Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 049
  • 739
# 435
Да, ама се е вихрила на други места с друга компания newsm53 а в последно време както казваш предимно с въздъртите Mr. Green
Искам и снимки на Ча от снощи Rolling Eyes, сам, с рожденичката, галещ челото на Дуда hahaha, с Мишока и Хазал... без значение. Не мисля, че е пропуснал.
Бел, тия художествени определения са единствено с общо начало- истанбулска. Различни са едно от друго, знае се кое за коя е Laughing


Виж целия пост
# 436
Здравейте момичета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Марги  Hug Иве  Hug поздравявам ви с първия клип -от рождения ден е , но песента много ми хареса  Peace  

http://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/t50.9793-16/12852304_1411176962290857_6488281427619086336_n.mp4

http://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/t50.9793-16/17479257_272855936485688_910231856400564224_n.mp4





Ще запълня липсата на снимки от вчера на Чаатай , с тези на Сарп  Heart Eyes






всяка секунда лицето му изразява различна емоция  Heart Eyes

От Латинска Америка с любов към Чаатай  Heart Eyes И ние го обичаме  Heart Eyes нищо , че вече ще го делим с Дуйгу   Peace

Виж целия пост
# 437
  wavey


  Маргарелоуу сакаш снимки с  чИфтето ама  йок немааа  smile3534

 или Ча е бил там и се  е покрил или е  бил до късно на сета на Ичардето .    

  Това ,че седнала до него и били в бума в обща компания  Ча и Дуда  тва ли са уликите ? Thinking     


 Дианче  Hug Heart Eyes и на мен чок ми хареса песента от първия клип  . Кой ли я пее да я издирим

 в Латинса Америка и там ще го разпознаят  като иде . Няма да е инкогнито .


   Преди са празнували в бума но сега през ден там . От както  се е обновил   голема рИклама на бара .  Не знам стилистката да е празнувала други рождени дни там ? За Ча е ясно  
 

Виж целия пост
# 438
Феми , рускините се избиха да се надпреварват и коментират, че Чачи го е нямало вчера и може да е бил на снимки.
Може ....нали ви  сложих клип на един от техниците , че снимаха посред нощ в гората .....сега Сарп ли е наред да копае newsm78


горките  ooooh! hahaha тия още снимат в гората ....пак ли ще се закопават Mr. Green

http://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/t50.9793-16/17476662_1656185581354450_4542308320773406720_n.mp4
Виж целия пост
# 439
 На сета е бил . Нали  отвличат сина на Джелял   и са снимали в гората спец. акция   Joy

  Сарп е ранен   една , две серии  ша минат  в болницата



 


Виж целия пост
# 440
Феми, Дуда едва ли се влачи случайно в Чачовата компания Peace Да, там има и други момичета, но те си довлякоха половинките в същата компания- говоря за Дерия, която доведе Сечо и за сестра и с онзи, който играеше в ЗП(забравих му името) Дуда се появи, имаше слухове, на които по принцип не обръщам внимание, щото дай им на турските жълтури да спрягат някого като нечий любим, но слуховете за връзка на Ч и Д +Дуда редовно Фърляща къчове в компанията  от най-близки Чачови приятели, почти няма съмнение че е с него.... А и поведението на Илкнур към нея- доста мазнене се усеща, кога се видяха, кога се събраха и се обикнаха чак толкова двете...
А кой казва че Ча не е бил там, догадки са...Като нищо рязането на тортата го снимат или Енгин или Ча Peace Даже съм склонна да вярвам че Илкнур вихри такъв купон заради Ча и всичкия този народ там идва по-скоро заради известните присъстващи Peace
И да е бил на сета, Ча може да се е присъединил към празнуващите по-късно, Едва ли е пропуснал купона. Някои съдят за липсата му по избрани 5-6 снимки, ще им се tooth

Сега ми хрумна нещо за Хазал и Rolling Eyes На снимки от ЛА я видяхме понапълняла, особено в бюста, както и в корема - коремче се вижда  на краткото видео край боулинга.... Толкова пухкава не е била от има-няма 4 години Peace В ЛА ядеше джънк фууд, а я знаем че последните години много внимава за храненето си. Като се сетя някои бременни какъв апетит развиват към ядене на боклуци....  smile3555 Илкнур първо на нея даде хапка от тортата, а наоколо имаше и други хора, пък и с Хазал не са  чак толкова близки. Дали Фатих Аксой не си търси нова главна актриса  и затова да отлага сериала за  септември Rolling Eyes
Ето продължават да се пускат нови сериали, другия понеделник тръгва Обещание с Толга Сариташ, при това между големите шамари в понеделника... tooth

Ето я тук от миналата пролет, ще се счупи


ПП Дианче, обаче може да се окажеш права че май дружбата на Киво и Ча отече.... Помниш ли, беше коментирала нещо такова преди време покрай наградите на списание GQ как Кивовица говореше през него с Джансу Дере, неговото неприкрито отегчение и наливането му с по-твърд ъалкохол, докато другите около него пиеха шампанско....
Виж целия пост
# 441
Цитат
пак ша си стане наш  Чачи и оная нахална муха ще се разкара .  Naughty

Откъде ли тая конска муха долетя
баш при Чачо взе, че спря.... ooooh!
Бръмчи в ушото му нахално
намери си момче идеално.
Тръска грива, иска свобода,
мята къчове и в Бума се завря ooooh!
А пък нашия хубавец
едва ли не се прави на слепец.....
Пфуууу, толкоз ли за спорта няма друга,
че се хвана баш с Дуда ooooh!
Само да не го излъже официално,
туй направо ще е брутално. bishop
Ча ѝ гали челото и отпуска напрежението,
това е на феновете успокоението hahaha
Скоро ще свърши и на Дуда мандата-
надлъж и шир ще се чуе новината. Mr. Green Mr. Green hahaha




Ще ме прощавате, обичам си римите и това е Laughing, пак ги наредих. Когато прекаля ме спрете Peace
ПП Бел, това за Хазал сериозно не го изключвам като възможност Peace
Виж целия пост
# 442
Ама как и двамата с Ча се случиха такива склонни към дебелеене ooooh! Малко да отпуснат края с яденето и спорта и са се окръглили за норматив.  ooooh!

Ох бе Марги, как ти идват толкова на място hahaha

Цитат
пак ша си стане наш  Чачи и оная нахална муха ще се разкара .  Naughty

Откъде ли тая конска муха долетя
баш при Чачо взе, че спря.... ooooh!
Бръмчи в ушото му нахално
намери си момче идеално.
Тръска грива, иска свобода,
мята къчове и в Бума се завря ooooh!
А пък нашия хубавец
едва ли не се прави на слепец.....
Пфуууу, толкоз ли за спорта няма друга,
че се хвана баш с Дуда ooooh!
Само да не го излъже официално,
туй направо ще е брутално. bishop
Ча ѝ гали челото и отпуска напрежението,
това е на феновете успокоението hahaha
Скоро ще свърши и на Дуда мандата-
надлъж и шир ще се чуе новината. Mr. Green Mr. Green hahaha




Ще ме прощавате, обичам си римите и това е Laughing, пак ги наредих. Когато прекаля ме спрете Peace
ПП Бел, това за Хазал сериозно не го изключвам като възможност Peace
Виж целия пост
# 443
Марги  Heart Eyes поздравявам те  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Как само си ги наредила  smile3501

.. Дианче, обаче може да се окажеш права че май дружбата на Киво и Ча отече.... Помниш ли, беше коментирала нещо такова преди време покрай наградите на списание GQ как Кивовица говореше през него с Джансу Дере, неговото неприкрито отегчение и наливането му с по-твърд ъалкохол, докато другите около него пиеха шампанско....

И то стана , заради Илкнур . Сигурно си е помислила , че Башак нарочно е казала, че облича и Чаатай ...за повече реклама , и е излязла онази статия ...



а Башак това го беше сложила  след откриването на кафето -магазин



След излизането на статията , под която Башак написа опровержение  #Crazy newsm78 в инстаграма , че не е истина, двете вече не се следват в инстаграм , и не са приятелки ....а Чачи видимо охладня към жената на Каванч . Щом има намесени жени ...изстива мъжкото приятелството  Sick
Виж целия пост
# 444
Не коя да е жена обаче. Аз смятам че Илкнур му е много специална, затова исках онзи ден да погледнете онова видео, където папараците им прекъснаха срещата, как хитро и даде възможност да се отдалечи и да се успокои, баламосвайки репортерите с чаровната си усмивка, а после отнякъде я прибра в колата и отпрашиха. Много грижовен  се оказа hahaha По принцип мъжете трудно си развалят приятелствата с други мъже, хеле пък заради някоя жена.... Но явно за него тя не е просто някоя, приятелството и му е по-ценно от това на Киво Peace Или Киво се е засегнал заради Чачова реакция, ако е имало такава по повод въпросното писание newsm78 Не знам, но и аз подозирам че повече май няма да ги видим заедно Rolling Eyes Нали казват че скорпитата зачеркнат ли някого това е завинаги, а Киво е скорпион. Но си беше грозно това говорене през него, все едно не съществува, а Чачовата физиономия беше много красноречива, умря си от скука, преброи и всички лампи в залата Mr. Green А и докато журналисти снимаха Кивови, Ча остана някак в страни, много странно беше newsm78
Ние с Профи имахме подозрения че Ча известно време живя в къщата на семейство Айканат, наскоро и на друго място видях писано нещо по този въпрос. Смятам че с тези хора го свързва преди всичко обич и уважение, почти като семейство са му и после чак са служебните им отношения.
Аз затова повтарям на Фема за Илкнур и Дуда- щом стилистката я прегръща, няма съмнение че Чачо има нещо с нея, а съдейки по мазненето на Илкнур, може дори да става въпрос и за любов, а не просто за креватни отношения. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 445
ох Маргииии как се хиля на римите  и творението   bouquet Joy Joy Joy

 редактирах   се  че много я нападам Дуда но като ми е неприятна и се вре  и  пощурявам ooooh!    И аз като Диана  си го представям с красива жена без значение колко е известна.  Друг е въпроса  съществува ли жена която да бъде толкова красива и чаровна като Ча ?  






фотнал се на сета    докато  Илкнур празнува .  


 Дерията не се ли раздели със Сечо ?  


 Не знам дали е секнало приятелството му с Киво   . Rolling Eyes  Той  също е зает с неговия си проект . Последно на мач бяха ходили , когато Киво отиде на сета  на Ичардето .


 Като споменахте  това за жилището аджеба Ча  при Енгин ли живее още ?  Нима няма  апартемент  негов или под наем или е при родителите си ?

 
 добрее де може и да имат  отношения  но със всички ли Илкнур ша се мазни Sick и прегръща .

    

Виж целия пост
# 446
Дали е на сета, тези павета май са пред Лабума Peace

Фемо чети бре, кой казва че Ча трябва да е близък с жената на Киво? Просто там станаха някакви недоразумения и прясното им приятелство отече.

При размерите на Истанбул много актьори като работят, избират място за живеене близо до сета. Казвам че имахме такива предположения както и че наскоро прочетох нещо подобно Peace
Виж целия пост
# 447
 Усетих се Embarassed   Белл   като го прочетох   отново    но си ме прочела преди редакцията


 Да бе с тия ли смешни дрехи е бил в бума снощи 
Виж целия пост
# 448
Вчера забравих да каже че празника на Бенсу е двоен, нали си има брат близнак Laughing



Приличат си.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 449
 рускините почнаха трябвало опровержение да напишат за Ча  и Дуйгу   Joy майтапят  се , щото си му знаем мълчанието и нищо няма  обели вярно или не !



 Чагатай Улусой, Серкан Чайоглу и Буррак Дениз ще стане парньор на Хазал Кая в римейка ? Joy

 Чаатай няма да е това е напълно сигурно . Не и в този проект .



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия