Професионални серии за коса - тема 113

  • 103 217
  • 737
# 345
Потвърждавам написаното от Амарилис за коприната на ЧИ,супер ми е любима! И аз я слагам някой път и на суха коса,няма наистина никакво омазняване. Heart Eyes А как ухае.. Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 346
Привет  bouquet Взех си спрея за изправяне на Лисап и маската от същата серия, обаче чак като се прибрах прочетох, че спреят се слага на суха коса преди преса. Аз рядко ползвам преса и идеята ми беше да ползвам като термозащита и за изправяне преди сешоар, т.е. на влажна коса. Мога ли така да го ползвам?
Виж целия пост
# 347
Тези, които използват преса за изправяне-препоръчайте ми максимално щадяща косата, тъй като използвам всекидневно и искам да е възможно най-здрава  Flutter също и яка термо защита без да омазнява косата.
Виж целия пост
# 348
Аз съм изключително доволна от комбинацията Лореал Стиймпод и термото за преса на Сексихеър. Най-доброто за моята коса.
Виж целия пост
# 349
И аз ползвам стиймпода и за момента това е най-доброто за дългата ми руса, къдрава, гъста коса.  ooooh!
Относно термозащитата ползвам ето това на алтерна, но не съм впечатлена и съм в търсене на нещо по-добро
Виж целия пост
# 350
John Matersr Organics в Арлен, -10% с код JHNR до 21.04.
Какво би си струвало?
Виж целия пост
# 351
Привет  bouquet Взех си спрея за изправяне на Лисап и маската от същата серия, обаче чак като се прибрах прочетох, че спреят се слага на суха коса преди преса. Аз рядко ползвам преса и идеята ми беше да ползвам като термозащита и за изправяне преди сешоар, т.е. на влажна коса. Мога ли така да го ползвам?

Да. Аз го ползвам на мокра коса. От маската също останах доволна.
Виж целия пост
# 352
   Здравейте! Не знам дали питането ми е точно за тази тема, но ще се пробвам. Simple Smile Фризьорката, при която мисля да ходя, понастоящем работи с продукти само на Kevin.Murphy. Някой има ли впечатления за тези бои (Color.Me by Kevin.Murphy)? Качествени и издръжливи ли са? Преди са ме боядисвали само с Goldwell, та не ми се иска да "свалям летвата" драстично... Rolling Eyes Мерси! Hug
Виж целия пост
# 353
Тези, които използват преса за изправяне-препоръчайте ми максимално щадяща косата, тъй като използвам всекидневно и искам да е възможно най-здрава  Flutter също и яка термо защита без да омазнява косата.
От пресите , ако имаш възможност за по-висок ценови клас и инвестиция май GHD е едно от най-добрите http://www.beautypro-online.com/index.php?manufacturers_id=27 , както и Лореал Стиймпод, за който пише Епона. От по-ниския ценови клас, аз лично съм доволна от Iso Beauty /тази е моята http://beautybg.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B8/spectrum-pro-t … 0%B5%D0%BD%D0%B0/
От термозащитите, освен двете на Секси Хеър, за които писах подробно преди няколко поста, също така са хубави Термиците на Керастаз, както и Рестора на Ливинг Прууф, зависи дали търсиш спрей или кремообразен вариант.
Виж целия пост
# 354
Моля, който е ползвал преуоша на Керастаз Терапист да напише отзиви. Шампоана и маската от същата серия ми се отразяват много добре. Също ако може да опише как го ползва. Благодаря!
Виж целия пост
# 355
Преуош ТЕРАПИСТ го имам, много хубав ефект от  него, подвижна, гъвката коса Heart Eyes също и маската и шампоана, чудесни продукти Heart Eyes
Виж целия пост
# 356
Преуош ТЕРАПИСТ го имам, много хубав ефект от  него, подвижна, гъвката коса Heart Eyes също и маската и шампоана, чудесни продукти Heart Eyes
Благодааря за отзива! А как го използваш?  Пише, че се стои с него само 1-2 мин преди шампоан.
Виж целия пост
# 357
Стоя 15 минути, като за да не тече си завивам косата  с найлонена торбичка Laughing 
Виж целия пост
# 358
Благодаря! Ще го купя.  Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Здравейте  Hug

Досега ползвах по-обикновена козметика за коса (Пантен), но тъй като ми се омазнява много често косата (мия я през ден) реших да започна да ползвам професионални или медицински продукти. С коя марка и серия бихте ми препоръчали да започна?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия