Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 048
  • 739
# 360


Ма много разхубавена ми се струва Илкнур . Това е действието да имаш такива мъже около себе си , плюс педята  брада разбира се  Mr. Green Явно после са продължи ли в La Boom  People No Good

Ей го и продължението  Heart Eyes

evirgenumutHadiiiii dagilinn.... @ulucbay @pablopablo23 @riza_kocaoglu @cagatayulusoy

Мисля , че превод не е нужен  hahaha hahaha hahaha

Чаатай с приятели : Улуч Байрактар (режисьор #Icerde , Али Билгин (режисьор #Прилив), Ръза Коджаолу, Умут Евирген, Енгин Айканат

А на снимката е шефката на кетъринга за годежа
Скрит текст:

Добро утро  Hug Hug Hug с един красавец  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Марги  bouquet bouquet bouquet писали сме едновременно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 361
Няма нищо, Диде Grinning, да има..... ти си по разясненията както обикновено, мерси за което. Аз нарина от Т или ЦРУ-то Mr. Green някоя снимка и тука я нося директно без надписи.... знам, че и вие четете там, затова.
Виж целия пост
# 362
Нищо не каза за красавеца ...ако ни ти харесва  hahaha hahaha ще ти пратя друг  love001




Вай , Вай , Вай  Thinking Коментарът на Илкнур за снимката  Mr. Green



от Instagram Ilknur Sereff 👌😍
Надясно, наляво, отпред и отзад , и всеки път , стоят до мен , тези двама мъже😉🙏

@cagatayulusoy @ilknursereff @evirgenumut
Виж целия пост
# 363
Илкнур и аз едва я познах, не знам но сякаш си е правила нещо на носа newsm78 И много подмладена ми се вижда Laughing Много е слаба, тя е и дребна, та може би затова изглежда по-млада.
Ама Ча как я гледа, все едно е неговата жена, а не на Енгин Mr. Green

ПП Как се надявах да пуснат още снимки Rolling Eyes
Виж целия пост
# 364
Илкнур и аз едва я познах, не знам но сякаш си е правила нещо на носа newsm78 И много подмладена ми се вижда Laughing Много е слаба, тя е и дребна, та може би затова изглежда по-млада.

Много е отслабнала и изглежда много добре ....направо все едно не е тя  #Crazy




На мен  още на церемонията на " Мъж на годината " ми се видя , че много се е разхубавила  Peace

Виж целия пост
# 365
Ама Ча как я гледа, все едно е неговата жена, а не на Енгин Mr. Green
Бел, минаха ми подобни мисли hahaha

Нищо не каза за красавеца ...ако ни ти харесва  hahaha hahaha ще ти пратя друг  love001
„Има само едно нещо, което е по-хубаво от гърненце с мед… и това са две гърненца с мед.” hahaha
Метни ми още един насам, Диде, не че тази е лоша, де smile3508

Илкнур, на колко е всъщност newsm78
Виж целия пост
# 366
Наистина изглежда много добре Peace Ако не ме домързи ще пътърся една снимка от финала на АФК, там Илкнур  придружава Хазал в ателието където шиеха дрехите на актьорите, в случая булчинската рокля. Хазал беше доста напълняла в онзи период, но Илкнур беше двойно повече от Хазал. Сега като я гледам стилистката  и предвид ръста и, надали е повече от 45 кг.

Марги не я знам на колко е 33uu

Виж целия пост
# 367
Боже , Бенсу колко е елегантна тук  Peace Защо не е такава във филма ....нали е адвокатка  newsm78

Бенсу Сорал за списание  Vogue









Виж целия пост
# 368
О, Бенсу в случая наистина е елегантна, чак ми се вижда красива и естествена, а по принцип я намирам за такава, когато доста са си „поиграли” и пооформили снимките Peace Те и сега бузи, устни няма ги, явно е за момента newsm78, както и да е newsm78, но когато съм я виждала с любимия ѝ ХаканЮ са си лика-прилика, трудно да я харесам.
Понеже вметнахте, че Илкнур е подмладена помислих, че ѝ знаете възрастта Wink
Виж целия пост
# 369
Аз не и  знам   възрастта , но тя преди  винаги  ми е приличала на Джон Ленън и мислех че е по-голяма.... сега  ми изглежда по-малка от Чачи  newsm78
Виж целия пост
# 370
 wavey

Вай бе, hahaha като мярнах видеа и снимки в инста, и първоначално си помислих, че наш Ча си е взел кобилка, Laughing  а то мома за друг взели.
Виж целия пост
# 371
Аз не и  знам   възрастта , но тя преди  винаги  ми е приличала на Джон Ленън и мислех че е по-голяма.... сега  ми изглежда по-малка от Чачи  newsm78
Оххх, стига rotfImbo
wavey

Вай бе, hahaha като мярнах видеа в инста и първоначално си помислих, че наш Ча си е взел кобилка, Laughing  а то мома за друг взели.
Наде, и ти ли Joy
Скрит текст:
Искали са момиче, не добиче/кобилка Embarassed Mr. Green

Виж целия пост
# 372
Скрит текст:
Аз не и  знам   възрастта , но тя преди  винаги  ми е приличала на Джон Ленън и мислех че е по-голяма.... сега  ми изглежда по-малка от Чачи  newsm78
Скрит текст:
Оххх, стига rotfImbo
wavey

Скрит текст:
Вай бе, hahaha като мярнах видеа в инста и първоначално си помислих, че наш Ча си е взел кобилка, Laughing  а то мома за друг взели.
Наде, и ти ли Joy
Искали са момиче, не добиче Embarassed Mr. Green


Е неее. rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 373
Аз не и  знам   възрастта , но тя преди  винаги  ми е приличала на Джон Ленън и мислех че е по-голяма.... сега  ми изглежда по-малка от Чачи  newsm78
И на мен стилистката така ми изглежда, но определено трябва да има 30. А Чачи отдавна изглежда на над 30..... Илнур вчера даже за малко да я объркам с Умутовица, че и тя дребничка, с токчетата стига до малко над рамото на бъдещия си мъж.

Тука Ча е на 21 на колко ви изглежда стилистката на 25? newsm78 Определено не е много по-голяма от него Peace




ПП Марги, ето ти и от мен Hug
Тука какви бузки има, но беше много красив в тези сцени Peace


Виж целия пост
# 374
В това време в Аржентина Емир ми разхожда любимата жилетка ... сблъска се  Каптана в унито , бие се с Мехмед  на стълбите  и си призна , че още я обича Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

https://vk.com/video-58199741_456240201?list=39dd3c5d98113f599b

една от любимите ми серии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Иве , големи приятели са с Чаатай , спор няма . Аз за това и казвам , че щом Илкнур излиза с Дуда , значи Ча има нещо с нея   Crossing Arms Сигурно и Дудето е била вчера на годежа и после в La Boom .....ма информация ЙОК  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия