месец го опаковам добре,че ми писна. Това е най-болното време. Един сопол от вятъра и веднага вирусите се лепват като на топъл хляб. За мен най-важното е ушите и челото да са изолирани. Малко като богатир го докарвам Огнян,защото му слагам един суитчер с прилепнала качулка и отгоре памучна шапка. Така и ушите и челото са здраво покрити. Ако сложа шапката и отгоре качулката,от въртенето на главшчката всичко е с краката нагоре. Иначе обличам,събличам... лудница. Ту е студено и духа,ту може да пукнеш от жега. По-добре е да не се събличат,ако са изпотеви,дори и да е станало топло изведнъж.
По отношение на кухните,това с кюфтето или е пжредната провокация от майка,която си няма друга работа (масово има такива), или подлежи на санкция,ако е истина. При нас и в частната,и в държавната такива екстри няма. Аз обаче имам голямата чуденка със слагането на брашно в почти всичко и засега не мисля,че ще взимам кухня. Оправям се и с домашната храна. Не е толкова сложно. Като почнем супите вечер ще видя зор вероятно и тогава ще го мисля.Отделно,че с тези болести доста неща още не съм въвела,които се даватв кухнята.
Давали ли сте бамя? В едно от менютотази седмиза има бамя.
Виж целия пост
# 380
И аз сменям шапки и якета и не мога да реша какво да обличам. Да се стопля трайно!
Бамя не съм въвела, две години вече вземам кухня, не са готвили. Днес имаха много вкусна каша от царевично брашно със сирене. И аз опитах Laughing Не съм и забелязала да слагат брашно, доста са си редки манджите. Аз добавям някой път сухар, че то като супа стои. Пък нали давам само основното на обяд, супата я хапва вечер.
Желая ви лека нощ! Аз си взех хапченца мелатонин, че като ме събуди някое дете и няма повече сън, въртя се и не заспивам. Не се търпи вече. Да видим ще помогне ли...
Виж целия пост
# 381
И аз мисля, че не слагат брашно или почти не слагат. Манджите и супите са доста редички. И аз слагам сухар.
Виж целия пост
# 382
Във вашите кухни няма ли подробно описание на съдържанието на храната? При нас има и в двете. То не е задължително,ако има брашно,да е гъсто.
Виж целия пост
# 383
И аз сменям шапки и якета и не мога да реша какво да обличам. Да се стопля трайно!
Бамя не съм въвела, две години вече вземам кухня, не са готвили. Днес имаха много вкусна каша от царевично брашно със сирене. И аз опитах Laughing Не съм и забелязала да слагат брашно, доста са си редки манджите. Аз добавям някой път сухар, че то като супа стои. Пък нали давам само основното на обяд, супата я хапва вечер.
Желая ви лека нощ! Аз си взех хапченца мелатонин, че като ме събуди някое дете и няма повече сън, въртя се и не заспивам. Не се търпи вече. Да видим ще помогне ли...
За мелатонина... не кърмиш ли вече? Все пак това си е хормон.
Виж целия пост
# 384
НинивАз съм пила мелатонин на HAYA ,когато работех(в дискотека) понеже сън не ме хващаще като се приберях. И след първата седмица имаше ефект, понеже нали е с натрупване.
Опитай спрея Сомни Х , има много бърз ефект.
Виж целия пост
# 385
Aз пък шапки изобщо не съм слагала,даже и през зимата.Само качулките.Сега пролетните им якенца са с качулки,но като е по-топло са по жилетки.
Нинив да кажеш после за мелатонина.И аз винаги съм имала проблеми със съня,но сега малките така са ме изтощили,че и 20пъти да ме събудят,заспивам преди да са си изпили млякото. През бременността бях като зомби в 3-4ч. като се ококорех и няма заспиване.Тъъъкмо се унеса и алармата в 7звънне.
Иначе за хаповете съм с тежката артилерия Mr. Green
Виж целия пост
# 386
Хипо,бамя не съм давала.Не съм се и сещла  Laughing Иначе я обичам.
 Но така като знаеш какво има в храната е добре.То едва ли ще е по много.Така че ще си е захранване с бамя примерно и ще го следиш.
Виж целия пост
# 387
Хипо, кърмя, поне един път нощем, някой път и повече и три пъти през деня. Проверих го мелатонина в онзи сайт, е-lactanica, с много нисък риск е. Намерих и статии, че не се препоръчва при "пресни" кърмачки, за да не заспят и да затиснат бебето. Аз кърмя почти трета година с няколкомесечно прекъсване, та не виждам опасност. Но недоспиването е кошмарно. Така бях през бременностите, като се събудех не заспивах с часове. Ще пиша има ли ефект, че само две вечери съм вземала. Може и спрея да пробвам, в кварталната аптека това беше на промоция, затова него взех Simple Smile
Пише с какво готвят в кухнята, ама хич не съм зачитала подробно  Laughing Та може и да има брашно. Ама Йоана ги хапва манджите им,  каката също още яде от време на време.
Виж целия пост
# 388
Повече ме притеснява привикването към подобни хапчета. Но признавам, че не съм специалист.  Peace
Виж целия пост
# 389
Повече ме притеснява привикването към подобни хапчета. Но признавам, че не съм специалист.  Peace
Разчитам на това, че аптеката каза че няма привикване, за разлика от други сънотворни. Били просто хормонът, който така и така си се синтезира. Има го дори на сироп за неспящи бебета, но май над годината. Аз се надявам да се нормализират нещата, че съм като зомби. Цяла нощ не спя и после денят е "прекрасен"...Пък дребните си искат своето!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия