
, ще взема ги сънувам вече 
Емко с Рюята направо се гърчи от срам
, а този гиф за който писах по-рано днес продължавам да го виждам
и тук го имам http://www.videoclip.bg/user/daqna_56

, ще взема ги сънувам вече 
, а този гиф за който писах по-рано днес продължавам да го виждам
и тук го имам http://www.videoclip.bg/user/daqna_56
но засега йок къчове 



, за Ча се отнасяше, но вече не мога да мисля за нищо 
Купона е на макс и е в La Boom .
Тъкмо щях да кажа , че купона е по женски
вече гушната с Хазал...направо ни е йенге Дуда и то сериозно 
Специално за Надето го слагам

Само Чачи не ще да се снима , едва ли да не е там ...а трябваше да се сложи между Дудето и Илкнур
дето са заселили в бума и не излизат от там . Хазалка с АлитУ и Дуда егаси ако не е смешно ша е трагично

може и тримата с Илкнур да се фотнат 
дето са заселили в бума и не излизат от там . Хазалка с АлитУ и Дуда егаси ако не е смешно ша е трагично

трагедия ли е , комедия ли е
обаче всички са там освен нас ....
Представяш ли си Ча да се ожени за Дуйгу
Все си го представях с някоя много известна ...красива , а то Дуда
Тя е първа приятелка с всички 
може и тримата с Илкнур да се фотнат
и приятелка с всички , щото кръжи нахално като конска муха


тия още снимат в гората ....пак ли ще се закопават 
Там е Чачи , гласа му го разпознавам между сто

Рускините , за да се успокояват , че Дуйгу е там предполагат , че Енгин и на нея може да и е станал мениджър
сега като потекат едни роли 
оставям ги да беснеят в La Boom
Явно Чачи тая вечер няма да се снима

От толкова шпионаж тая нощ
забравих да се изкажа за фрага 

Следващата серия предполагам , че Мерт тръгва към ареста
щото Сарп току що го освободи ....а и без това ще ляга в болницата
Лека нощ

Купона е на макс и е в La Boom .
Тъкмо щях да кажа , че купона е по женски
вече гушната с Хазал...направо ни е йенге Дуда и то сериозно 
Специално за Надето го слагам

Само Чачи не ще да се снима , едва ли да не е там ...а трябваше да се сложи между Дудето и Илкнур
, затова всичко 

А Дуда да не се окаже първа дружка на Хазал
Виждала съм я някъде, филм или сериал за кратко, но не е в ГБ. Трябва да проверя в какво се е снимала. Чачова е, харесва ни не харесва, това е положението.
, и какво сега и Хазал мята къчове с компанията?
, и какво сега и Хазал мята къчове с компанията?
(моля да не се бърка с другото- видна Истанбулска разпоретина, това е запазено за друга) Хазал често затваряше баровете на разсъмване, но откак се завря с Мишока и въздъртата му компания се кротна, вече само по маси се снима 
Препоръчани теми