Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 048
  • 739
# 390
https://vk.com/cagatayulusoydeli?w=wall-104143291_73065

 някой искат тази актриса  в проект с Ча . На мен нещо  Не ми допада .  Коментарите  също са против
Виж целия пост
# 391
Феми, коя е актрисата, име пише ли? newsm78 Зацикли ми нещо и ни нагоре, ни надолу, даже не видях добре двата колажа. Заприлича ми на Шюкран Овалъ, тя е хубавка между другото  Peace

Хубава е и годеницата на Умут- Джансу, повече би отивала на Ча, а Дуда на Умут Joy
Виж целия пост
# 392



Това е бъдещата жена на Умут Евирген /в средата /
Umut Evirgen ve Cansu Agar не знам как и се произнася името на български


Джансу Аар Peace

Русата не е ли Дерия Шенсой newsm78 Преди и тя беше неизменна част от клиентите на Лабума, но май отдавна не съм я виждала около Ча newsm78
Виж целия пост
# 393
Господи , накъде върви този свят ? Току що се разтреперих разглеждайки новините със снимки от днешния терор в Лондон . Хора лежат под автобус , простреляни пред парламент , ридаещи близки са легнали върху трупове или ранени .....Аз съм в шок . Съжалявам и знам , че не е по темата , но това е БЕЗУМИЕ !

Да разведря малко поста , с това , че въпреки всичко живота продължава ...

Излезе още една снимка на щастливият бъдещ младоженец  Peace


Виж целия пост
# 394


 На кой му пука за Умут, ама сега ще чакам сватбата му с нетърпение  tooth Какъв рядък снимков водопад с Ча тези дни  Crazy Искам още Crazy

Ох Диде, това с терора е толкова ужасно, понякога следя една тема в клюкарника, но много се сдухвам от прочетеното там ...
Скрит текст:
Само аз си знам какво ми беше миналото лято, когато детето ми изкара 3 седмици в Германия, когато всеки ден разни фанатизирани откачалници стреляха и колеха хора по улиците. Все се надявам Европа да се събуди, по-скоро лидерите и, ама май няма надежда и още дълго ще ставаме свидетели на такива новини, не дай Боже и лично да ги изпитаме....
Виж целия пост
# 395
Бел, на Дерия прилича newsm78
Диде, не знам какво да кажа, действителността е страшна Rolling Eyes
Беше споменала вчера, че харесваш епизода, до който са стигнали в Аржентина, и аз Peace, ето ти жилетката отдалече... Laughing



И аз ще чакам сватбата, интересуват ме гостите и кумовете Laughing
Виж целия пост
# 396
Добро утро  Hug Hug Hug
Марги страхотни снимки   love001 Много си обичам тази серия  Heart Eyes То е ясно , че всички чакаме сватбата , заради кума ....само дано не зяпнем с кумицата  Mr. Green

Иве  Hug Hug : Hug
Скрит текст:
Светът вече е едно голямо село ....хората се движат свободно из него . Почти всички имаме близки или роднини на местата , в който се случват атентати . Да се молим да не ни стига злото , да не пострадат близките ни и ние  Praynig Praynig Praynig , защото гледайки световните лидери как си играя със съдбите ни , не виждам нещата скоро да се оправят  ooooh!
Профи  Hug благодаря за  клипа , не го бях гледала . Илкнур има няма почти 6-7 години му е първа приятелка . Блазе и .


Надето да се успокои  Heart Eyes Номерата са с рейтинг 5  Heart Eyes

1. Възкръсналият  Ертугрул - 13,27%⬇
3. Черна любов - 6,15%⬆
5. N309 - 5,01%⬆
9. Мирис на дете - 4,42%⬇
17. Този град ще дойде след теб - 3,32%⬆


В туитър се чудят Дали няма втора къртица при Джелял , или е претупване на кастинга , защото едно и също момче играе и полицай в организето , и сервитьор при Джелял
Mr. Green



в римейка имаше още една къртица от полицията при мафиотите , но не ми се вярва да е това момче  newsm78
Виж целия пост
# 397
Диде, хайде де, теб чакам вече час Mr. Green, знам, че ще донесеш рейтинга, обичам наготово Laughing. Питах се за каптана.... бива, добре се движи цифрата за момента Peace
Хубав Heart Eyes
Виж целия пост
# 398
Бре, тоз Ертугрул Shocked А първвия сезон вървеше с по 5-6 %, сега му е трети и като му гледам цифрите, няма да е последен!

Кога ли ще е тази сватба, аз залагам на юни или септември,  дано да е по-скоро  newsm53 Може да греша, ама ми се струва че няма да видим кумица, поне не и тази от коневръза smile3503

Гледам Арас като рекламно лице и съм изненадана колко добре се справя, но и снимачния екип има голяма заслуга, както и този който ги облича с Ханде. Позите и дрехите различни, нищо не знам за Де Факто но добре я представят рекламните и лица. Ча го облякоха с едно дънково костюмче, модел подобен на този, който детето ми носеше като беше на 3-4 годинки, после една бяла ризка и дънки и толкова, за еднотипните снимки не ми се започва даже.... #Puppy dog   Другия път по-добре да рекламира някоя банка, телеком или верига бензиностанции, поне може и повече пари да вземе и да е по-добре облечен Peace

И по стар навик да наблъскам всичко в едно мнение..

Вчера гледах новия трей на СС и съм така Sick Вече писах че първия ми хареса, даже много, даже реших да погледна сериала, музиката която чух беше една от най хубавите, които съм слушала във филм.... До новите ми впечатления от  снощи. Никаква грация няма у нея, може да е учила цяла година балет и да е схванала някакви неща, и придобила нови умения в чекненето, но не и в основния водещ механизъм в балета - грациятата и нежността. За изящност въобще не може да става дума....  Тези неща напълно липсват ooooh! Ако знам че няма да ми я навират как се чекне, може да погледна. Много харесвам Мехмет Гюнсюр Heart Eyes
Гледала съм Черният лебед с Натали Портман и Венсан Касел но тя беше дребна и нежна, отиваше и ролята на крехката балерина попаднала в ръцете на чалнатия хореограф.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 399


Само тук ми харесва Peace, не ми се подхваща темата за рекламата, че освен забавна нищо друго не беше Stop
Предполагам не само Бел, а и другите мами на момченца в темата така са ги обличали Laughing

Кръчма, коневръз.... друго? hahaha
Виж целия пост
# 400
Аз харесвам Серенай , но филма не бих го гледала по простата причина , че не играе Чаатай . Не съм гледала турски филм без негово участие . Препятствията при гледането на филмите онлайн , не знам дали бих могла да ги преживея за друг  hahaha hahaha hahaha Ако има преведени серии и кажете , че е интересен , бих го гледала ....любопитно ми е доколко биха се разкрепостили турците при филм онлайн  newsm78 Дали най-сетне ще дадат на тия млади артисти , гледащи какво правят колегите им по света , да се доближат до тях , па макар и малко . И Чаатай толкова се дразнеше при въпросите за секс на Делибал . Попита  : "...как такава малка част от филма може толкова внимание да предизвиква? "

Не знам дали Мерт ще се зарадва на брат си , но този НОВ брат направо вече си обича Сарп  hahaha



Харесват ми мъжките реклами на Габана , нищо , че изобщо не съм им фенка . Странно е точно за тях да го кажа , но в техните реклами мъжете изглеждат  най-мъжествени.  Peace
На Чаатай ще му отива да рекламира очила . Часовници ....нещо тежкарско ....

Дейвид Ганди -обявен за най-хубаво облечения и съблечен модел  Peace






 #Crazy #Crazy #Crazy Грам не е мой тип , обаче го снимат страхотно - Излъчва мирис направо на Алфа мъжкар  Peace




Феми  Joy Joy Joy хубав ден  love001


така и така омацотих страницата , ще взема да я разкрася  hahaha hahaha hahaha



При сцената , в която Муса тичаше с Мерт да хване един от истинските убийци  ooooh! ooooh! ooooh! направо се изморих , докато го гледах ....мислех , че всеки момент ще се строполи  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 401
Хаааай. Simple Smile Party
Дианче, да, № си вдигна % и съм мноооого доволна, а предвид, че от другата серия започва яка драма съм убедена, че още, ще се вдигне, дай Боже. Praynig
Някой гледа ли КаПтана в новото му Дизи, още ли е дръвце!? Mr. Green
Виж целия пост
# 402
Аз харесвам Серенай , но филма не бих го гледала по простата причина , че не играе Чаатай . Не съм гледала турски филм без негово участие . Препятствията при гледането на филмите онлайн , не знам дали бих могла да ги преживея за друг  hahaha hahaha hahaha Ако има преведени серии и кажете , че е интересен , бих го гледала ....любопитно ми е доколко биха се разкрепостили турците при филм онлайн  newsm78 Дали най-сетне ще дадат на тия млади артисти , гледащи какво правят колегите им по света , да се доближат до тях , па макар и малко . И Чаатай толкова се дразнеше при въпросите за секс на Делибал . Попита  : "...как такава малка част от филма може толкова внимание да предизвиква? "
Скрит текст:
Не знам дали Мерт ще се зарадва на брат си , но този НОВ брат направо вече си обича Сарп  hahaha



Харесват ми мъжките реклами на Габана , нищо , че изобщо не съм им фенка . Странно е точно за тях да го кажа , но в техните реклами мъжете изглеждат  най-мъжествени.  Peace
На Чаатай ще му отива да рекламира очила . Часовници ....нещо тежкарско ....

Дейвид Ганди -обявен за най-хубаво облечения и съблечен модел  Peace






 #Crazy #Crazy #Crazy Грам не е мой тип , обаче го снимат страхотно - Излъчва мирис направо на Алфа мъжкар  Peace




Феми  Joy Joy Joy хубав ден  love001


така и така омацотих страницата , ще взема да я разкрася  hahaha hahaha hahaha



При сцената , в която Муса тичаше с Мерт да хване един от истинските убийци  ooooh! ooooh! ooooh! направо се изморих , докато го гледах ....мислех , че всеки момент ще се строполи  hahaha hahaha hahaha
Това Чачово изказване което оцветих съм го пропуснала, ама аз напоследък не му чета интервютата или ги  карам по диагонала, че обикновено нищо ново не казва.... Но може би се е изказал така, защото той гледа на нещата от вътре, от кухнята както се казва и за него такива сцени не означават нищо, просто работа и акцентът че това е върха в работата му, не му е приятен. Но драгия зрител се филмира и както казах често са му най-важни именно тези гледки, особено ако е в една крехка възраст, каквито са голяма част от фенките му Mr. Green Аз например никак не бях впечатлена от креватната сцена в Делибала, не беше нищо особено, гледала съм далеч по -откровена и в този смисъл достоверна в изпълнение на любимия му Кенан Имирзълъолу Laughing Направо не вярвах на очите си какво виждам и то в турски филм hahaha

Ча в реклама на Габаната, в някой друг живот. tooth Те не избират просто красиви лица за рекламите си, а хора с история, с лица познати по целия свят- на първо четене се сещам за реклама на червило с 80 годишната София Лорен, реклами на бебешки дрехи и такива за малки деца с Мадона, която по скоро вече бие на баба, а не на млада майка, но има огромна цифра фенове и в този смисъл потенцилни клиенти за D&G .... Ами имена като Матю Макконъхи, Скарлет Йохансон, Моника Белучи.... В този смисъл не виждам как ще се нареди един Чаатай до тях.... Rolling Eyes Всъщност а, дано!
Иначе и ние сме обсъждали тук че Чаатай много добре би стоял в една реклама на парфюм, слънчеви очила или часовници, въобще маркови неща с дъх на дебел портфейл, но световните марки се рекламират от най -популярните в света лица.
Ча ако беше по-слаб, можеше в по-масовите им реклами, където снимат на куп по много модели, но те пък са с доста сексуален подтекст, понякога направо са минали извън пътя по тая част... Веднъж какви кадри от тяхна фотосесия бях сложила тука, направо 18+++ hahaha
Ясно е че аз имам алергия към СС, почти до пълна непоносимост и не бих гледала нищо заради нейно участие, по-скоро бих гледала въпреки нея, заради Мехмет Гюнсюр , който е много харизматичен актьор Wink Иначе и на Хазал, която ми е симпатична не бих и гледала Безсрамниците, не си падам по такъв тип сюжети Peace
При мен за да гледам нещо, водещата фигура е актьорътг в главната роля, главната актриса дори и да я харесвам, не бих гледала нещо което не ми е по вкуса само заради нейното участие. В този смисъл например след ЗП, нищо друго не съм гледала с Берен Саат.

ПП Дианче, наистина изглежда като алфа мъжкар Peace Но не е мой тип Peace
Виж целия пост
# 403
Я да сложа един Емир  Heart Eyes



Скрит текст:
Преди малко пишех на Надето , но компютъра си прави шеги с мен днес  ooooh! Сам се изтрива и натиска какви ли не щуротии докато пиша . Преведох почти цялата статия за рейтинга днес , защото беше увлекателна .....а той  присветна два пъти и всичко замина  ooooh! ooooh! ooooh!

Наде  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Като прочетох рейтинга се зарадвах , заради теб  Heart Eyes Дизито на капитана никъде не съм чела да го превеждат, предполагам , че го има само на руски, но аз не съм го гледала . Рейтингът не е лош   hahaha hahaha hahaha може да се е очупил   Thinking

Този петък феновете на Чаатай  от Латинска Америка ще правят офанзива в туитър  Peace



Виж целия пост
# 404
Скрит текст:
Я да сложа един Емир  Heart Eyes


Скрит текст:
Преди малко пишех на Надето , но компютъра си прави шеги с мен днес  ooooh! Сам се изтрива и натиска какви ли не щуротии докато пиша . Преведох почти цялата статия за рейтинга днес , защото беше увлекателна .....а той  присветна два пъти и всичко замина  ooooh! ooooh! ooooh!

Наде  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Като прочетох рейтинга се зарадвах , заради теб  Heart Eyes Дизито на капитана никъде не съм чела да го превеждат, предполагам , че го има само на руски, но аз не съм го гледала . Рейтингът не е лош   hahaha hahaha hahaha може да се е очупил   Thinking

Скрит текст:
Този петък феновете на Чаатай  от Латинска Америка ще правят офанзива в туитър  Peace



love001

На КаПтана сериала май е яка драма, не, мерси. Stop

Скрит текст:
Сегодня день рождения празднует Бенсу Сорал и ее брат-близнец Бедирхан
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия