Чудна пролет идва с птички, пляска ЮНЧЕТО с ръчички

  • 51 352
  • 712
# 435
Мами да ви попитам дали знаете от къде мога да си купя колани за столче за хранене, подариха ни го без тях .
Лека и спокойна нощ.

Кити аз на Лорели имах такъв проблем и в сайта им имаше такива неща. Но сега от телефона не мога да дам линк. Влез в сайта на фирмата производите.

Хора днес такова спане ударих, че се чудя на себе си. Явно съм била доста изтощена без да го осъзнавам. И това което ми направи впечатление е че вкъщи ям постоянно,  явно да зареждам "батериите ". А сега тук яко отпочинала и дори не ми се яде толкова. Това да има кой да ти помогне било страхотно нещо
Виж целия пост
# 436
Милена, оправихме се. Явно бяха зъбите и коремчето, три дни малката само спеше и хич не изглеждаше добре, но днес беше добре. Мисля, че сиренето не понася на София. На 25 сме на гастроентеролог, надявам се всичко да е наред.  Praynig
Виж целия пост
# 437
Мами да ви попитам дали знаете от къде мога да си купя колани за столче за хранене, подариха ни го без тях.
Лека и спокойна нощ.
Кити нашето е на Чиполино и също остана без колани. Взех от Хиполенд, защото чиполино не продават отделно.
Виж целия пост
# 438
Милена, оправихме се. Явно бяха зъбите и коремчето, три дни малката само спеше и хич не изглеждаше добре, но днес беше добре. Мисля, че сиренето не понася на София. На 25 сме на гастроентеролог, надявам се всичко да е наред.  Praynig
Май има нещо. Каката от около месец и половина се оплаква от корем и днес и ние сме на гастроентеролог. Ако е алергия към сиренето /или млякото/ ще има и други симптоми. Стискам палци всичко да е наред  ще чакам да кажеш какво са казали.
Виж целия пост
# 439
Благодаря момичета ще погледна и в сайта на лорели и хиполенд,защото неможе да се ползва все още столчето без колани. Praynig
Виж целия пост
# 440
Аз имам същия проблем със столче на ИКЕА - подариха ни го без колани.
Знаете ли дали са универсални тези колани, защото в ИКЕА не продават само колани, трябва цяла седалка да взема....
Виж целия пост
# 441
Благодаря, Милена  bouquet успех и на вас днес, чакам да кажете как сте Simple Smile
Виж целия пост
# 442
Момичета, как приготвяте грис с адаптирано мляко?
Виж целия пост
# 443
Момичета, как приготвяте грис с адаптирано мляко?
Слагаш вода да заври след това гриста и вариш 2-3 минутки и като изстине прибавяш млякото разтворено в малко вода. Аз по- често го правя с някакъв настърган плод или плодово пюре.
Виж целия пост
# 444
Момичета, как приготвяте грис с адаптирано мляко?
Слагаш вода да заври след това гриста и вариш 2-3 минутки и като изстине прибавяш млякото разтворено в малко вода. Аз по- често го правя с някакъв настърган плод или плодово пюре.
Kityty, почти така го направих, но не изчаках много, много да изстине. София обаче май не го хареса.
Като каза, че настъргваш плод, какви си давала вече сурови?
Виж целия пост
# 445
Момичета, как приготвяте грис с адаптирано мляко?
Слагаш вода да заври след това гриста и вариш 2-3 минутки и като изстине прибавяш млякото разтворено в малко вода. Аз по- често го правя с някакъв настърган плод или плодово пюре.
Kityty, почти така го направих, но не изчаках много, много да изстине. София обаче май не го хареса.
Като каза, че настъргваш плод, какви си давала вече сурови?
Сурови съм давала само ябълки и круши иначе грис и правя и със сушени кайсии и сливи
Виж целия пост
# 446
Не съм се сетила за сушени кайсии, благодаря Simple Smile
Момичета, дайте съвет за хубав аспиратор за нос. Малката е със много течни сополки, които обаче са навътре. Направо като я слушам в момента как диша и ми се плаче. Това възможно ли е, да е от зъбите?
Виж целия пост
# 447
Някои казват, че е от зъбките, но аз не вярвам в тази теория, особено ако е доста хремаво детето.
Аспираторите обсъждахме някъде напред в темата, нашият е зайче на Пик, уж за да разсейва детето, но е доста шумен. Ако сега трябва да купя бих взела най-евтиният, макар да е дълготрайна инвестиция.
Да й мине бързо и леко на малката.

Аз съм в чуденка за столче за кола. Досега оглеждах по-скъпи модели с не знам си какви защити, но днес с е събудих с идеята, че ще купим евтин стол. Ще се консултирам с продавачите дали е рисковано да се вземе такъв, не вярвам обаче да признаят, че по-високата цена е заради бранда.
Следя темата за столчетата, но много се обърквам и почти не вдявам какво си говорят. На нас ни трябва само изофикс, останалото предполагам е стандартно, каквото при едните, това и при другите. Изключвам въртенето на седалката на 360 °, защото ще мога и без това.
Виж целия пост
# 448
Аспиратор имам на Marimer , ето такъв. Върши добра работа, само трябва да му свикнеш.
Чудех се между този и за прахосмукачка, но накрая взех за уста  Peace



Столче за кола ползваме още това от количката, ама скоро трябва и ние да се ориентираме към ново  Simple Smile
Виж целия пост
# 449
Относно аспиратора - аз си взех Меримар от 10 лв. Едната страна в нослето на детето,  другото в устата. И издърпвам с устата. Има филтър и лично аз съм доволна.

Мохини моят опит със столчетата - седалката и облегалката да са много меки. С първото дете ми подариха столчето и беше уникално. Детелин с часове се возеше без проблем. Е заех го на познати и го съсипаха. Сега ми подариха друго,  но е по твърдо и Цвети не изкарва повече от час. Другото е, че не може да се вдигне до напълно седяща поза и тя се изнервя. Та според мет отиваш в магазина и ги пипаш да видиш мекотата. По марки не залитам аз, че понякога най - рекламиранати хвалена марка е пълен провал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия