"Номер 309" - сериал с Демет Йоздемир и Фуркан Палалъ по Fox tv *Тема 7*

  • 33 740
  • 723
# 720
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=972298

Нова тема с анкета  Mr. Green
Виж целия пост
# 721
Аз докато се шушкам, вие сте напълнили страниците  Mr. Green.
Аз съм в потрес от умозаключенията на Лалита ooooh! ooooh! - сама била в любовта smile3511. Боже, на това момиче и очила няма да му помогнат.
Досега да беше хванала Онур за врата и да изстиска обяснение от него newsm47. Тя хукнала пак при шашавата си майка и при сестрите си дето собствения си живот не са оправили, тръгнали да редят нейния.
Ама тези сценаристки да не са женомразки - бива ли толкова да изтъпяват образите си. Наистина е време за появата на Йозге или да се върнe онази Сечил, че тя хич не си поплюваше Mr. Green Mr. Green. Па да я видя тогава Лалита какви ще ги кърши... Ама ха  ooooh! ooooh! smile3511
Виж целия пост
# 722
Виж през тела. Thinking newsm78
Виж целия пост
# 723
Ох ще умра с тая  smile3555 smile3555 smile3555 smile3511 smile3514



Да не му излезели лъжите наяве дал 20 милиона без да му мигне окото  ooooh!

Тъпанарка  bash

Довечера дъжд ще завали от плюнки по Онур  ooooh!
 rotfImbo

До къде ни докара Лалето  Tired Да искаме Йозгето да дойде  newsm61 newsm62

Ох, сега па душата я боли  ooooh!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия