
https://vk.com/video-58199741_456240201?list=39dd3c5d98113f599b
една от любимите ми серии

Иве , големи приятели са с Чаатай , спор няма . Аз за това и казвам , че щом Илкнур излиза с Дуда , значи Ча има нещо с нея
Сигурно и Дудето е била вчера на годежа и после в La Boom .....ма информация ЙОК 

А за това дали и Дуда е била на годежа.... сякаш не ми се вярва много- днес е с него утре не.... По съм склонна да мисля че е била на партито в Лабум-а. Мдааам иформация няма, няма и да има- по вероятно ще я карат на принципа да си пускат снимки единия път той, другия път тя

Иначе стилистката отдавна беше поела функции да му търси работа- тук снимки за реклама на Ксинт
Преди имаше едно видео в което папараци ги оградиха рано една сутрин до един хотел.... Бяха си устроили закуска, но като се появиха камерите, Илкнур се стресна и хукна на където и видят очите, Ча се опита да излезе от положението но видимо се ядоса на журналята.... После явно се бяха свързали по телефона, защото Илкнур седеше в джипа и отпрашиха на някъде.... От години не съм срещала въпросното видео, мисля че Профчето го имаше....
Рейтинг за вторник 21 март отново демонстрира турската версия на влакче в увеселителен парк. Мафията не може да управлява света , загубвайки проценти , изпусна в седмичната класация къртиците от "Вътре" отстъпвайки някакви 0,01%. Впрочем, падането в рейтинга АВ у "мафиозите " е един и половина процента, така че, не може да ги безпокои .
, чета по тъмни доби, че хич нямам време
, а за писане въобще да не говорим. 




ма какъв е хубавец 

Е не е чак толкоз известен като Емко, нито красив и едва ли са го налегнали любовни мъки и разни чепици, ама карай....